Нови придобивки в гардероба - 48

  • 193 679
  • 759
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 481
Една циганийка от мен,
Скрит текст:
Страхотни са, от къде са?

# 151
  • Мнения: 1 652
Една циганийка от мен,
Скрит текст:
Страхотни са, от къде са?

От fashiondays.bg . Чаках да ги намалят ,че не ми се даваха пари за изкуственяци. На живо за много хубави и добре направени.

# 152
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Melany, със здраве да си носиш чантата! А кошницата е страхотна  Heart Eyes Би ли споделила от къде е?

Her_79, обичам Kipling- леки, здрави, побират много, идеални за пътувания и не само (особено по "малко спортните" им модели). Много, много повече ги харесвам от прословутите Longchamps!

Благодаря момичета,
досега не бях купувала Киплинг , но четох много коментари и повечето много позитивни. чантата е наистина страхотно удобна , лека  , но издържлива материя. Харесва ми много че има отделни отделения- мисля , че ще ми е идеална за пътуванията. Аз обичам големи чанти , в които да мога да побирам всичко , но  повечето са  с едно , максимум две отделения и това е проблем при пътуванията , когато се опитваш да подредиш всичко и намираш бързо .  Crazy
Имам и Longchamps от най- големите - тя ми е само удобна за работа , когато трябва да нося много бумаги , лаптоп и прочие ....

# 153
  • Мнения: 718
поръчах си панталон, но ми е голям и ще го връщам.

# 154
  • Мнения: 2 276
Melany, със здраве да си носиш чантата! А кошницата е страхотна  Heart Eyes Би ли споделила от къде е?

Кошничките си ги намерих онзи ден, като подреждах килера.
Взимала съм ги преди 2-3 години наесен, когато са били намалени.
Сега гледам ги има при китайците.
Ето, тази боядисаната:
Скрит текст:
Сега на снимката виждам, че малко златното и нагоре е отишло, на на живо не личи толкова... Laughing
При китайците:
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=A … t=straw+beach+bag
А, тази е на по-приемлива цена:
https://www.aliexpress.com/item/Japanese-2-flowers-hand-shoulder … 02fb277&tpp=1

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 21:15 от Melany99

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 13 496

# 156
  • Мнения: X
много добре изглежда.Би ли споделила от къде е ?

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 13 496
DqVoLsKi_ChArOvNa, писах ти на лично, за да не се сметне за реклама
Наживо е същата, отзад е с цип. Отговаря си на номера. Жената е любезна и бързо отговаря на всякакви въпроси.

# 158
  • Мнения: 615
Малка червена чантичка, тип плик с дълга дръжка... Чакам специално да ме заведат някъде, та да си я сложа  Heart Eyes

# 159
  • Мнения: 2 628
Някой има ли представа от къде мога да се сдобия с такава рокля? По възможност Бг сайт  Praynig

# 160
  • Мнения: 1 436
Her_79
Скрит текст:
проблемът с липсата на разделения в чантите реших с такъв тип органайзер: https://www.google.bg/search?q=bag+organizer&client=tablet-a … =1024&bih=768
Има и кожени, мн. красиви и елегантни, но и по-тежки.
Мн е удобен при честа смяна на чантите - само него прехвърлям + още 1-2 неща и знам, че всичко важно и необходимо е с мен (а винаги нося мн. неща  Crazy )

Melany99,
Скрит текст:
благодаря ти за труда. Онлайн няма да хвана да поръчвам Blush Преди 2години бяха мн актуални и се напълни пазара, но тогава си имах и не купих. Сега харесах точно кошницата, която беше публикувала в 1вия си пост Hug Браво за желанието ти да персонализираш покупките си.

# 161
  • София
  • Мнения: 2 512
Многооо сьм доволна и аз от такьв тип органайзер, ползвам трети по ред вече Laughing Смяната на чанта вече не е проблем, а и наистина няма шанс да забравиш да преместиш нещо важно Peace

# 162
  • София
  • Мнения: 1 500
От къде купувате органайзерите, иска ми се кожен, но не съм срещала?

# 163
  • София
  • Мнения: 2 512
От къде купувате органайзерите, иска ми се кожен, но не съм срещала?
Кожени не сьм виждала, но и не бих си взела, чантите ми и без това тежат сто кила... а уж нищо особено не нося Laughing  Моите ги купувам от Olx Peace

# 164
  • Мнения: 1 436
Mihaela_z, кожени органайзери гледах в Лондон. Отдавна исках и мн. се зарадвах, когато намерих, НО...тежат.  Въпреки красотата им, чантите ми (заедно със съдържимото им) и така са ми твърде тежки, абсурд е да добавям "празно" тегло.
Втори съществен недостатък е че побират по-малко неща и са с по-малко разделения от направените от текстил.
Ако в чантата си носех само червило, телефон, портмоне и вода, щях с най-най-голямо удоволствие да си купя такъв, но моята реалност е различна и нямам намерение да я променям, така се чувствам добре  Blush

Общи условия

Активация на акаунт