КЪВАНЧ ТАТЛЪТУ-семейство, приятели, партньори, проекти- ТЕМА 3

  • 81 272
  • 299
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 27 554
 Здравейте!  Каме  Hug Дафне  Hug

Цитат
А, колкото до маймуната-той, я е провесил да му напомня за тетката. 35 35 35 Имат някаква прилика.

 Joy Joy Joy








# 151
  • Мнения: 2 282
Здравейте!  Каме  Hug Дафне  Hug

Цитат
А, колкото до маймуната-той, я е провесил да му напомня за тетката. 35 35 35 Имат някаква прилика.

 Joy Joy Joy









Здравейте, Феми  Hug дивачката е плюла по темата...трили са...
Има прилика с подаръка-маймуна, така е...замества липсващата Башак...въпреки че намирам повече сходство с крокодила...лакомата голяма уста, формата на очите и подострената брада...башака си има десетина фенки, но дори и те признават, че няма грам женственост, чар и сексапил...и предполагат, че е завъртяла главата на Киво с умопомрачителен нестандартен секс.... newsm78


Къванч в некои сцени изглежда сякаш е излязъл от образ на страстно влюбен мъж...и се чуди какво да си прави ръцете...



Не знам, не знам Феми Hug...нищо не мога да харесам....в каквото вече и да се сложи Къванч пред очите ми е  само картинката като сватбар...принципно съм си гнуслива...

# 152
  • Мнения: 27 554
 Дафне Hug

  ето това ще ти хареса








нови








Цитат
Стамбульский офис продюсерской компании Filmin заявляет, что новости о том, что американский фильм был отложен, не отражают правды.
Вот официальное объяснение: дата начала съемок была отложена на более поздний срок, потому что подготовка к художественному фильму "Зеро", съемки которого были запланированы на июль 2017 года в Нью-Йорке, не была завершена в заранее запланированный период.
Никаких переговоров и договоренностей с какой-либо актрисой или актером кроме Кыванча Татлытуга в качестве главного героя в процессе подготовки достигнуто не было.
Это первый официальный пресс-релиз с объяснениями, и все предыдущие сообщения о фильме "Зеро" не обоснованы.

Перевод: Анастасия Савиных для vk.com/kivanc_tatlitug Только репост!

 филм ще  има, но  няма дата за него .    Жълтурите си измислят за Кейти Холмс .

# 153
  • Мнения: 2 282
Здравейте, Феми,  Hug със сигурност стилистът на Мави не е башака, ами професионал...тя го обличаше в рекламите на банката...където изглеждаше като селски ерген...
Хората мислят, че изявлението за филма е фантом...
Новината от днес е, че турската преса се реабилитира...слуховете за Мервето са истина, въпреки, че преди време четохме категорично опровержение и гледахме снимки с мъжа й..слуховете за туба също....имала си е връзка с бармана...беше ясно, още когата писаха, че годеницата го напуснала...точно тя е вътре в нещата и знае истината...всяка може да  разбере Туба...по-млад и по-хубав любовник от съпруга й...а може и да си е любовчийка newsm78...знае ли човек...фенките й станаха смешни...било от злоба, завист, било клевети, очерняне,  работа на Башак и т.н.  Също като тетките от седянката...завиждали сме на Башак... Joy Joy Joy Хора, които не могат реално да оценяват фактите...
Опровержението на Уницеф е кьорфишек...със сигурност няма такова...това, което се разнася не може да е официално писмо на Уницеф, нищо няма и на страницата на организацията...трябва да дойде от  пресцентъра...Може да се провери...
Следейки развитието на текущите скандали, слухът за развода на Къванч, който само се спомена в един от вестниците,  но не се тиражира, също е истина...
един факт от вчера...затваряли ресторанта на Башака заради смяна на концепцията...може да стане в два случая...или е бил на загуба и ще го правят от ресторант в нещо друго, или напуска некой от собствениците...В случая, Къванч и двете дружки са в съдружие...не ми се вярва дружките да се разделят, значи излиза Къванч...Нека си се снимат, нека си ходят по сватби и яхти, краят приближава...
Ако не се пътува до Америка, просто 100 % са в развод...
                            

