✫ ღ Serenay Sarikaya ღ - Серенай Саръкая / В Fi - Тема 15

  • 113 512
  • 743
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 571

благодаря за инфото - дано има скоро   Peace

# 496
  • Мнения: 4 498
Така, като гледам, ще се стопят. Тези между розавата шапка и Денизко.  Joy Може и пламъци чак да лумнат...  Whistling

Ще видим. Crossing Arms Засега Денизко пробва пак старото упражнение с мачкането... Twisted Evil

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 690
Така, като гледам, ще се стопят. Тези между розавата шапка и Денизко.  Joy Може и пламъци чак да лумнат...  Whistling

Ще видим. Crossing Arms Засега Денизко пробва пак старото упражнение с мачкането... Twisted Evil
Shocked #Crazy На чаршафите ли???  newsm09

# 498
  • Мнения: 4 498
Така, като гледам, ще се стопят. Тези между розавата шапка и Денизко.  Joy Може и пламъци чак да лумнат...  Whistling

Ще видим. Crossing Arms Засега Денизко пробва пак старото упражнение с мачкането... Twisted Evil
Shocked #Crazy На чаршафите ли???  newsm09
Joy Joy Joy Де да беше.  Mr. Green
На сцената.


Мен засега ме нервят...
Ти поне се порадвай. Wink  Wink hahaha



# 499
  • Бургас
  • Мнения: 690
Радвам се и още как!  Crazy newsm18 Hug

Дай линк, де!   Tired

# 500
  • Мнения: 4 498


Въххх,този Дениз да го убиеш #Crazy , малко ще му е.  ooooh! Не стига,че събра онази паплач  смотаняци от Университета,ами  даде и ролята на Еджето.   Joy Joy
Някои мъже ,в желанието си да отмъстят на жената,която ги е сменила с друг... Mr. Green Mr. Green, са готови на какво ли не.  Joy Whistling
Само не ми е ясно,защо музикалния директор решава как ще се разпределят ролите в балета?  newsm78

Радвам се и още как!  Crazy newsm18 Hug
Laughing Laughing Да беше се епилирал твоя красавец,все пак...

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 22:15 от vikktory

# 501
  • Бургас
  • Мнения: 690

Само не ми е ясно,защо музикалния директор решава как ще се разпределят ролите в балета?  newsm78
За да има съспенс  Joy


Радвам се и още как!  Crazy newsm18 Hug
Laughing Laughing Да беше се епилирал твоя красавец,все пак...
Joy Joy Joy
Тъй като гледам, излишно е... Твойта хубавица ни я поглежда,  ни я докосва тази неепилирана зона...  Joy На други места набляга... tooth

# 502
  • Мнения: 4 498

Само не ми е ясно,защо музикалния директор решава как ще се разпределят ролите в балета?  newsm78
За да има съспенс  Joy


Радвам се и още как!  Crazy newsm18 Hug
Laughing Laughing Да беше се епилирал твоя красавец,все пак...
Joy Joy Joy
Тъй като гледам, твойта хубавица така и не я докосва тази неепилирана зона...  Joy На други места набляга... tooth
newsm09 newsm09  Blush
Ами другото място трябва много да си го бива  Wink,щом набляга на него.  Joy Joy







Обаче,имам усещането,че нищо не се е променило, всички се въртят в затворен кръг.Дениз пак мачка Дуру,тя пак се домогва да главна роля, неуспешно засега,а Джан продължава да ги разиграва като марионетки. Ама че са глупави и двамата  #Crazy ooooh!, щом му позволяват!



Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 22:46 от vikktory

# 503
  • Мнения: 4 498


Новички.С Керем на мача на любимата си Чаала Бююкакчай с Шарапова  в зала İstanbul Sinan Erdem. Laughing
Как са ги наснимали само!? Joy Joy   hahaha






Малката е сладурка  GrinningJoy Joy а Серенай колко удобно се е подпряла... #Silly  smile3503










Скрит текст:




Серенайка снима  photo https://www.instagram.com/p/Bb-DC70nH6B/?taken-by=serenaysarikaya_english_page
  Wink А тази била от преди 2 дни.След сета на Серенай в любимия й Bysteak Steakhouse.  Grinning

Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 22:00 от vikktory

# 504
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Момичета, попаднах на една картина, това не ви ли прилича на Серенай... дали е тя?

# 505
  • Мнения: 11 707
Добър ви ден Hug
Едва се изринах Naughty,честит втори сняг  Grinning
Цитат
Да беше се епилирал твоя красавец,все пак...
35 35 35
Тъй като гледам, твойта хубавица така и не я докосва тази неепилирана зона...  35 На други места набляга... tooth

Вики Hug Шопич Hug с една серия изоставам Crossing Arms ама да видя докога ще издържа Party

А определено Озан ме кефи тука,като питат за жежките сцени със Серенай Wink " А на вас харесват ли ви?"  hahaha hahaha hahaha

Това пък нащо  Heart Eyes тия в  залата тенис ли са гледали или Ушкови  ooooh! Laughing колко фотки видях  Party

Ама гледам и Керо маркирал навсякъде по фотките  Whistling


И още поддръжка за Чагла Peace нищо че екс Гришовица й видя сметката  Whistling

Момичета, попаднах на една картина, това не ви ли прилича на Серенай... дали е тя?

Не ми прилича на нея  no

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 14:00 от Niky Kotceva

# 506
  • Мнения: 4 498



Аyakligazete  smile3503   https://www.instagram.com/p/BcAd_MClKmp/?taken-by=ayakligazete_e

Я да видим какво е събитието? newsm47 Наградите,може би? Laughing

# 507
  • Мнения: 4 498




Честитооо,имаме наградааа!!!  smile3501 newsm68
 
 https://www.instagram.com/p/BcAtGtQHFxx/?taken-by=serenaysarikaya_english_page

  https://www.instagram.com/p/BcAlB_6FCNx/?taken-by=serenays_latam

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 22:24 от vikktory

# 508
  • Мнения: 11 707
Честитооо,имаме наградааа!!!


Вики Hug
Браво на Серенай Heart Eyes Peace Peace честито за Дуру  Hug Hug Hug

Поредното отличие,но не и последното Grinning Praynig Whistling
Много е елегантна и шикозна Flutter

И ехо в синьо от вчера Wink Grinning

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 23:02 от Niky Kotceva

# 509
  • Мнения: 4 498
Честитооо,имаме наградааа!!!


Вики Hug
Браво на Серенай Heart Eyes Peace Peace честито за Дуру  Hug Hug Hug

Поредното отличие,но не и последното Grinning Praynig Whistling
Много е елегантна и шикозна Flutter

Ники Hug Hug  ,много е стилна и елегантна.  Crazy Не харесвам зализаната й прическа,но тя подхожда на тоалета и събитието тази вечер. Grinning
Днес да се радва на наградата,защото не се знае какво ще й поднесе утре.  Rolling Eyes Гледах току-що едно видео с Керем ,стори ми се в нетрезво състояние и с момиче в колата...,което, въпреки написаното, не приличаше на Серенай. Peace
И твоя любим Мурат е на наградите. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт