Фентъзи и фантастика - Тема11

  • 45 662
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 44 122
Виждат ли ми се скелетите на първа страница, че от телефона не се вижда нищо?

На телефона ги виждам, на компа  - не. (Така от сутринта)

# 76
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз пък обратно. hahaha
Не ща скелети, искам Гералт  Joy
Ми номинирай, после ще направя анкета. hahaha

# 77
  • България
  • Мнения: 6 213
От лаптопа скелети няма, но всички Гералд са на линия  Grinning.
И съм "за" анкета за Гералд.  Grinning
  От телефона има и скелети.  newsm78
И друг път съм забелязвала, че някои снимки не се виждат от лаптопа, но се виждат от телефона.
Включително и аватарни.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 581
Промених линка, може да се появят. Joy

# 79
  • България
  • Мнения: 6 213
Виждат се вече и от лаптопа.  Grinning
Все пак са скелети на гробище, чакаха слънцето да залезе.  Joy

# 80
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз ги виждам - преди това не знам  Whistling Whistling

# 81
  • София
  • Мнения: 44 122
Дам, тук са скелетите вече Simple Smile

# 82
# 83
# 84
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Netflix имат навика да канят небезизвестни актьори.

Зависи, в един от  любимите ми сериали Sense8,главните герои са неизвестни. Дарил Хана само се появява от време на време и един актьор от Изгубени.
Мигел също е известен, но в Испания. Волфганг има и други филми в Германия, предполагам и той за там. Просто са от всякакви националности.
Аз онзи другия, полицай ли беше не помня, дето се залюби с русата и се друсаха, него съм го гледала тук там, както и приятелката на транс хакерката съм я гледала на много места, беше примерно Марта от DW

# 85
  • София
  • Мнения: 3 581
Уил, да. И гадния, дето ги преследва съм гледала. А тоя от Изгубени е иракчанинът Саид.

Бе любим сериал, думи нямам.

На Дивергенти всъщност излезе ли третия филм?

ПС - гледам, че Бард ще издават книга по Туин Пийкс. hahaha

# 86
  • Мнения: 18 195
 Туийн Пийкс е филма които ми разтърси мозъка, и дори днес не мога да го  гледам.( такd и не посмях да гледам "Мълхоланд Драйв" за когото разправяха че бил негова предстория?)
Гледаш- бръсне се бащата на Лора, изведнъж образа му изчезва и в следващия момента в огледалото е иккубуса БОБ.. хахахахахаха. И днес бих се побъркал като видя гелосания Франк Силва.
Скрит текст:
Най-смешното е, че той въобще не е актьор, просто разнасял декори и Мерил Линч го наел.

Книга за Туйн Пийкс вече има, че даже две още  навремето Кеворкян издаде първо "Дневниците на Лора Палмър", а после "Дневника на Агент Купър". Нямам идея какво още искат да издават?
сега чувам че отново ще правят продължение?
Това е може би единственият филм, от който съм изпитвал истински ужас.  И днес не заспивам без поне лампата в коридора да свети - резултата от времето когато сънувах БОБ,  крещях и се будех.

П.С  Понякога виждам в метрото на "сердика" един който е като двойник на Франк Силва, но в по-смекчен вариант, нямате представа колко ми бе трудно да свикна да го виждам през ден.

Последна редакция: чт, 18 май 2017, 23:12 от Джон Сняг

# 87
  • София
  • Мнения: 3 833

Аууу много добро предложение

# 88
  • София
  • Мнения: 44 122

На Дивергенти всъщност излезе ли третия филм?

дамм, 2016 пише

# 89
  • Мнения: 2 677
Алоуу, какви пенсии, бе? Аз 40 годишни смятам за млади, а мъж на 20... не ми е секси никак - то момченце някакво дето може да ми е син  Crossing Arms

Туийн Пийкс обожавах навремето  Heart Eyes  Моят нощен кошмар беше от един по-ранен период - Фреди Крюгер /Кошмар на Елм Стрийт/- що безсънни нощи съм имала заради него. И Стивън Кинг ми е развалял съня, но по-скоро, защото не мога да оставя книгата  Mr. Green

Последна редакция: пт, 19 май 2017, 07:57 от fata_morgana

Общи условия

Активация на акаунт