# 154
  • София
  • Мнения: 2 992
Добро утро в събота! dancing dancing  1swing 1swing newsm19 newsm19
Момичета, много се радвам, че темата пак се оживи! Надявам се, да се оживи повече след няколко седмици. Mr. Green
Гледам, снимките на Киво с кучето и си мисля, колко ли му иска, вместо куче да разхожда дете. Всички сме виждали как с любов гледа децата, и с които се снима в сериалите, фенските снимки, личните и т.н.Та се чудя, защо е целият този цирк с тетката? Какво очаква от нея? Толкова е фалшива и измислена горкичката. Пласмаса отвсякъде.Но, ще потърпим и ще видим до къде ще  докарат нещата.
Какво друго се чува за американският филм? Знаете ли какво се сетих, че те всяка година ходят до Америка, уж да уговарят да снима филм Кивчо. Ама, поразходят се по "Родео Драйв" и тук-там, погостуват на брат му, и обратно та в Турция.

Това колажче е за фенките на теката.

Скрит текст:
Нека си припомнят каква е била.Тази стара снимка+парите на Къванч= на тази "най-дъ бест Убавица" по която си припадат!Мноооого естествена красота струи от първата снимка, нали??? С тези провиснали клепачи и пършива косица.... е карасавица е, спор няма. Mr. Green
А... да добавя, че тетката не ми е критерий за нищо в живота.Нека е на светлинни години от мен.Дреме ми. Тя е всичко което не искам да бъда нито аз, нито да бъдат хората около мен.



За разлика от жена си, Кивчо е убийствен в новата фотосесия на "Мави"- естествено красив!






# 155
  • Мнения: 2 282
Добро утро, дами!

Каме,  Hug тетката явно е в изолатора, та Киво сам разхожда кучето ...или не смее да се покаже сутрин, кой ти знае как изглежда...или просто не спят заедно.....и наистина  общите им снимки са само привечер...
За ам. филм, както ги разбирам нещата - всичко е мъгла...проектът не бил отложен, само началото на снимките...според инфото само Киво се съгласил за участие...с никой друг не се водят преговори и не са постигнати договорености...какъв филм тогава...Киво ще играе и главната героиня, и всички други роли newsm78...и съобщението не идва от продуцентката компания, а от некакъв офис на Артист Филм в Истанбул...Отнасям го към кьорфишеците...
Самият той пусна опровержение в туитъра, вярвам, че е негово, защото е с едно изречение...тетката щеше да се развихри...нищо не било вярно...и според мен се отнася за всички публикации в последно време...и най-вече за интервюто на тетката, където казва, че Киво се консултирал с нея по всички въпроси и той й имал доверие... Joy Joy Joy


екс водещата, екс ресторантьорката, екс красавицата..Башак...очаквам скоро да се перчи и като екс съпругата на Къванч...

# 156
  • Мнения: 27 554
 Здравейте  Hug

   Романа на бармана и Туба  е Факт . Тоя е глупак да си зареже годеницата  #2gunfire  Туба никога не съм я харесвала ! Журналиста който го  заплаши  ги беше снимал и за тва стана скандала .


  Башмак  лесно няма да пусне златния си мъж .  Те си  знаят отношенията в действителност .  

 
  
 

Последна редакция: сб, 19 авг 2017, 19:40 от femmi2

# 157
  • София
  • Мнения: 2 992
Пак здравейте! Heart Eyes
Дафне, Феми. Hug чакаме ... все отнякъде ще изкочи нещо, я за американският филм, я за тетката. Силно се надявам в най-скорро време да е аут.Не вярвам, че Къванч е влюбен в нея. А,и не ги виждам дълго и щастливо женени. Mr. Green Тази се "нахрани" достатъчно с него. Но, Феми е права-няма така лесно да изпусне златната кокошка.  Sick Но, все някога този балон ще се спука...

Скрит текст:
А колкото до това кой какъв и какво говори,ще добавя.... ами то всички са такива. Тези приказки, че някой не си е пил хапчетата, изкуфяла лелка, отровна #незнамсикаква# пак са казани за хора които не познават.
Аз, поне направих съпоставка със снимки на тетката-преди и след. И, е видно всичко-нови скули, нов нос, нова усмивка, нови клепачи-абе пълна промяна. А, това че на фенщината не им изнася....да се оправят.Няма лошо че е играл ножа, лошото е че се правят на късопаметни. На всички "звезди" се правят подобни съпоставки, Що тетка Кивовица да е изключение? Нали е #найсветовнонеизвестната#  звездата на Турция.

