Ин Витро център Стефанов - тема 8

  • 81 803
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Сливен
  • Мнения: 4 073
Сутринта родих.Светлин 3850гр 52см

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Честит син, Оеси! Бъдете здрави и бързо възстановяване на теб!

# 257
  • Сливен
  • Мнения: 825
Оейси честита мъжка рожба.Да ви е жив и здрав малкия юнак.Пожелавам му едно щастливо детство изпълнено с много игри.А на теб бързо възстановяване и скоро у дома :* 💗💗💗💗
Оф има някакъв проблем със сайта Simple Smile

# 258
  • Мнения: 4 696
Честито, Оеси! Да сте живи и здрави, голям мъж. Браво!

# 259
  • Мнения: 236
Честита рожба да вие жив и здрав и на мама бързо възтановяване.

# 260
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Честита рожба. От тук насетне моменти изпълнени с щастие и смях! Бързо възстановяване.

# 261
  • Мнения: 581
Супер Оеси, честита радост на всички у вас. Онези дни си мислех за теб, искаше ми се тайно да се похвалиш на 6ти  Stuck Out Tongue Winking Eye
Прегръдки за теб и малкия

# 262
  • Мнения: 288
Оеси, да ти честитя и тук. Да ти е здраво момчето и много да те радва!
Сладка, и на тебе стискам много палци и ти пожелавам търпение!

# 263
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Мерси Кекс4e. И аз се надявам този път да е моя и всичко да завърши успешно, но каквото трябва да става ще стане. Така и не разбрах след като сега в събота сложа овитрела кога да направя теста...по план тррябваше в понеделник...ама.. Ти как си? Няма ли вече да ни зарадваш:heartpulse:

# 264
  • Мнения: 288
Ами каквото са ти казали в клиниката, не бързай изчакай си датата. Аз си чакам юнаците другият месец, дано всичко е наред и изчакат поне до началото на август.

# 265
  • Сливен
  • Мнения: 825
Аз първия си опит слагах през пет дни прегнил 5000.Знам че тест може да пуснеш на 4-5 ден след поставената инжекция но задължително след 48 часа се повтаря и най важното е да се покачва ,не е нужно точно да се удвоява важното е резултата след 48 час да е по висок от първия.Успех сладко стискам палци!!!

# 266
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Понеделник е трети ден след инжекцията, но ми харесва като дата 17.07.2017, защото трансфера ми беше на 7.7.2017 и някак мисля че това е деня за теста....но може направо да изчакам до сряда и тогава...само да издържа до тогава:)

# 267
  • Мнения: 581
Аз ще те набия с тези тестове, събери си силите, стегни се и спри да съчиняваш филми, които ще ти навредят. Изчакай поне да мине подобаващо време - на 3ти ден да пускаш тест ми се струва абсурдно ( все пак ти си знаеш и решаваш). Намери си какво да правиш. Честно това с бремеността си е чисто изпитание за нервите ни - някои нетърпеливи моми ходят по 1 че и 2 пъти в седмицата да се гледат на видеозон от нетърпение и голяма доза простотия и лигавщина (говоря когато всичко с бебето е Ок). Щом сега липсва търпение, какво остава за след това - кърмене по 1 час на всеки 2-3 часа (в началните месеци), търпение докато прояде твърда храна,  да се научи на гърне и елементарни житейски дейности, какво ще правите тогава? Стегнете се момичета, майки ли ще ставаме или....Stuck Out Tongue Winking Eye
 

# 268
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Да така е права си, но ми е гадно че реално не знам кога да отида, а ако трябва да изчакам до 23.07 тогава започвам и работа и реално няма да знам какво става. Затова искам другата седмица да си знам какво се случва, защото ако е + излизам в болнични, защото всеки ден пътувам по час и половина до работа и още толкова обратно.

# 269
  • Сливен
  • Мнения: 825
Значи Сладка изчакай поне 5 дни след поставен овертил.На третия ден мисля че още ще се чисти но както ти си решиш и което мислиш че е по добро решение.Стискам ти палци силнооо!!
Вермудче аз съм ходила два пъти в една седмица на преглед и не мисля че беше лигавщина и  нетърпение да видя бебето а защото така се е наложило.Както и да е все се дъвчи тази тема.Едно ще кажа всеки сам решава кое е добро за него и всеки човек е различен.Например аз все още имам доста силни болки на моменти доктора следящ ме каза че е от мн сраствания.Също така всяка седмица почти пускам изследвания заради бъбреците.Всяка бременност е различна! 

Общи условия

Активация на акаунт