Черешката на тортата - сезон 9 (Тема #3)

  • 152 254
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 4 864
Наистина е Dee  другата седмица.
Но русата е Гери Турийска. Аз на нея я правя.

# 1 111
  • София
  • Мнения: 4 429

"Предай нататък" е кулинарното предизвикателство – от понеделник до петък от 20.00 ч. по NOVA
_____________________________________________________________________

Петзвездна кулинария и изискани ястия, колоритни участници и много смях в кухнята предстоят в "Черешката на тортата" следващата седмица – от понеделник до петък от 20.00 ч. по NOVA.

В битка за титлата "Най-добър домакин" се впускат Константина Живова, Сашка Васева, Денди, Гери Турийска и Дий (Радомир Юнаков), като към звездните домакини шеф Манчев отправя предизвикателство, наречено "Предай нататък".

Кулинарният маратон в понеделник открива със стилна вечеря тв водещата и модел Константина Живова. Домакинята, която отдавна мечтае за приключението "Черешката на тортата", признава и доказва, че кухнята е любимото й място. Как Константина ще изпълни възложената от Манчев мисия една от рецептите да включва точени кори за баница, зрителите ще видят в понеделник.

Във вторник във вихъра на кулинарните събития се впуска емблематичната певица Сашка Васева, която предлага пикантна вечеря и незабравими музикални истории. Домакинята посреща гостите си сърдечно с песен и с питка по бабина рецепта, а акцент в менюто е пъстър селски гювеч със завидно количество подправки.

 Аристократична е атмосферата в сряда, когато артистичният властелин на кухнята Денди поднася блюда като фоа гра и стек с аспержи. И въпреки че за изисканата вечер той говори на немски и готви по френски, тонът почти преминава границата на добрите обноски.

С поетични и музикални нюанси Гери Турийска балансира кулинарните настроения в четвъртък, когато е време за импровизации в кухнята. На гостите си и широката публика тя представя последните си произведения – богато овкусени с див чесен разядки, домашен хляб с лимец, вкусно телешко месо със зеленчуци и кекс с бабиното сладко от горски плодове.

Кулинарния финал в петък бележи рап звездата Дий (Радомир Юнаков), който приготвя бърза италианска вечеря – рапърски брускети, два вида паста и ягодово сорбе. Дий готви като за последно и гостите вечерят като за последно, но каква е кулминацията в четвъртата кулинарна седмица?

# 1 112
  • Мнения: 9 865
Синът на Иван Иванов участваше в Биг Брадър, а Дий в Къртицата.
Фермата. hahaha Joy Голяма обърквация с нашите мултиизвестни мегариалити звезди, кой къде участвал, кой на кого син, брат и сват. Mr. Green

Ми изпуснах и днес, то кърмаческите неволи край нямат. Rolling Eyes Ще гледам на запис.
Другата седмица ще ми е интересна само Герито Турийска. Сашка е куку, Денди ще му е за трети или четвърти път, не ми е интересен, едната не я познавам изобщо, а раперчето го гледах във Фермата... келеш някакъв.

# 1 113
  • Мнения: 2 049
Много неуважително... Да се явят всичките пияни и недоспали... На момичето й стана доста кофти в началото... Сега, като приемаш да участваш в някакво предаване и получаваш хонорар, малко ще се въздържаш; по-сериозно ще се държиш. На вечерите им има достатъчно алкохол - няма да изпаднат в абстиненция.

Онзи, дето не може да завърже 2 правилни изречения, а е писател, уж имаше много изисквания за дамата до него (съмнява ме да търси дама) пък бил цяла вечер с Дара - от предаването разбрах, че е някаква певица... Била казала на гаджето си, което й е звъняло 80 пъти (сигурно 100 са били) КВО НИ ЧУ... И от там имала песен КВО НЕ ЧУ.

# 1 114
  • Мнения: 4 864
Дара се държа отново ужасно! Изключително грозно натика подаръка си в ръцете на домакинята. Не я гледаше в очите най- малкото. Все едно някой я беше накараш тя да го подари, а тя не е искала. И така да е било , беше грозно.
За мен това е липса на елементарно възпитание. Трябва да правиш разлика между това да си интересен и възпитан.

# 1 115
  • Мнения: 9 441
Дара, няма какво да я коментирам. Държанието и е меко казано ужасно. Много си е повярвало това момиче Rolling Eyes Снощи гледайки епизода, моят мъж вика за Миската :"Абе, тази от кое село е излязла?" Той не е човек, който се впечатлява гласно от такива грозни гледки, но снощи си изрази възмущението hahaha

# 1 116
  • Мнения: 4 936
Определено Дара не спечели от това предаване - показа се като невъзпитана лигла и глезла...

# 1 117
  • Мнения: 6 669
Явно са на принципа, че няма лоша реклама и въобще не прикриват лошите си обноски. Whistling

# 1 118
  • Мнения: 15 960
Сега е моментът Гери-Никол да се включи и да изпъкне с класа и стил. Mr. Green

# 1 119
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Ма молА ви сА, как Дий син на Иван Иванов, то момчето е от боята, вие де го сложихте  Joy Joy Joy

# 1 120
  • София
  • Мнения: 11 117
Ма молА ви сА, как Дий син на Иван Иванов, то момчето е от боята, вие де го сложихте  Joy Joy Joy

Този есин на Иван Иванов.
http://www.tialoto.bg/a/1-zvezdi/54893-decata-na-izvestnite-Wosh-MC/

# 1 121
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Ма молА ви сА, как Дий син на Иван Иванов, то момчето е от боята, вие де го сложихте  Joy Joy Joy

Този есин на Иван Иванов.
http://www.tialoto.bg/a/1-zvezdi/54893-decata-na-izvestnite-Wosh-MC/

Да, този и прилича на баща си, ама Дий  Joy

# 1 122
  • Мнения: 6 417
Като са ги кръщавали да са мислили, а не сега да се чудят какъв псевдоним да си измислят. Когато си артист и жена ти е артист, вероятността синът ти да стане шлосер, клони към 0. Ето, Милена мисли за тези неща. Кръсти дъщеря си Куин.  Joy

# 1 123
  • София
  • Мнения: 22 786
Следващата седмица се очертава още по-лигава от тази....май    newsm78
 

# 1 124
  • Мнения: 4 690
Най-много ми хареса менюто на Марина, въобще целият процес при приготвянето ми допадна - говореше добре, обясняваше, показваше. Личеше си, че го прави с желание, удоволствие и уважение и към храната, и към зрителите. През останалите вечери не можах нищо да разбера за нея, доста скромна, но вероятно другите зверове са я потискали  Simple Smile Не спечели, но пък като видях с какво почитание гледаше Манчев, това, че той я посочи за победител, й е било по-ценно.
Дара е с много агресивно присъствие, арогантна, простее ми, но пък ми хареса, че и дребни неща като сол, картофи приветстваше с удобрение  Laughing ако си притеснен и напрегнат това някак сваля напрежението, а и даваше винаги високи оценки.
Поетът е чаровно момче, но с всеки следващ епизод симпатията ми към него се смаляваше, докато напълно не изчезна. Сякаш е приел някакви пунктове, според които трябва да се държи, но те пък въобще не съответстват на истинската му същност. Не знам, нещо не ми хареса.
Плеймейтката е ужасен гост, нищо не яде, нищо не харесва, то и аз донякъде съм такава, но си знам, че проблемът е в мен. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт