Има ли такова нещо "Вагинален оргазъм" и къде е тази G-точка?

  • 31 330
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 78
Аз тебе мога да те "скъсам", а ти мене можеш ли да ме  "скъсаш"? Не можеш!"

Е, ти що не му устрои едно маратонче- да видим на кой тек щеше да обърне очи!? Mr. Green
Вярно, ще ти е досадно и вярно, ще ти трябва лубрикант, ама се прежалИ и му гледай сеира! Joy

Вече нямам желание да му доказвам нищо...Ако не е доволен от мен - да си върви и да си намери по-добра. Никого не държа насила покрай себе си. А той може би и това е целял - да му се вържа на акъла с цел да е още по-задоволен. Преди време така се вързах на един, който ми казваше, че мрази да прави френска любов на жените и затова и те не му правели, за да му го върнат, но той така или иначе не можел да свърши чрез свирки и затова й не ги мъчел, защото тези, които се пробвали наистина много се озорвали, но той така и не можел да свърши. И аз - малка и наивна,  му се вързах и му правих няколко пъти, а той си свършваше и ме караше да се чувствам като някоя извънземна, че само аз съм успявала...Сега знам, че ме е лъгал, само и само да се амбицирам да му правя, а аз не получавах същото в замяна, ама всеки се учи от грешките си, мен успя да ме излъже за едни 5 месеца, а бившата си я беше лъгал 5 години, така че имало и по-големи балами от мене....
Затова и сега вече не се връзвам, нека ме изкарва слаба любовница, няма проблем.

# 61
  • София
  • Мнения: 24 839
Защо я заядохте толкова настървено, не знам, ама не ви прави чест.
Жената иска мнение от хора, които имат или са преживели нейните проблеми.
Ще каже човек, че сте ѝ светили, от една страна, и че е немислимо да ѝ се случва описаното- от друга.

Не знам, наистина, защо ѝ се тика в очите някаква си статия, която слага всички жени под общ знаменател и се държи, че там написаното е по- меродавно от живия живот? newsm78

# 62
  • Мнения: 78
Защо я заядохте толкова настървено, не знам, ама не ви прави чест.
Жената иска мнение от хора, които имат или са преживели нейните проблеми.
Ще каже човек, че сте ѝ светили, от една страна, и че е немислимо да ѝ се случва описаното- от друга.

Не знам, наистина, защо ѝ се тика в очите някаква си статия, която слага всички жени под общ знаменател и се държи, че там написаното е по- меродавно от живия живот? newsm78


Благодаря за разбирането.
Ами и аз това исках да проверя - дали  и на други жени им се случва това или само аз съм "дефектната", щото видиш ли на моя бившите му са били "нормални" и са свършвали така, а пък аз що не мога...Мисля, че това е нещо, което не е чак толкова невероятно, та никой друг да не го е преживял? Аз не питам някой стъпвал ли е на Сатурн, ами нещо съвсем човешко....
Какво лошо има в това, че търся "жива" връзка и то най-вече обратна връзка, а не просто да чета статии, сама да си разсъждавам, да се чудя и мая така ли е, важи ли и за други жени, не само за мене...Хората, които са като мен и ми влизат в положението, разбраха защо продължавам да пиша тук, но други явно не разбират и само търсят конспирация, където я няма...Виждайки коментари тук или дори само гласовете "НЕ" в анкетата, на мен ми се дава надежда, че не съм сама и че и други жени имат този проблем, и си е струвало да създам тази тема!

# 63
  • София
  • Мнения: 17 855
Мисля, както вече намекнах, че проблемът ви не е основно в секса. А проблемите в леглото произтичат от проблемите извън него. Остави го тоя оргазъм на мира и се вгледай в човека до теб Grinning
Не знам какво търсиш като отношения, но ако е просто секс, окей, да се интересуваш толкова настървено, но ако нещо по- сериозно, както мисля, че спомена по- напред, не виждам смисъл от подобни манипулативни отношения.
Жените му се разтапяли в ръцете, скуиртвали кубици и свършвали по 3 пъти на сеанс- веднъж вагинално, веднъж клиторно и веднъж през ушите, но той - млад мъж на 30 и малко, си стои до кофти любовницата под предлога, че сексът не е най- важното. Stop

Скрит текст:
П.П. Не мисля, че е пързалка темата или събиране на информация за статия. Личи си, че е сдухана и че се обяснява като за световно.
Не мисля, че журналист би се обърнал с "ако искаш да знаеш пък" към някого. Дано съм права де Grinning Вече всичко може да се очаква от 'професионалистите' по родните ширини.

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 22:33 от The Catcher in the Rye

# 64
  • Мнения: 78
Мисля, както вече намекнах, че проблемът ви не е основно в секса Grinning А проблемите в леглото произтичат от проблемите извън него. Остави го тоя оргазъм на мира и се вгледай в човека до теб Grinning


Така е, има и други проблеми, но най-големият проблем е неговият характер. Лично аз не се виждам още много време с този човек, но като цяло просто ми се иска да си разясня проблема, за да не допускам същите грешки за в бъдеще с някой друг партньор.

# 65
  • Мнения: 6 799
Ако си наистина на 29, била си с повечко партньори и си изучавала тялото си, е как пък досега не ти хрумна точно в момента на най-голяма възбуда да пробвате проникване  newsm78
Тогава не само ще се наместиш, ми направо ще го .......
И нали искаше мнения от жени с дълги връзки, какво нападаш sharky
Моето лично мнение, като жена с дълга връзка и достигаща до оргазъм ЗАЕДНО с партньора си в 99.9%, е че този човек не е твоят.... Прекалено сте се филмирали кой и как свършвал или свърша. За другите ви проблеми ти си знаеш.

Последна редакция: нд, 21 май 2017, 00:36 от Dincho

# 66
  • Мнения: 78
Ако си наистина на 29, била си с повечко партньори и си изучавала тялото си, е как пък досега не ти хрумна точно в момента на най-голяма възбуда да пробвате проникване  newsm78
Тогава не само ще се наместиш, ми направо ще го .......
И нали искаше мнения от жени с дълги връзки, какво нападаш sharky
Моето лично мнение, като жена с дълга връзка и достигаща до оргазъм ЗАЕДНО с партньора си в 99.9%, е че този човек не е твоят.... Прекалено сте се филмирали кой и как свършвал или свърша. За другите ви проблеми ти си знаеш.

Благодаря за съвета, пробвала съм разбира се, усещането беше приятно, но до там - не беше така изригващо и пулсиращо, и може би сама се залъгвах, че съм свършила, а оттам съм излъгала и други, че сме свършили заедно, но после като го сравних с други свои оргазми, ми се стори, че не е това, което трябва да усетя, а и бях чела, че този вид оргазъм бил по-слаб като усещане...не знам вече, някъде казват, че имало само един вид женски оргазъм, такива като Кобилкина купища видове изброяват -  клиторен, вагинален, маточен, анален, зърнен....вече направо се обърках, усещам много приятни неща накуп и май трябва да спра да ги мисля кое какво е, как, защо се е случило...колкото до партньора - да, май не е моя човек, ама времето ще покаже до какво ще се стигне...

# 67
  • Мнения: 6 799
 newsm78 а защо го сравняваш и какво точно очакваш....
Каква е тази обсесия за "видовете" оргазъм? Аз явно съм проста, ама или го има и заспивам като пор или го няма. Пък къв точно бил, боли ме фарът.

# 68
  • Мнения: 206
Милена или както се казваш (няма значение), не влизай в спорове тука, разбираемо е по какви причини няма да спечелиш, а и не ти трябва това, какъв е смъсълът? Разбери, че форумите СА СЪЩО място за терапия на определени състояния, които човек не би си признал или разкрил иначе. Много добре са ти казали, без значение кой, че малко ще си споделят този опит, за да не се изложат на показ, тъй като с една дума 'профилът' им е част от капитала в живота. А, сега ти си отговори за кой човек ще е толкова ценно и важно да се крие в профил и 'живее' в профил в нета.

По темата, мъж съм, сравнително млад, спомням си такива дето яко пръскаха, едната беше от "по-леките жени", но точно с нея се отпускахме жестоко и друго освен секс и смях май не сме мислели едно време, тя беше с 10 години по-възрастна от мен, от тук се научих на най-ценното, трябва да се отпуснеш и това зависи определено от партньора ти, така че без да съм солидарен с приятеля ти, такива с голямата компетенстност мъже и жени са въздух под налягане, както споменах и меко казано - комплексари. Защото нещата не са сложни, нали. Загаси ако трябва лампата, пийнете няколко чашки, пуснете си филм, музика и почвайте да се пипате... Но и двамата трябва да сте на тази вълна, а не единия да обслужва егото на другия или да водите разговори всеки ден кой и как свършвал, леле - ужасен тормоз!!! И ще ти кажа по мъжки, най-голямия еб..ч от моята компания, където от години 'обслужва' по много пъти седмично жени, си е най-слаб физически от нас и най-непредставителен и с най-кофти 'професия' и подобни, обаче... Грам не му пука за нищо!!! Тоест не мисли философски нещата, а просто се 'използвайте' с приятеля ти чисто сексуално! А ти само се тормозиш и самонараняваш!

До колкото са ми споделяли, а аз както показах обичам да сме си "близки' и от егоцентричките не търпя и 5 мин.,  та понякога и много често и "те" не са знаели какво са изпитали като вид оргазъм, даже проверяват колко са мокри чаршафите с идеята "леле, какво стана и се получи", а те реално не са мокри от 'секрети' или обратното. Тоест всичко е в мозъка и на мъжа и на жената. Пак казвам, трябва да си не просто близка с партньора ти, а да се усещате и разбирате без много обяснения, а камо ли изисквания и дебати и статии за домашно - ужас!!!  Видиш ли, че не иска да 'те разбере', приеми че не е твоя човек, това е. Стига си дълбала и анализирала! Второто може ама с малко лубриканти и нужна хигиена Simple Smile

Второ, ама моля ви се, не се правете колко са сложни "нещата'. Питаш за Г-точката, не е важно къде е, а да се намери и ако той е важен за теб и ти за него и мислите за себе си, какво пречи??? Най-нормално и отпускащо е да те възбуди като те пипа отвън бельото, така поне правим нормалните хора дали в колата, у нас, навън, на пейка, в асансьора, тайно пред майка ти, абе на кой му пука, а този, който ти сваля гащите веднага е подобен на мацките със статиите, вечните философи, защото като не си готова какво да сваля, същото е и за жената, една писа, че два пъти 'му паднал' и повечето и казаха, че е импотентен и че трябва да ПОТЪРСИ ЛЕКАРСКА ПОМОЩ, ужас и СМЯХ заедно!!! С такава жена как да ти стане после? А, с такъв мъж, където те дебне постоянно?

Вече ако 'те възбуди' или те усети такава ще се появи Г-точката и тя е от вътрешната страна на предната стена на вагината на около половин - 3/4 пръст разстояние и там е 'играта', но разбира се само ако си възбудена. Усещането е нещо като гладко и твърдо едро бобено зърно. От огромно значение е хигиената до гладки и липса на нокти, мека брада ако има такава и подобни. А това, че 'обичаш' гърдите си е още по-лесно. Но пак! Акцентирай върху човек, с когото се отпускаш и си 'над нещата', 'проблемите'. Ако ти или той сте от типа 'егоцентрици' - нищо няма да се получи. И последен съвет, но най-важен, рядко бих дал такъв за раздяла, но този, който те сравнява с това или онова, бивши и настоящи, слага те на кантара, не е твоя оргазъм Wink

И не слушай тези типове, където им е най-добре така - сами да им е във всичко най-хубаво, лъжат те - казват сама да 'си се радваш', все едно аз да съветвам приятелите си да си купят гумена кукла или да му обяснпвам колко е хубаво да си се пипка сам-самичък, ужас!!! Намери си твоята 'батка' и си се радвайте, зарежи изкуствените неща, ужас в какво се превръща секса, в една апликация на Айфон или Самсунг!!!

п.с. нямам желание за редакция на текста си и не ме притеснява лельо кое-как се е повторило или звучи, но може да намина да ми дадеш един буркан с бобец, че 'Миленката' ме чака после! Ха-ха-ха



Последна редакция: нд, 21 май 2017, 01:27 от Shteopravimneshtata

# 69
  • Мнения: 78
newsm78 а защо го сравняваш и какво точно очакваш....
Каква е тази обсесия за "видовете" оргазъм? Аз явно съм проста, ама или го има и заспивам като пор или го няма. Пък къв точно бил, боли ме фарът.

Нали се сещаш, че човек не се ражда сам с комплекси и страхове, а някой вечно му ги набива...Така стана и с мен, не се бях замисляла за видове оргазми, нито сама бих си казала, че съм "дефектна" и "ненормална", ама като има кой да ми го каже и че предишните му са свършвали така, а аз не - е, започнах да се филмирам! А пък има всякакви егоисти...Преди време бях с един, дето мразеше да прави френска любов, а аз от самото проникване не мога да свърша само, и го помолих поне с гърдите ми да се занимава, за да свършва, но той каза:"това не ме кефи" - ако бях останала с тоя човек, щеше да трябва сама да си се пипам навсякъде, за да свършва, докато той иска само да си го вкара и нищо друго, и смята, че аз трябва да съм длъжна от самото вкарване само да свършвам...И така започват проблемите - като няма абсолютно никакъв оргазъм, след който да заспя, а напротив заспивах неудовлетворена и бясна.

# 70
  • Мнения: 78
Милена или както се казваш (няма значение), не влизай в спорове тука, разбираемо е по какви причини няма да спечелиш, а и не ти трябва това, какъв е смъсълът? Разбери, че форумите СА СЪЩО място за терапия на определени състояния, които човек не би си признал или разкрил иначе. Много добре са ти казали, без значение кой, че малко ще си споделят този опит, за да не се изложат на показ, тъй като с една дума 'профилът' им е част от капитала в живота. А, сега ти си отговори за кой човек ще е толкова ценно и важно да се крие в профил и 'живее' в профил в нета.

По темата, мъж съм, сравнително млад, спомням си такива дето яко пръскаха, едната беше от "по-леките жени", но точно с нея се отпускахме жестоко и друго освен секс и смях май не сме мислели едно време, тя беше с 10 години по-възрастна от мен, от тук се научих на най-ценното, трябва да се отпуснеш и това зависи определено от партньора ти, така че без да съм солидарен с приятеля ти, такива с голямата компетенстност мъже и жени са въздух под налягане, както споменах и меко казано - комплексари. Защото нещата не са сложни, нали. Загаси ако трябва лампата, пийнете няколко чашки, пуснете си филм, музика и почвайте да се пипате... Но и двамата трябва да сте на тази вълна, а не единия да обслужва егото на другия или да водите разговори всеки ден кой и как свършвал, леле - ужасен тормоз!!! И ще ти кажа по мъжки, най-голямия еб..ч от моята компания, където от години 'обслужва' по много пъти седмично жени, си е най-слаб физически от нас и най-непредставителен и с най-кофти 'професия' и подобни, обаче... Грам не му пука за нищо!!! Тоест не мисли философски нещата, а просто се 'използвайте' с приятеля ти чисто сексуално! А ти само се тормозиш и самонараняваш!

До колкото са ми споделяли, а аз както показах обичам да сме си "близки' и от егоцентричките не търпя и 5 мин.,  та понякога и много често и "те" не са знаели какво са изпитали като вид оргазъм, даже проверяват колко са мокри чаршафите с идеята "леле, какво стана и се получи", а те реално не са мокри от 'секрети' или обратното. Тоест всичко е в мозъка и на мъжа и на жената. Пак казвам, трябва да си не просто близка с партньора ти, а да се усещате и разбирате без много обяснения, а камо ли изисквания и дебати и статии за домашно - ужас!!!  Видиш ли, че не иска да 'те разбере', приеми че не е твоя човек, това е. Стига си дълбала и анализирала! Второто може ама с малко лубриканти и нужна хигиена Simple Smile

Второ, ама моля ви се, не се правете колко са сложни "нещата'. Питаш за Г-точката, не е важно къде е, а да се намери и ако той е важен за теб и ти за него и мислите за себе си, какво пречи??? Най-нормално и отпускащо е да те възбуди като те пипа отвън бельото, така поне правим нормалните хора дали в колата, у нас, навън, на пейка, в асансьора, тайно пред майка ти, абе на кой му пука, а той дето ти сваля гащите веднага е като тези със статиите, вечните философи, защото като не си готова какво да сваля, същото е и за жената, една писа, че два пъти 'му паднал' и повечето и казаха, че е импотентен, ужас!!! С такава жена как да ти стане после? А, с такъв мъж, където те дебне постоянно?

