Нови придобивки в гардероба - 48

  • 193 676
  • 759
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 481
Отдавна си търсих подобна пола Heart Eyes
Скрит текст:
Страхотна е, от къде е? Как се поддържа след изпиране, има ли специален начин за гладене?

# 181
  • Мнения: 519
от Лена фешън. За поддръжката - спокойно се пере и не се глади така ми писа момичето

# 182
# 183
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
Отдавна си търсих подобна пола Heart Eyes
Скрит текст:
Страхотна е, от къде е? Как се поддържа след изпиране, има ли специален начин за гладене?

Ани, в Ню Йоркър имаше.

# 184
# 185
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Страхотна е, от къде е? Как се поддържа след изпиране, има ли специален начин за гладене?

Имах /а може и още да я имам  newsm78/ такава пола. Нищо специфично няма нито при прането, нито при поддръжката. Перях моята с другото цветно пране, на 40 градуса, а като се простре "правилно", т.е. защипана единствено в горната част и да пада свободно надолу- няма абсолютно никаква нужда и от гладене. Разбира се, много зависи от какъв материал е направена, но така като гледам, тази от снимката е същата като моята.  Peace

# 186
  • Мнения: X
плажна чанта

имах такъв модел и ми се скъсаха.Радвам се ,че намерих отново такива.Супер удобни меки силиконови сандалки.Чудесни са за морето Simple Smile




# 187
  • Мнения: 136
Здравейте,
От доста време ви чета и черпя идеи, та сега реших и аз да споделя покупките от последния месец  Grinning
рокля
рокля 2
блуза
чанта
мокасини

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Ани,чантата е страхотна. Simple Smile

# 189
  • Мнения: 1 024
Скрит текст:

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Ани блузата е страхотна, от къде е ?

# 191
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 481
Благодаря на всички зо споделеното за плисираните поли. Ще се поогледам за нещо в реален магазин

# 192
  • Мнения: 136
Ани блузата е страхотна, от къде е ?
Orsay Simple Smile

# 193
# 194
  • Мнения: 1 310
И две кошници. Едната е в такава в естествен цвят на слама, а другата е в кафяво, която сега боядисвам 2/3 в златно:

Каква боя е подходяща за боядисване на сламена чанта, понеже и аз искам да променя и освежа една такава плажна кошница, обаче не знам какъв вид боя да използвам?

Общи условия

Активация на акаунт