Фентъзи и фантастика - Тема11

  • 45 712
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 746
Ние ще го видим ли туй гиф-че Twisted Evil Twisted Evil
Не, досрамя ме. hahaha Тя знае за какво говоря. Whistling
Ако е това за което се сещам от първи сезон, за срам си е. Embarassed Одобрявам Taylor Kitsch и съм съгласна с  CoffeeCat, че Крис е "сочен" и не е за тази роля. Момичета, да не се размечтаваме, че да не вземат да изберат някой крокодил Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 44 229
Тейлър е сладък... Simple Smile Нали не трябваше да е сладък... а е и на 35-6  - младеж Wink

# 62
  • България
  • Мнения: 6 239
Две предложения от мен:

# 63
  • София
  • Мнения: 3 833
Ауууу не мога да повярвам, че не си представяш нещо такова

Скрит текст:

#Shocked #Shocked #Shocked
Пепел ти на езика Grinning

Туй е въпросния Хеймдал (скандинавски бог), заради когото сърцето ми пропусна поне няколко удара. Бях изпаднала в ужас как може някой от боговете Аси да е черен. Ама тия им задължаващи закони за расова търпимост , ще  гледаме негри и азиатци там, където никой не ги сее.

# 64
  • Мнения: 18 376
Не знаех, че на 35 си "младеж". Ангелче, ще те черпя една бира, правя 35 лазарника след  по-малко от две седмици (в последния ден на май), излиза че съм "младеж" Joy Joy Joy

поръчах Алената Кампания, утре ще я чета.

П.С. ЯВно имаме различни разбираме за сладък мъж "Сладък" за мен е  Ди Каприо, а ако говорим за жена - Хатауей. във всеки момент ми изглеждат като дечица.

# 65
  • София
  • Мнения: 44 229
Ми... аз ги правя след месец... не се чувствам пенсия Simple Smile

# 66
  • Мнения: 18 376
 А, съвсем не се смятам за "пенсия", поне докато не навърша  65 години, най-малкото, но  за мен "младежи са тези на по  16-20 години. Вярвам че съм "златна възраст" -  много далеч съм от старостта, но не съм и първа младост.
Или както се казваше в една книга за героинята, която е на 33 години - "за пенсия бе рано, за влизане в комсомола - късно" Joy Joy Joy
П.С. раче си ти а? не познавам  много раци, около мен са или все близнаци като мен или е пълно с овни и лъвове.

Скрит текст:
като казвам, че Хатауей ми е "сладка" - не бих я погледнал дори и да ми се моли.  hahahaОТ  "наборките" най-харесвам Оливия Уайлд и след нея - веднага Кийра Найтли https://lh4.googleusercontent.com/-O9or7bAMNfE/TXZ5x6_6gdI/AAAAA … 423984d753cc5.jpg .
Като за мъже  в киното- идоли са ми били актьори с по- "мъжкарско" излъчване тип "Клуни",

Последна редакция: чт, 18 май 2017, 20:50 от Джон Сняг

# 67
  • София
  • Мнения: 44 229
За мен до към 40 все са младежи, после златните...
16-20 са ми дечковци.
Рак съм - да...

Съвсем не по темата Simple Smile Даже снимка за Вещер не мога да сложа, защото това далеч не е моят тип мъж...

# 68
  • Мнения: 18 376
 "дечковци" за мен са под 14 години.
Това като във вица - питали радио Париш и радио лондон - какво е идеалното семейство.

- жена със съпруг и любовник - това е идеално семейство - отговорило радио Париш.
- това семейство е скандално - казало радио Лондон.
- Не - скандално е семейство в което жената има повече от един любовник - казало радио Париж.
- това семейство е разбито - репликирало радио Лондон.
- Не - казало радио Париж - за нас разбито е семейство в което жената има съпруг, но няма нито един любовник......

# 69
  • Мнения: 48 023
Аз покрай тийновете у дома се имам за млада, четем заедно YA и се хихикаме  Joy

# 70
  • Мнения: 18 376
 Аз покрай тийновеете  се имам за зрял,  мъдър и кипял в живота hahaha hahaha hahaha

# 71
  • София
  • Мнения: 3 581
Виждат ли ми се скелетите на първа страница, че от телефона не се вижда нищо?

# 72
  • Мнения: 18 376
 Не се вижда нищо? newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз покрай тийновете у дома се имам за млада, четем заедно YA и се хихикаме  Joy

ААаа по тоя критерий и аз съм в таз група - случва ми се да чета от бозиците на сестра ми Laughing Laughing Laughing

# 74
  • Мнения: 48 023
Не ща скелети, искам Гералт  Joy

Общи условия

Активация на акаунт