Новата боя на Гарние..

  • 4 721
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Доколкото прочетох на кутията е амонячна,моята е последно ниво-за трайно оцветяване!Възможно е тези,които се отмиват да не са.
Все още не съм я пробвала,но ми я похвалиха приятелки.

Еми ако е амонячна добре, ще я пробвам, че преди ползвах една друга на Гарние- безамонячна, но много бързо падаше боята, иначе косата ставаше супер от нея.

# 16
  • Мнения: 5 475
И аз като теб!Затова и се чудех дали да я взимам,но ще пробвам..после ще докладвам!  Wink

# 17
  • Мнения: 5 299
Доколкото прочетох на кутията е амонячна,моята е последно ниво-за трайно оцветяване!Възможно е тези,които се отмиват да не са.
Все още не съм я пробвала,но ми я похвалиха приятелки.

Еми ако е амонячна добре, ще я пробвам, че преди ползвах една друга на Гарние- безамонячна, но много бързо падаше боята, иначе косата ставаше супер от нея.
ПО мое мнение, всички безамонячни падат бързо. Не че съм ги пробвала всичките де, но имам такива наблюдения bowuu

Аз Ще поразгледам тук дали я има, и непременно Ще я пробвам. Grinning Блонди ти кой цвят пробва?

# 18
  • Мнения: 1 809
Aз си боядисвам косата с черна боя и преди седмица пробвах въпросната на Гарние.Ами не лоша, не ми щипеше на главата,след това нямах сърбежи,както получвам от Плетте на пример,коста има блясък,цветът е наситен и плътен....За трайност не мога да кажа,защото е минала само седмица.

# 19
  • Мнения: 27 524
Grinning Блонди ти кой цвят пробва?

зиленкуту  #Silly

Ми то има само едно русо, жълто, стана хубаво и ярко, но бързо падна. Абе не ми хареса, ама на мен по принцип боите на Гарние не ми харесват много. Горе долу само уважвам Натеа-та, дето я водят боя-маска  Peace

# 20
  • Мнения: 5 299
Grinning Блонди ти кой цвят пробва?

зиленкуту  #Silly

Ми то има само едно русо, жълто, стана хубаво и ярко, но бързо падна. Абе не ми хареса, ама на мен по принцип боите на Гарние не ми харесват много. Горе долу само уважвам Натеа-та, дето я водят боя-маска  Peace
hihih, за зеленку нямам мераци о^Ще Joy
Е как така бе само едно русо ли има? newsm78 Ако е наистина така, май хич няма и да си правя труда да я търся Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 27 524
Малко странна е тази серия - с много ярки и наситени цветове - червени, синьо-черни, жълто, особени са. Поне тук само едно жълто има. Няма богата гама с нюанси, както нормалните серии, а ярки цветове.

# 22
  • Мнения: 27 524
http://fr.garnier.com/_fr/_fr/index.aspx Отвори това, кликни върху 24 нюанса и ще ги видиш.  Peace

Като кликнеш върху цвета, ти се отваря кутията, там малко по-добре се виждат цветовете, разгледай ги.

# 23
  • Мнения: 27 524
Тук пък са тези Натеа, сега са станали Нутртис, те са доста добри, пазят косата и имат хубави цветове, стават такива, каквито е показано и не падат лесно. Ето http://fr.garnier.com/_fr/_fr/index.aspx , имат 21 нюанса.

А, линка обаче дава връзка с първата страница. Може тогава да натиснеш долу nos produits и се отваря прозорец с цялата им листа с продукти и после върху боята, която искаш и после нюансите  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 922
Снощи гледах рекламата. Смятам да я пробвам тази боя.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 164
Ще я пробвам другата седмица.

# 26
  • Мнения: 68
Момичета днес една приятелка пробва кестенявото,което рекламират по тв...стана страхотен цвят..другите все червенеят,а това и стана точно като на рекламата ..и косата стана страхотна..

# 27
  • Мнения: 2 922
Момичета днес една приятелка пробва кестенявото,което рекламират по тв...стана страхотен цвят..другите все червенеят,а това и стана точно като на рекламата ..и косата стана страхотна..

Питай я кой номер е, моля те. И на мен много ми харесва на рекламата.

# 28
  • София
  • Мнения: 797
  Моя приятелка я е ползвала в Щатите и е много доволна, даже се зарадва, че вече я има и тук.
  Аз още не съм я срещала. Знаете ли каква и е цената?

# 29
  • Мнения: 17 407
Тук пък са тези Натеа, сега са станали Нутртис, те са доста добри, пазят косата и имат хубави цветове, стават такива, каквито е показано и не падат лесно....



Аз съм я пробвала, като беше Натеа-  падна на следващото измиване още newsm78

Общи условия

Активация на акаунт