Фентъзи и фантастика - Тема11

  • 45 747
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 755
Netflix имат навика да канят небезизвестни актьори.

Зависи, в един от  любимите ми сериали Sense8,главните герои са неизвестни. Дарил Хана само се появява от време на време и един актьор от Изгубени.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 833
 Whistling Не говоря за всичките им сериали Wink  Но примерно в Jessica Jones  бях много доволна от участието на Krysten Ritter, David Tennant или Mike Colter Crazy Crazy

# 47
  • София
  • Мнения: 3 581
Netflix имат навика да канят небезизвестни актьори.

Зависи, в един от  любимите ми сериали Sense8,главните герои са неизвестни. Дарил Хана само се появява от време на време и един актьор от Изгубени.
Мигел също е известен, но в Испания. Волфганг има и други филми в Германия, предполагам и той за там. Просто са от всякакви националности.

# 48
  • Мнения: 5 755

Мигел също е известен, но в Испания. Волфганг има и други филми в Германия, предполагам и той за там. Просто са от всякакви националности.
И в двамата съм влюбена Heart Eyes, аз и не съм капацитет по сериалите защото гледам 2-3 само.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 581
Като седна на компа, ще ти пусна едно гифче-поздрав.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 833
Ние ще го видим ли туй гиф-че Twisted Evil Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 18 468
Виго Морнстен доста поодъртял ми се вижда напоследък, не е това което беше.
Крис Хемсьърт мога да  му сложа всякаков определение, но не и "сладникав", за мен е "див". Гледал ли го е някой  "Rush"/Пълна газ с Даниел Брюл и прекрасната Оливия Уайлд?, където той играе Джеймс хънт, брюл - Фитипалди. Като Тор също ми допада, макар не толкова. с тази огромна брада е точон както си го представям  Гералт.


Инаеч ако говорим за руси и мъжествени красавци, за времето си най-красим за мъж* (Боже какво изказване) признавам че беше  Р.Редфорд - висок, с огромни рамене, рус - който е гледал "поверително и лично" с Мишел Пфайфър или "последният замък" където  Редфорд мести камъните гол до кръста ще ме разбере. кевин Костнър също бе много красив росулав красавец, но нито един от двамата не се вписав в представата ми за Гералт

Съгласен съм, че не нужно актьорът да е суперизвестен (в "Мерлин" само АНтъни хед бе сравнителон известен), но трябав поне да има някакъв  опит и да го докарва  на визия Гералт.

*Трудно ми да са дам дефиниця за най-красива актриса, защото съм видял доста  актриси, всяка красива по своему, но предполагам че бих отличил София Лорен, Мишел Пфайфър, Ким Бесинджър, Деми мур,  Никол кидман, Джулияна маргулис, Денис ричардс, Оливия Уайлд,  и Кийра найтли - всяка красива за своето време

# 52
  • addicted
  • Мнения: 1 084
Гералт е мрачна фигура, изобщо не ми се връзва с някой напомпан красавец като Крис Хемсуърт, който освен сладникав е и много .. хм, сочен. От тук изброените само Джош бих могла да си представя,  при определени условия.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 833
Див би бил само ако играе в "Малкото пони"  Laughing Laughing Laughing Гледала съм го в доста филми и на моменти ми е като момиченце с хормонални проблеми Shocked  Crossing Arms


Дори с брада не може да ми докара свирепостта на Гералд, пък дори и да му налепят някой друг белег


# 54
  • Мнения: 928
Разтърсили сте за Гералт. Заповядайте:
Скрит текст:

 Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 3 833
Ама къде без Коцето бе Laughing Laughing Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 3 581
Ние ще го видим ли туй гиф-че Twisted Evil Twisted Evil
Не, досрамя ме. hahaha Тя знае за какво говоря. Whistling

# 57
  • Мнения: 48 063
Мисля че след Коцето заслужаваме компенсация
Да си оправим " вкуса"

# 58
  • София
  • Мнения: 3 581
Taylor Kitsch
Скрит текст:

# 59
  • България
  • Мнения: 6 270
Ауууу не мога да повярвам, че не си представяш нещо такова

Скрит текст:

#Shocked #Shocked #Shocked
Пепел ти на езика Grinning
Този  Джош Холоуей и онзи от пост #28 напълно ме устройват.  Heart Eyes
За всеки случай ще си отворя папката с любимците, да видя за нещо подходящо.
Може пък да ни питат  Joy

Общи условия

Активация на акаунт