Дафне,  Hug
 
Скрит текст:
току що прочетох  в другата тема мнение  за ЗП. Е.....тази изби рибата.  #Crazy #Crazy #Crazy Нямам думи. Тази ни задмина с няколко обиколки. #2gunfire

# 158
  • Мнения: 27 554
 Каме Hug


Скрит текст:
  Не се ядосвай .   Така е било и за други особи  и теми в тоя форум . 


  И аут да е тетката  пак ша изкара изгода . Sick Такива са  тия жени ,които имат  красив и известен мъж .

 

# 159
  • София
  • Мнения: 2 992
Момичета, Феми  Hug
Днес, имах време та се поразходих насам-натам.И малко новини:
Къванч щял да снима нов сериал през януари.А, дано....
http://tvnovellas.blogspot.bg/2017/08/2018.html

Както, написах още преди два месеца бтв-то са закупили няколко сериала- на Къванч и Чаатай.
http://tvnovellas.blogspot.bg/2017/08/btv_15.html
http://tvnovellas.blogspot.bg/2017/08/btv_21.html

Но, няма да ги излъчват скоро. През септември напочва някакъв незнаен сериал.
http://tvnovellas.blogspot.bg/2017/08/asla-vazgecmem-btv.html#more

Дафне, Hug
Скрит текст:
прочетох при рускините(но сега, не го намирам) че другият наш любимец Ибрахим Ч. Ще започне са снима в нов сериал. Този- "Черно и Бяло"които го готвеха за Къванч и Туба. Сега ще е със заглавие "Дадох ти сърцето си" Партньорка ще му е Бирдже Акалай, която я спрягали, че е била любовница на Къванч. #Crazy







И малко клюки:

Скрит текст:
#vk.com/tatkvnc
33-летний актер Киванц Татлитуг и 39-летний модельер Башак Дизер женаты в течение 1,5 лет. Согласно новостям газеты Posta; Прославленная пара начала лечение ЭКО, когда они не могли нормально родить ребенка
Киванц Татлитуг, который хочет быть отцом, каждый раз берет свою жену и идут к врачу на процедуры

Хайде, стига ви за днес! Heart Eyes Mr. Green newsm49 newsm49 newsm49




# 160
  • Мнения: 2 282
Добър вечер, дами! Hug Hug Hug
Феми, Hug не той, а годеницата го  напуснала...видяла  нещо, снесли са й..няма четири пет, отсвирила го ...барманът не искал да се разделят, това е гадното ...изглежда, човекът си е харесвал годеницата, но нямал нищо против да изкара едно флиртче със супер звездата.. туба може да е хлътнала...по-млад и по-готин от мъжа й...
Тетката вместо на доктор е на пикник...
https://vk.com/club144797181?z=video325687895_456239412%2Fdb1332 … _-144797181_42569
Каме,  Hug Ибрахимчо ми е новата тръпка, поглеждам и в темата му...отиват си с тая Бурджу ...Не съм чула нищо за нея и Къванч...всъщност май имаше нещо, даже самата тя си казвала...И сега може да си има любовница...
прочетох коментарите за ЗП...дали харесваш или не  филм си е лична работа...по-важно е щом си решила да пишеш за това как ще мотивираш харесването/ нехаресването, ...за да респектираш другата страна...не сме съгласни, но уважаваме мнението...в случая, нищо не разбрах...Кое не се харесва....актьорите, героите, интригите, секса, темата за забранената любов...по тая тема са създадени шедьоври в киното и литературата...може потребителката да е некоя светица, а в тоя филм всички са грешници...просто, некакъв тюрлюгювеч от несвързани размисли.....Айричка да  даде по едно хапче и да се кротнат...

# 161
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте в неделя! Hug Hug Hug
Минавам направо на коктейлите, че е почти обедно време!