Вече ако 'те възбуди' или те усети такава ще се появи Г-точката и тя е от вътрешната страна на предната стена на вагината на около половин - 3/4 пръст разстояние и там е 'играта', но разбира се само ако си възбудена. Усещането е нещо като гладко и твърдо едро бобено зърно. От огромно значение е хигиената до гладки и липса на нокти, мека брада ако има такава и подобни. А това, че 'обичаш' гърдите си е още по-лесно. Но пак! Акцентирай върху човек, с когото се отпускаш и си 'над нещата', 'проблемите'. Ако ти или той сте от типа 'егоцентрици' - нищо няма да се получи. И последен съвет, но най-важен, рядко бих дал такъв за раздяла, но този, който те сравнява с това или онова, бивши и настоящи, слага те на кантара, не е твоя оргазъм Wink

И не слушай тези типове 'самотници' дето им е най-добре така, лъже те яко, където ти казва сама да 'си се радваш', все едно аз да съветвам приятелите си да си купят гумена кукла или да му обпснпвам колко е хубаво да си се пипка сам-самичък, ужас!!! Намери си твоята 'батка' и си се радвайте, зарежи изкуствените неща, ужас в какво се превръща секса, в една апликация на Айфон или Самсунг!!!

п.с. нямам желание за редакция на текста си и не ме притеснява лельо кое как се е повторило или звучи, но може да намина да ми дадеш един буркан с бобец!





Леле ти си много готин, честно Wink Даже ме накара да се усмихна... Simple Smile Благодаря ти!
Между другото - най-хубавите ми преживявания за били, когато грам не ми е пукало нито как изглеждам, нито кво ще си помисли партньора, нито дали ще се заформи някаква връзка след тоя секс, даже това се е получило с хора, които не са ме привличали особено физически и не съм треперела какво впечатление ще направя, а просто си беше от преживяванията тип "живей за мига". Мисля, че излишно съм се стресирала и трябва да изляза от тия филми и просто да се наслаждавам...Но май няма да е с тоя човек....

# 71
  • Мнения: 3 142
И какво излезе сега ... получаваш си оргазмите, обаче си позволила на някой да ти втълпи, че не били качествени или точно някакъв си вид. Че и по лекари тръгнала даже😮 Махай го тоя докато имаш още шанс да си върнеш самочувствието. Нещастник.

# 72
  • Мнения: X
Ей това ти е проблема на теб....прекалено много мислиш, анализираш, сравняваш, дебатираш....
Какво има да му се мисли толкова на секса....    Laughing   все едно да мислиш как и дали дишаш.
Ако трябваше толкова да го мисля и да го умувам секса, както съм си пословична с мързела, сигурно никога нямаше да се навия на секс-връзка....    Joy

Скрит текст:
Някои хора определено яко са във филма, какви журналисти, какви статии...Аз за първи път през живота си пускам тема не само в тоя форум, а въобще като цяло в който и да е форум....Нямам нужда от статии на специалисти, където като цяло ще се говори обобщено за всички жени и тяхната анатомия, като знам, че всяка жена е различна, включително и аз, и всяка си има нейните си специфични потребности и начини за доставяне на удоволствие! Ето някои жени и клиторен оргазъм не изпитват, други не се кефят на френската любов, трети не са им така чувствителни зърната като на мен и т.н. За това исках някакви реални мнения, от хора тук и сега, защото ако искам "сухи теории" и статии - мога още години наред да се ровя в Гугъл всеки Божи ден, но файда никаква, защото всичко е до опита и практиката. Все едно един девственик да чете всичко за секса, да го знае от до, ама като не го е правил  и не знае какво е чувството, няма никаква полза, че на теория си познава тялото на 200% и е изчел всички статии по света...

