Нови придобивки в гардероба - 48

  • 193 661
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 519
Уж писах снощи, но явно не съм натиснала публикувай  Laughing
Благодаря за новата тема

# 16
  • София
  • Мнения: 2 374
Искаше ми се рокля с цветя, но ненатрапчиви, и днес случайно попаднаx на Lipsy London:

и моделът отзад  Heart Eyes - https://www.bokacha.com/media/catalog/product/l/i/li721c0e9-t11_9.jpg

# 17
  • София
  • Мнения: 2 512
Искаше ми се рокля с цветя, но ненатрапчиви, и днес случайно попаднаx на Lipsy London:

и моделът отзад  Heart Eyes - https://www.bokacha.com/media/catalog/product/l/i/li721c0e9-t11_9.jpg
Много е нежна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мерси за темата, bouquet bouquet bouquetмного хубава рокличка.И аз последно си купих рокля.

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Vesika, много сладка рокля  Laughing

Аз понатрупах малко покупки, но по-натам ще ги пусна, че с това пътуване насам-натам, нямам достъп до компютър, а през телефон няма как.

# 20
  • Мнения: 519
Искаше ми се рокля с цветя, но ненатрапчиви, и днес случайно попаднаx на Lipsy London:

и моделът отзад  Heart Eyes - https://www.bokacha.com/media/catalog/product/l/i/li721c0e9-t11_9.jpg
Страхотна е  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 310
Vesika, роклята е прекрасна, честита покупка!

# 22
  • Мнения: 892
От мен ботички  Heart Eyes


Само, че на живо са доста пудрено-розови /не знам, какво гледах, като ги поръчвах Crazy/. Удобни са ми много, обаче сега ще трябва да измислям, с какви точно дрехи и цветове да ги съчетавам  ooooh!

Sympathy, в темата за комбинациите имаше една рокля с поло яка без ръкави, права, която беше с подобни боти на модела.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 512
От мен ботички  Heart Eyes


Само, че на живо са доста пудрено-розови /не знам, какво гледах, като ги поръчвах Crazy/. Удобни са ми много, обаче сега ще трябва да измислям, с какви точно дрехи и цветове да ги съчетавам  ooooh!

Sympathy, в темата за комбинациите имаше една рокля с поло яка без ръкави, права, която беше с подобни боти на модела.
Благодаря, Евче, ще поразровя  Hug

# 24
  • Мнения: X
палатковидна асиметрична тънка шарена туника от този тип

Скрит текст:

абсурд е да намеря снимка, изхвърлях етикета и не обърнах внимание на марката
за първи път купувам подобна дреха /не харесвам туники/ и дори не съм убедена, че ще я нося
Няма как да изглеждаш като леля с туниката.Обичам такива туники с клин и кецове.Комфортно,свободно и леко.
Страхотни нови придобивки показвате.Очаквам това
.Дано се възприема с по къса тениска.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 258
За запис в темата няколко рокли

Скрит текст:

Скрит текст:

И още две, на който не намирам снимки


И удобни обувки

Скрит текст:

Чанта

Скрит текст:

# 26
  • София
  • Мнения: 2 374
Честити придобивки! Étoile, първата рокля е прекрасна!
Благодаря ви, Момичета  bouquet Днес пристигна роклята. Добре, че четох в английския амазон коментари, че размерите на този модел са умалени и поръчах 1 размер по-голяма.
От мен и сандалки на Esprit:

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Благодаря за темата  bouquet.
Скоро нищо ново не съм си взимала, но скоро като дойдат намаленията ще се промени положението  Grinning

# 28
  • Мнения: 5 001
Еспадрили, много леки, меки и удобни.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт