А вие,БРЕМЕННИТЕ,въобще влизате ли в Готварския форум?

  • 1 490
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Не влизам,всичко ми се дояжда и предпочитам да го оставя за след раждането !!!

# 16
  • Мнения: 3 034
Ооо, влизам и си копирам рецепти, и си ги правя, и много им се радвам.   chef
Но аз нямам проблеми с храната, не ми се прияжда всичко и не ми се и гади, въобще не виждам разлика в състоянието си преди и сега... Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 097
тц тц тц , за първи път се видяхме и какви мисли я завладяли наща Кате  Crazy Flutter

Аз не влизам там, но не защото ще ми се преяде и нещо ще ми стане. А понеже ме е яд, че няма да мога да го направя така вкусно, както го е описал автора  ooooh! И после ще ме е яд още повече, че съм си загубила времето и има сумати работи за миене  Tired

# 18
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз пък и без да съм бременна съм една лакомия, а сегааа, мани-мани!!! Затова избягвам кулинарни форуми и сайтове Wink

# 19
  • Мнения: 1 489
Да влизам,защото все не мога да измисля какво да сготвя.

# 20
  • Мнения: 1 272
Влизах, и не мисля, че може да стане нещо нито на бременната, нито на плода от нехапване на дадено нещо. Иначе си приготвях някои сметнати от мен вкусни неща.

# 21
  • Мнения: 2 381
Аз тогава не знаех какво ми се хапваше, все не можех да реша ooooh!
Инъче един-два пъти съм прочитала това-онова в готварския.

# 22
  • Мнения: 120
Не съм влизала в готварския форум, но не защото ще ми се прияде нещо от прочетеното, просто не съм се сещала. Иначе апетит си имам и то голям, но в никакъв случай не ми се прияжда само, ако видя нещо или прочета някоя рецепта. Мразя постоянно да ми казват "Хапни си да не ти стане нещо" и аз да отговарям, че шоколад не ми се яде откакто съм бременна, или че въпросното нещо не го ям по принцип и няма как да го вкуся.

# 23
  • Мнения: 554
Влизам и още как! И се каня да си правя от този сладкиш Фъч, че мамите там така го бяха описали че още го мисля!  newsm53

# 24
  • София
  • Мнения: 1 487
Аз влизам там от време на време, за да видя дали няма някоя новопубликувана интересна тема. А пък като реша да готвя нещо и нямам точната рецепта, с търсачката там намирам всичко и дори полезните хитринки да стане по-вкусно. Аз по принцип и преди бременността си имах голям апетит и добре, че не съм от тия бременни, които като видят нещо и им се дояжда - много рядко е ставало и то понякога след като съм видяла реклама на кола или шоколад...

# 25
  • София
  • Мнения: 1 511
тц тц тц , за първи път се видяхме и какви мисли я завладяли наща Кате  Crazy Flutter


Значи се разпозна все пак  Mr. Green

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Влизам доста често, особено напоследък. Имаш много празници април и май и разнообразявах с рецепти точно от там. Незаменима помощ са ми мамите кулинарки Heart Eyes И манджите станаха супер Peace Не ми пречи, много рядко нещо ми се прияжда до припадък, обикновено е нещо сладичко Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 393
Аз влизам редовно и  много рядко нещо ми "изважда" очите, повечето пъти е само полезно влизането ми там.
Е, преди няколко месеца се скофтих, защото се заговори за един десерт (няма да го казвам тук, да не стане същия ефект и с вас  Wink)- много е вкусен и не съм го яла от детските си години, ама като се прави със сурови яйца, пустия  #Cussing out Stop

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Много е полезен особенно за начинаещи готвачки като мен   newsm10

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Аз влизам от време на време, но не ми се прияжда.

Общи условия

Активация на акаунт