КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ СЛЕД KARADAYI В ОЧАКВАНЕ НА НОВИ ПРОЕКТИ И ИЗЯВИ - ТЕМА 82

  • 78 500
  • 743
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 23 358

Привет на всички! Green Heart

Косенцееее, озюр дилерим.

Изтървала съм рождения ден. То докато се усетя ще дойде време за другия. JoyJoy

Да си все така лъчезарна, усмихната и добра. HeartHeart

Специално за теб!

Супер Кени с чичеци.



# 451
  • Мнения: 7 078
Привет, хулиганки! Hug Hug



Днес ви пожелавам ведро настроение,
успех  и много късмет!  Grinning Flowers Four Leaf Clover




Слънчев и много усмихнат ден! Grinning Hug

Скрит текст:

# 452
  • Мнения: 12 152
Здравейте!  Hug  Hug Hug

 Grinning Heart Eyes Heart Eyes



..........

Варничка чок,чок тешекюр!


Специално за теб!

Супер Кени с чичеци.





Зъмвам го от раз



И това

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Всичко е за мени  Crazy...Галка през тела нищо не може да докопа  Laughing Laughing Laughing



Пипи  bouquet дано и довечера да донесеш нова снимка  Praynig друго си  е да го видим дори и отдалеч  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

,,,,,

Цитат
още една нередовна молим ви сЪ  Shocked - телефона по интересен от батЮ... тц, тц, тц, ти да видиш   ooooh! ooooh! ooooh!!

 hahaha Мисли тя, умува как да го прикотка за едно селфи...ама дали ще ѝ се отдаде такава възможност  33uu Joy Joy

В 7.30 сутринта Маша с нощничка на сета  Grinning








http://www.milliyet.com.tr/cingoz-un-babasini-oynayacak-magazin-2487725/

Новости за филма "Джингьоз Реджай" от вестник "Миллет".
Към каста ще се присъедини актьора Кенан Едже.



Той ще играе баща на героя на Кенан Имирзалъолу. В част от сценария действието ще се пренесе в детството на Джингьоз Реджай и как той е започнал да краде, за да отмъсти за несправедливостта пред която е бил изправен баща му.
Проектът трябва да бъде завършен до края на август и е един от най-високо бюджетните турски филми напоследък.Част от сцените ще бъдат заснети в Дубай.

...

Оставаше Керем Дерен да е сценарист и да няма скок във времето  Wink Laughing Laughing Това обяснява и малките актьори Peace



////////////////

И като споменах К.Дерен , по бразилският Канал Д онази вечер са излъчили финалния епизод на Езел и в ТТ е още мокро и влажно










Последна редакция: чт, 20 юли 2017, 14:37 от косе-босе

# 453
  • Мнения: 15 391

Добре, че ще я гледаме само два часа   Joy Joy Joy

# 454
  • Мнения: 7 078
Цитат
Добре, че ще я гледаме само два часа

Гале, остави я Маша  Grinning
Гледай сега тука кВо става. Heart Eyes Grinning


https://www.instagram.com/p/BWxpSIVAiKN/?taken-by=sinemkobal&hl=tr
Biraz eğlendik ?💃🤘

---------------------

И твойто Grinning Grinning

# 455
  • Мнения: 15 391
Цитат
Добре, че ще я гледаме само два часа

Гале, остави я Маша  Grinning
Гледай сега тука кВо става. Heart Eyes Grinning


https://www.instagram.com/p/BWxpSIVAiKN/?taken-by=sinemkobal&hl=tr
Biraz eğlendik ?💃🤘



Пу-пу  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лени [/URL][/img] мерсаж за русото и черното, чок татлъ кадъни  Crazy Crazy


# 456
  • Мнения: 12 152
Гледайти сега тука...само как преминава батю пред камерата ... като вихър е Laughing Laughing Laughing https://twitter.com/kenanimirzalog/status/888031767927697408

...То не стига, че е кратко видеото, ами и някакъв чичка се пречка...но все пак не може да го сбъркаш, въпреки дегизировката   Grinning  Crazy Crazy



................


Готина Синем, има много изящни ръце...и не само  Peace



...за индийски сериал ли се готви  Wink Laughing Laughing

# 457
  • Мнения: 2 605
Добро утроооо! Hug Heart EyesХубав и усмихнат ден! bouquet love001 love001 love001

# 458
  • Мнения: 12 152
Привет!  Hug Grinning Heart Eyes


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Пипи  Hug  снимчицата е съвсем топла , от снощи  Peace ...Имало е среднощна гонитба на Джинго и полицаите  Laughing



Казват, че Кени е с шапка, за да си скрие оцветената коса...то остана ли някой дето не я видя  Wink Laughing Laughing



...още от вчерашния сет







..................

Паралел от малкия актьор Хюсеин Акюз, който играе детето Джингьоз Реджай  Grinning



.........................
.........................

Да не забравяме за махировия мустак  Crazy Crazy Laughing

#Kenanimirzalıoğlu tbt ✨❤️



# 459
  • Мнения: 7 078
Привет, девойки! Hug

Пожелания за  усмихната, прохладна и много
романтична петъчна вечер ! Heart Eyes Grinning




 Heart Eyes Heart Eyes



Нося ви и една с не много добро качество снимка от сета,
на която се вижда и Кенан..,
и нашето момче Боран/играй го полицай/. Grinning




Благодаря за новите снимки!!! Heart Eyes Hug



Последна редакция: пт, 21 юли 2017, 23:41 от HELEN60

# 460
  • Мнения: 12 152

Лени  Hug много готин батю  Crazy Crazy Crazy Crazy

Снимката е от днес в Харбие с Махмут Арслан,танцьор и преподавател по латино танци.
Пуснал снимката, но после си закрил акаунта  Laughing Laughing Laughing
Според непотвърдено инфо Кенан ходил на уроци при него...и Маша също...демек ще има танци, манци ...как ще мижаме  ....не знам  hahaha Joy Joy Joy

........

Цитат
и нашето момче Боран/играй го полицай/. Grinning

Той май ще е от заверата на Джинго  Wink




Неразделки  Grinning Grinning

# 461
  • Мнения: 7 078
Събота е.... Hug Hug



Радвайте се на слънцето, правете добри неща...
Не забравяйте да се усмихвате..Забавлявайте се и вярвайте в чудеса...




...........................................................



http://www.gazetevatan.com/eglence-tam-gaz-1086461-magazin/

Цветен и пълен с обич и прекрасни моменти съботен ден! Heart Eyes Heart Hug

Скрит текст:

# 462
  • Мнения: 3 747
Момичета, нося ви репортаж със снаха ви Синем и Бурчин. Репортерите ги питат за проекти през новия сезон, както и за филма на Кенан бей Wink

# 463
  • Мнения: 2 605
Привет! Hug Heart Eyes
Момичета, нося ви репортаж със снаха ви Синем и Бурчин. Репортерите ги питат за проекти през новия сезон, както и за филма на Кенан бей Wink


Благодаря Ради! bouquetНие си обичаме снахичката, ако може някоя хулиганка и да преведе какво казва. А пък като видях Бурчин се сетих за финала на "Пойраз" и пак ме хвана яд на сценариста.Тя Синемчето не ни оставя без снимки, ама все без Кени. Появява се някоя снимка от сета, дето минава като торпедо види ли насочена камера или телефон. Joy Joy JoyКъде ли снимат сега?На мен ми се струва,че е с перука, не може всеки ден да му боядисват косата, от снимките с фенове се вижда, че е и по къса и си е черна. love001 love001 love001

# 464
  • Мнения: 15 391
Жега е, топло ми е,
пот ми тече по врата отзад...
Дай още две,  че топло ми е
Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:

И тъй, прекрасни  Hug Hug Hug Hug благодаря ви за оставените следи  bouquet


 Crazy Heart Eyes Heart Eyes

тоз цЪрния кукльо, как им дойде на акъла да му омажат косите ми е чудно всеки пък кога го зърна из сетските снимки, айретен пък и рижав  Laughing Laughing Laughing поне да го бяха направили рус като Синошката  Joy

Момичета, нося ви репортаж със снаха ви Синем и Бурчин. Репортерите ги питат за проекти през новия сезон, както и за филма на Кенан бей Wink



Привет, Ради  Hug
благодарско за мърдащите Синем и Бурчин  bouquet





големи сладурки са тия двете  Heart Eyes Heart Eyes

Видели ги ги папараците на излизане от салон за красота и един куп питанки им задали  Wink Нови филми, почивки, мъж, аркадаш, кот може да разберат повече за минута време питали.  Laughing Laughing Сладурките, нищо ново не са им разкрили дето не знаем, починали си... и сега продължавали, ама четейки драсканиците на разни сценаристи. Иншаллах (дето вика батЮ)  можело и да стане нещо  през новия сезон. Laughing Laughing Снимките на Кенан за филма продължавали, филан-фалан ... драсканиците от мене онова татлЪ пиленце, като ме прочете, ако види, че съм омазала нещо, ще ме допълни и поправи  Hug Heart Eyes



на тия мъжове  Laughing Laughing Laughing дупи и гащи можем да им викаме  Joy Joy





ПП. Докато се излагам подобаващо  Laughing Laughing Пипи  Heart Eyes и тя минала с чуденка за пиргите на батЮ  Laughing Laughing

Ама верно, това с перуката логично звучи, като се има предвид, че неговата коса е къса, ама...  кога пуснат Дженго в действие ще разберем  Wink току виж на някоя гонка с полицаите перуката му се разместила или пък докато Маша заравя пръсти в косите му я накриви  Laughing Laughing Laughing ще стане белни  Joy hahaha

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 16:50 от g_georgieva08

Общи условия

Активация на акаунт