Колкото до мен - аз мисля, че перфектно си познавам тялото, интересът ми към секса възникна доста рано и първия си оргазъм го изпитах сама, даже не беше целенасочено. Няма как ако сама не знам какво ми харесва, да го изисквам от партньора си или да го обвинявам. Нито пък си мисля, че го използвам...Каквото той прави за мен, и аз му го правя за него и никога не е имало доза егоизъм нито в мен, нито в него...Да не говорим пък за мързел...Това да не е нещо тежко и ужасно, че чак мързел да ни хваща....И не съм използвала ирония като говорех за умората след секс - напротив, напълно го разбирам и точно затова гледам първо аз да мина "по реда си", за до може той спокойно после да си свърши и след това да си почива, а не да го занимавам аз тепърва...
Освен това има още един проблем - аз съм доста плитка и тясна, а цял живот попадам на по-надарени партньори, да кажем от средно до доста надарени, като даже веднъж скъсах с един потенциален партньор само след като му го видях, аз си знаех, че просто няма как да стане това нещо и колкото и да съм влажна, това може направо да ме убие...А с другата крайност - съвсем малък, тънък и къс - не съм била (смисъл като на азиатските представители). И това, което трябва да кажа е,че вибратора ми е малък и с него съм стигала до заветния оргазъм, т.е. познавам себе си и съм го преживяла сама, просто не мога с мъж и сега се питам да не би да е от размера, защото когато стигнах до оргазъм вибратора дори не беше целия в мен, а поне наполовина (чела съм че тази G-точка е близо до входа на влагалището на 4-5 см от входа), а един средно-надарен мъж няма как да е с тия размери, нито пък има как да го кефи да си го вкарва на половина, само и само да ми нацели точката, не бих изисквала чак такива жертви, аз мога да си живея и без подобни оргазми, не е дошъл края на света, но когато отсреща са много амбицирани и по тоя начин да ме "довършват", аз какво да направя, да не съм луда да се дърпам и да отказвам...Била съм и с мъже, които още докато го вкарат и свършват и тогава си мислех "еми това е причината, много бързо свършва, а на мен ми трябва повече" , но със сегашния ми партньор времетраенето е даже повече, отколкото бих искала, т.е и това отпадна като проблем....Той също е доста надарен и ако аз не свършва преди него, просто няма как после той да влезе и да не ме боли, а държа да съм си естествено възбудена и овлажнена, не разчитам на лубриканти...
Казвали са ми, че сексът най-вече е в главата, че трябва да изключиш всичко, да не мислиш за нищо друго, да се концентрираш върху този момент, да не мислиш за стрес, проблеми в работата, а аз не мога да изключа напълно, даже все ме боли главата от много мислене и вероятно е от това....Или пък все съм загрижена на него колко му е добре, добре ли изглеждам в момента, смешни физиономии ли правя...така че откривам голям психологически проблем и в себе си, трябва ми повече самоприемане може би, не знам и аз дали го обясних правилно, ама не виня никого освен себе си, просто се опитвам да разнищя някои въпроси и то най-вече от любопитство, а не че толкова ми е належащо....
То голям труд докато измислиш пръвилните въпроси, размисли, .....   Joy     
Сто пъти по-лесно ми се вижда просто да се наслаждавам на удоволствието, вместо да го анализирам, контролирам и протоколирам.

Скрит текст:
Милена или както се казваш (няма значение), не влизай в спорове тука, разбираемо е по какви причини няма да спечелиш, а и не ти трябва това, какъв е смъсълът? Разбери, че форумите СА СЪЩО място за терапия на определени състояния, които човек не би си признал или разкрил иначе. Много добре са ти казали, без значение кой, че малко ще си споделят този опит, за да не се изложат на показ, тъй като с една дума 'профилът' им е част от капитала в живота. А, сега ти си отговори за кой човек ще е толкова ценно и важно да се крие в профил и 'живее' в профил в нета.

По темата, мъж съм, сравнително млад, спомням си такива дето яко пръскаха, едната беше от "по-леките жени", но точно с нея се отпускахме жестоко и друго освен секс и смях май не сме мислели едно време, тя беше с 10 години по-възрастна от мен, от тук се научих на най-ценното, трябва да се отпуснеш и това зависи определено от партньора ти, така че без да съм солидарен с приятеля ти, такива с голямата компетенстност мъже и жени са въздух под налягане, както споменах и меко казано - комплексари. Защото нещата не са сложни, нали. Загаси ако трябва лампата, пийнете няколко чашки, пуснете си филм, музика и почвайте да се пипате... Но и двамата трябва да сте на тази вълна, а не единия да обслужва егото на другия или да водите разговори всеки ден кой и как свършвал, леле - ужасен тормоз!!! И ще ти кажа по мъжки, най-голямия еб..ч от моята компания, където от години 'обслужва' по много пъти седмично жени, си е най-слаб физически от нас и най-непредставителен и с най-кофти 'професия' и подобни, обаче... Грам не му пука за нищо!!! Тоест не мисли философски нещата, а просто се 'използвайте' с приятеля ти чисто сексуално! А ти само се тормозиш и самонараняваш!

