Сполучливи имитации на маркови парфюми - 19

  • 151 040
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 186
Този съм го пробвала,но определено не е моя парфюм,но благодаря!




# 226
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
да кажа...Loverdose  на Рефан.....много ми харесва... girluu
и от този съм очарована Roberto Cavalli Nero Assoluto
...повтарям се,но просто да си кажа  Peace yes

# 227
  • Мнения: 2 622
Специално това Кавали в изпълнение на Рефан е доста добро по мое мнение. Имах оригинала, копието има леки разминавания, но не може да се сбърка, че това е Неро Асолюто. По-тежък аромат е и вероятно по-подходящ за по-хладно време, но аз тежките си ги нося целогодишно, ползвам почти само такива.

# 228
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
да ...така е ...за по-хладно време  е...

# 229
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
Зависи какъв Рефан си взел. Някои сладки бомби като La Vie Est Bell Florale  например при мен миришат цял работен ден. От капсулованите, като този който си взел, много момичета споделиха, че не са доволни откъм трайност. Аз също не съм.
Oт кои капсуловани има недоволни...има едни с черна капачка  REFAN INTENSE...други REFAN INTENSE
парфюм дезодоранти ...има и капсуловани 10 лв -50 мл

Последна редакция: ср, 21 юни 2017, 15:58 от mila_sesi

# 230
  • Мнения: 2 622
В предишните теми си спомням, че беше коментирано. Аз до момента съм ползвала само един капсулован, 181 май беше - за половин час изфирясваше.

# 231
  • Deutschland
  • Мнения: 5 559
Капсуловани с червен надпис Рефан са нетрайни при мен. Тези със синя капачка и опаковка са с убийствена трайност, тези които съм купувала де. Малката черна рокля е водача в листата  Grinning

# 232
  • Перник
  • Мнения: 129
Здравейте,някой знае ли какво е работното време на магазина на Рефан на ул.Тунджа?

# 233
  • Мнения: 2 622
Шантаво. За последно беше до 18:00 или 18:30. Сутрин мисля, че работеха от 10.

# 234
  • Мнения: 1 951
Момичета, имате ли наблюдения върху Рефанската имитация 180. JASMIN NOIR/ BVLGARI. Интересува ме колко е траен, защото аз имам оригинала, харесва ми миризмата, но не и трайността му. Та имитацията доближава ли се до оригинала, понеже аз не съм го намирала по магазините и задържа ли се продължително като ухание.

# 235
  • София
  • Мнения: 4 494
Здравейте,някой знае ли какво е работното време на магазина на Рефан на ул.Тунджа?
От 10 до 18.00 в делнични дни. Събота от 10.00 до 14.00.

# 236
  • София
  • Мнения: 39 101
Ето този парфюм на Есенс ми напомня за нещо друго, но не мога да се сетя какво точно:
https://www.fragrantica.com/perfume/essence/We-Are-Lovely-43012.html
Май пак Ла Ви?

# 237
  • Мнения: 1 329
' Velvet Hour' на Кейт Мос има ли имитация?

# 238
  • BG-DE
  • Мнения: 5 129
Rainbow Dust, мисля, че не  Thinking Тези дни, в пореден опит да спра да ям сладко  Mr. Green, компенсирайки с такива аромати  Simple Smile попаднах на Dolce and Gabbana pour femme  https://www.fragrantica.com/perfume/Dolce-Gabbana/Dolce-Gabbana- … -Femme-15335.html във версия на Рефан и съм очарована от аромата  Heart Eyes Не помня оригинала, знам, че съм го пробвала преди време но явно тогава нещо не ме е впечатлил  Thinking обаче сега много, ама много ми допада, нежен, пудрено сладък но някак не с лепкавата сладост  на ЛВЕБ, а с една по-дамска, елегантна сладост, в която, поне при мен, доминират ванилия и пудрени нотки но май ще трябва да се разходя до някой мол да проверя доколко е близък до първообраза  Simple Smile

# 239
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
търсих на първата страница ,но не открих   La Rive Touch of Woman  ...на кое  е имитация...благодаря

Общи условия

Активация на акаунт