WIZZ AIR - 26

  • 75 083
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Момичета, не знам в коя друга тема да попитам. Летели ли сте с Vueling, испанска нискотарифна? Не бях я чувала докато не се наложи да купя билети за нея.
Искам да чекирам полет от Мадрид до Ибиса за след седмица но цял ден сайта им не работи и почвам да се притеснявам. Confused

# 241
  • Мнения: 8 926
Попитай също и в испанската тема в подфорум Родители по държави.

# 242
  • Мнения: 27 867
Информацията за бордните карти ми е много полезна. Peace Не знаех, че след чекирането само може да се разпечата....
Предполагам, не е проблем в ръчния багаж да нося нес кафе в стъклен буркан?
Точни ли са полетите, има ли често закъснения?

# 243
  • Мнения: 4 478
Момичета, не знам в коя друга тема да попитам.

да направиш нова?

# 244
  • Мнения: 27 867
Да попитам какво става, ако по време на резервацията НЕ си избера места в самолета (от тези които се плащат)- по време на чекирането мога САМА да си избера местата от наличните незаети или ми избират място на случаен принцип?? Примерно, ако не избера сега местата при чекирането има ли вариант с детето да сме на съвсееем различни места? newsm78 И може ли да се закупи/избере място след 2,3,4 дни (полетът е на 27-ми)?
Освен имената и фамилията наистина ли не искат и документ с който ще се пътува? Досега с други компании винаги са ми искали номер на ЛК или на паспорт още при резервацията.... Thinking

# 245
  • Мнения: 2 763
 Хм, на мен при резервация досега не са ми искали номер на паспорта- нито Луфтханза,нито Катарците ( това са лините, с които съм летяла освен Уиз). Попълвала съм ги при чек-ин-а винаги.

 Днес се чекирах за полета си след една седмица и нямам написан Терминал в София за излитане. Погледнах на сайта на летището и днес Уиз за Варна са излетели от Т2. Има ли промяна в терминалите?

# 246
  • Мнения: 464
За Варна Wizzair летят от Терминал 2

# 247
  • Мнения: 27 867
Онлайн чекирането не започва ли 24 часа преди полета...? newsm78 От Неапол кацат в София на Т2, нали (предполагам ще го изпише след онлайн чекирането)?
simpatiuh4e, С Алиталия (а мисля и с БГ Еър) досега винаги са ми искали номер на документ с който ще пътувам. Затова сега с Уиз се учудих. Laughing

# 248
  • София
  • Мнения: 23 130
Последно чекирах май месец, искаха ми номерата на л.к, чекирането беше възможно месец преди полета. Нямахме закупени места, но бяхме настанени един до друг.

# 249
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Блу, мерси, не се наложи. Чекирах.

dolce miele, можеш да избереш места само срещу доплащане.
Ако не го направиш, според моите наблюдения пак ще сте на едно място. Няколко пъти купивам по 6 билета, две семейства. Всеки път сме подредени по фамилии Simple Smile) . Последния път отделно купих още 2 билета, и те си бяха един до друг.
Аз не мога да чекирам Уиз без да въведа данни на ЛК. Сама с дете, не забравяй пълномощно от втория родител.
За буркана с кафе, мисля, че не може.

вилиана, лекарствата може без опаковки и не ти трябват рецепти.

# 250
  • София
  • Мнения: 8 167
dolce miele данните от ЛК или паспорт ги въвеждаш при чекиране, не при резервация както е в България еър. Това разбрах, че и аз съм нова в резервациите на Уиз.

# 251
  • Мнения: 2 763
 Zaharinka, благодаря.

  Ние летим за Будапеща, но нямаме изписан Терминал на Boarding Pass-a , който изпринтих днес след чек-ин-а. За пръв път летим с Уиз. Peace

# 252
  • София
  • Мнения: 23 130
dolce miele данните от ЛК или паспорт ги въвеждаш при чекиране, не при резервация както е в България еър. Това разбрах, че и аз съм нова в резервациите на Уиз.

Точно така е. Peace

Не мисля, че ще има проблем с кафето.

# 253
  • София
  • Мнения: 6 735
Нали не ми трябва паспорт на детето при полет София - Варна?

# 254
  • Мнения: 464
Онлайн чекирането не започва ли 24 часа преди полета...? newsm78 От Неапол кацат в София на Т2, нали (предполагам ще го изпише след онлайн чекирането)?
simpatiuh4e, С Алиталия (а мисля и с БГ Еър) досега винаги са ми искали номер на документ с който ще пътувам. Затова сега с Уиз се учудих. Laughing

Онлайн чекирането започва 1 месец преди полета и тогава се въвеждат личните данни. От Неапол кацат на Терминал 1(виж полетната информация на летището за днес, примерно).

Общи условия

Активация на акаунт