Изпитани средства за отслабване

  • 63 990
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
 здравейте,  да ви кажа и мойта "диета".След раждането мноооого напълнях,в продължение на 3 години правих какви ли не неща,и диети и глад и други глупости,като горчивите билки например ,от които само smile3550.
Накрая се хванах да спортувам и ООООООО,чудо.
В последствие отслабнах не много като килограми,но тялото ми се оформи много добре,сега от 1г. не тренирам,но все пак се пазя от храните и съм мръднала савсем малко в килогарми.
Спорт му е майката,за които имат възможност-дори и в къщи по малко всеки ден помага.
Има разбира се майки за които това е невъзможно по различни причини.те трябва да се пойнтересуват за алтернативните спортове,като йога и пилатес например.
Та,Така желая Ви успех.
ПП. Чувствам се стархотно,и бих направила всичко никога вече да не ми е тежко и трудно да дишам.След като видиш резултатите от потенето си- много се променя мирогледа.

# 16
  • Мнения: 86
   Резултат при мен имаше когата ползвах диетата със зевата супа . Още на 4-я ден имаше видим резултат. Тази диета се прилага  в Англия на лежащо болните в кардиоклиниките.

# 17
  • Мнения: 1 986
  Аз имам доста богат опит -близо 10 год.с експериментирането на най-различни диети,мазила,хапове,чайвое и т.н.-всичко,което се предлага на пазара! Няма да се впускам в подробности за ефектите/дефектите им,за резултати и тем подобни отегчителни и досадни подробности-изводът за мен е,че :НИЩО НЕ ПОМАГА, РЕЗУЛТАТЪТ Е ВРЕМЕНЕН! Решението,което открих  за себе си е следният режим-до обяд-плодове и сокове,обяд и вечеря-на приниципа на разделното хранене;следобед-при глад-плод или кисело мляко+ спорт-постоянството дава видими и трайни резултати! Въпреки,че в момента съм бременна и не тренирам-знам,че не е пречка до определени месеци,но се страхувам! Та,това е моята рецепта!

# 18
  • Мнения: 2 282
С риск да прозвуча старомодно, ще си призная - първия път свалих килограмите след раждането с Хербалайф - стандартната им комбинация. 15 кила за 2 месеца, като продължих и трети месец, станах по-слаба, отколкото ми се полага дори. Само че има няколко фактора, които подсилиха ефекта:
1. паричките бяха с голям зор изкарани, сама си знам какъв як стимул беше за мен това - смея лли да нарушавам диета, дето ми струва толкова много!
2. Таман бях отбила бебето, та може нещо в хормоните да е подпомогнало.
3. Правих коремни преси по всяко свободно време, по колкото мога.
4. След 2 години в слонска форма умирах от мерак да ги сваля тия килца...

Две-три години по-късно, когато пак понапълнях (абсолютно се заседях, и се храних МНОГО редовно) отново опитах с Хербалайф, но ефекта не беше толкова добър, а и нямах такъв силен стимул. А и забременях... честно казано, този път няма да подхождам така, че у дома е абсолютно невъзможно да стоя на шейк на вечеря.

# 19
  • Мнения: 220
направо се отчайвам.никой ли не си е помогнал с нещо дори за задържане?защото аз сега отслабнах и искам да започна да пия чай или хапчета,които по-скоро да са ми за психическа заблуда.само за ксеникала знам,но него няма да го пия дори ако умирам.променям темата,защото наистина става въпрос за хапчета,чайчета и тн.

# 20
  • Мнения: 2 550
Глад, секс и спорт  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 103
Аз смятам, че човек не трябва да пази диета, а да си създаде правилен хранителен режим, който да спазва цял живот.

# 22
  • Мнения: 513
Аз смятам, че човек не трябва да пази диета, а да си създаде правилен хранителен режим, който да спазва цял живот.
И аз съм съгласна с това  Peace , но след като е приложил диета и е достигнал желаните резултати и за да ги задържи да продължи с правилен хранителен режим.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
При мен пък хапчетата си действат и то чудесно! Peace
За да убия апетита пиех ХРОМ /от него не се отслабва, а просто ти убива апетита, както казах/ и китайски чай за изчистване на сваленото. Хромът наистина убива апетита. При силен глад-салати и солети. Вечер - може малко каквото съм готвила, но без хляб. То така се стеснява стомаха, че от съвсем малко се засищам. Сега вече не пия хром /постигнах каквото исках/, пия само чай всяка вечер, за задържане на кг. Спорт-за стягане.
Това е моята формила.
Пак повтарям - от хрома не се отслабва, той убива апетита. Отслабва се от това че не се яде /с помоща му/

# 24
  • Мнения: 142
Аз смятам, че човек не трябва да пази диета, а да си създаде правилен хранителен режим, който да спазва цял живот.
И аз съм съгласна с това  Peace , но след като е приложил диета и е достигнал желаните резултати и за да ги задържи да продължи с правилен хранителен режим.


Ммдаа  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 760
Ами аз съм с много добри впечатления (от близки и познати) от Селфуд Диет. Естествено трябва да се спазва ограничение на храните, но и за отслабвани, и за задържане дава много добри резултати.
Баба ми е доволна от златното чудо 14.
Противоцелулитният крем на Орифлейм, също е добър (не само за целулита, но и за подкожния слой тлъстинки).
За друго в момента не се сещам.
Ааааа подсолената водичка наистина убива апетита.

# 26
  • Мнения: 35 966
според мъжО - "глад, секс и бой", но не непременно в този ред  Mr. Green

# 27
Да, аз също се интересувам от нещо за поддържане на свалени кг, но аз трябва първо да ги сваля.  Embarassed
Преди да забременея, отслабвах много при силен и продължителен емоционален стрес, без промени в хранителния режим.
Майка ми е доволна от някакъв чай- Сание. Но той е наистина за регулиране на теглото в рамките до 3 кг.
А аз имам да свалям повече... Confused

Общи условия

Активация на акаунт