До колкото са ми споделяли, а аз както показах обичам да сме си "близки' и от егоцентричките не търпя и 5 мин.,  та понякога и много често и "те" не са знаели какво са изпитали като вид оргазъм, даже проверяват колко са мокри чаршафите с идеята "леле, какво стана и се получи", а те реално не са мокри от 'секрети' или обратното. Тоест всичко е в мозъка и на мъжа и на жената. Пак казвам, трябва да си не просто близка с партньора ти, а да се усещате и разбирате без много обяснения, а камо ли изисквания и дебати и статии за домашно - ужас!!!  Видиш ли, че не иска да 'те разбере', приеми че не е твоя човек, това е. Стига си дълбала и анализирала! Второто може ама с малко лубриканти и нужна хигиена Simple Smile

Второ, ама моля ви се, не се правете колко са сложни "нещата'. Питаш за Г-точката, не е важно къде е, а да се намери и ако той е важен за теб и ти за него и мислите за себе си, какво пречи??? Най-нормално и отпускащо е да те възбуди като те пипа отвън бельото, така поне правим нормалните хора дали в колата, у нас, навън, на пейка, в асансьора, тайно пред майка ти, абе на кой му пука, а този, който ти сваля гащите веднага е подобен на мацките със статиите, вечните философи, защото като не си готова какво да сваля, същото е и за жената, една писа, че два пъти 'му паднал' и повечето и казаха, че е импотентен и че трябва да ПОТЪРСИ ЛЕКАРСКА ПОМОЩ, ужас и СМЯХ заедно!!! С такава жена как да ти стане после? А, с такъв мъж, където те дебне постоянно?

Вече ако 'те възбуди' или те усети такава ще се появи Г-точката и тя е от вътрешната страна на предната стена на вагината на около половин - 3/4 пръст разстояние и там е 'играта', но разбира се само ако си възбудена. Усещането е нещо като гладко и твърдо едро бобено зърно. От огромно значение е хигиената до гладки и липса на нокти, мека брада ако има такава и подобни. А това, че 'обичаш' гърдите си е още по-лесно. Но пак! Акцентирай върху човек, с когото се отпускаш и си 'над нещата', 'проблемите'. Ако ти или той сте от типа 'егоцентрици' - нищо няма да се получи. И последен съвет, но най-важен, рядко бих дал такъв за раздяла, но този, който те сравнява с това или онова, бивши и настоящи, слага те на кантара, не е твоя оргазъм Wink

И не слушай тези типове, където им е най-добре така - сами да им е във всичко най-хубаво, лъжат те - казват сама да 'си се радваш', все едно аз да съветвам приятелите си да си купят гумена кукла или да му обяснпвам колко е хубаво да си се пипка сам-самичък, ужас!!! Намери си твоята 'батка' и си се радвайте, зарежи изкуствените неща, ужас в какво се превръща секса, в една апликация на Айфон или Самсунг!!!

п.с. нямам желание за редакция на текста си и не ме притеснява лельо кое-как се е повторило или звучи, но може да намина да ми дадеш един буркан с бобец, че 'Миленката' ме чака после! Ха-ха-ха
Най-точния пост в темата.    Peace

И конкретно, съвет:
когато се намерите с твоя човек, с когото да си паснете като ключ в ключалка, включително и в секса, едва ли ще се налага толкоЗ анализ.
Скрит текст:
Ей, на, снощи правихме секс с половинката, ако щеш вярвай, не знам нито колко време беше, нито в каква последователност, нито какво правихме или пропуснахме, но знам основното:беше страхотно и днес още ме "държи"....на всяко чуване по телефона ми се иска да го гушна отново, и отново...За протокола-семейни от почти 29 години.

# 73
  • Мнения: 3 072
Аз, доколкото разбирам, авторката на темата не разсъждава много по собствено желание, а заради щенията на партньора си да я задоволи всякак - явно той е прекалил с четенето, ама и тя защо му се връзва. Казва това не ми харесва или не изпитвам удоволствие от него и се приключва.

# 74
  • София
  • Мнения: 24 839
Всъщност, проблемът е, не че не получава едикакъв си вид оргазъм, а че не го получава по време на сексуален акт, а само чрез стимулиране с ръце или уста.
Дано се вслуша в съветите и да опита активно да получи своето.

Общи условия

Активация на акаунт