Скрит текст:

Пак минах на верев тук-там. Новините са едни и същи-всички форуми " врят" от новината за инвитрото на Кивовица.Та, да се изкажа и аз.
-колкото и да не харесвам тетката, не мога да не призная, че жълтурите минаха всякакви граници.Много е личен въпроса, за да се вее навсякъде.
-само те си знаят каква е причината да за нямат още деца.
-техен е избора кога да имат такива.
-не е казано, че трябва непременно да родиш още през първата година от сватбата.
-много двойки вече не бързат с децата.
От друга страна си мисля:
-ако тетката  е наистина около 40-годишна, какво чака още? Всички знаем,че с напредването на възрастта, при жената намалява фертилността, или казано по друг начин, забременяването става много по–трудно.
-ако иска непременно да остарее с Къванч, задължително трябва да му роди деца. Защото, не вярвам толкова да я обича Къванч , та да я държи и без да го дарила с наследник.
-така, поне има надежда да стоплят отношенията със свекървата и родата. Mr. Green
-за какво са ти всички тези блага и глезотии, ако нямаш едно малко синеоко дете около себе си?
-и тогава вече ще видим един истински щастлив Къванч.... а, като го гледам,щастието напоследък хич не го спохожда. Мъчи го нещо, мъчи го....

Дафне, Hug
Скрит текст:
вчера навксах със сериите от "Милост" с ИЧ. Много ми харесва, и сериала и Ибрахим. Ще продължа да го следя и в новият му проект. А, коя е темата във форума за него? Аз, намерих една но май не е  много активна. Heart Eyes

К касту сериала "Я отдал тебе свое сердце" присоединились Нур Фаттахоглу, Мухаммет Узунер, Джахит Гёк и Арзу Гамзе Кылынч. История повествует о мужчине которого сильно ожесточили обстоятельства из прошлого, но его возвращает к жизни девушка с ангельской душой.
Когда-то этот проект предлагали Кыванчу Татлытугу и Тубе Буюкустун, но актеры отказались от него.





.

Феми, Hug спешъл фор Ю! ЧУ заминава за Америка!

Скрит текст:






.






Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 13:21 от kamelia741

# 162
  • Мнения: 2 282
Привет, дами! Hug Hug Hug Благодаря за коктейла...Обожавам ги...
Както писах по-рано, за да се спасиш от сестрите, трябва да смениш континента...За мен Ча бяга от сестрата на Башак...Там не може да го намери...Както и да е, лек път му пожелавам...
Не намирам нищо странно в такива статии....Напр. за  звезди като Клуни и Амалчето пресата най-редовно информираше докъде са стигнали в опитите за забременяване...турската преса сякаш е по-безцеремонна ... може и  заради  превода ...И не знам обаче дали  за всички младоженци в Турция се пускат такива статии...И Кенан се жени, вече година, пишат ли за него... newsm78 Пишат за Киво и Берен...за мен, това са най-странните бракове...Киво не се оженил за да има деца...Бракът е фиктивен...оставам си на това мнение, до момента нищо сериозно, което да ме опровергае...ако е искал деца, няма да се жени за башак, която има зад гърба си 9 години брак и може би това е една от причините за развода...
 HugНа всички "звезди" се правят подобни съпоставки, Що тетка Кивовица да е изключение?
Абсолютно!!! И сама ни се навира в очите...За тетката няма значение какво се пише, важното е да се пише...ако може всеки ден...затова 90 % от снимките й са провокации...ако иска да се хареса ще пуска други неща...

Опсс, втора причина да загледам сериала на Ибрахим....Нурчето...много деликатна жена, харесваше ми в ЗП/ако е същата актриса, разбира се/...

Пич е...има по-мъжкарско излъчване от Къванч...

Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 13:49 от dafnе@

# 163
  • Мнения: 27 554
 Здравейтеее  Hug

 Каме  Hug bouquet Заминава за Америка  . Това не е изненадващо . Всяка година ходи там да си почива от обективите и да се подготвя за роля  Peace

 Дафне  Hug Спасихме се от сестрата на Башмак Слава Богу !  Както писах   всеки път ходи до ЛА  . Не мисля , че да избяга от сестрата е там .

 ЧУ ще почва проект с Нетфликс . През 2018 ще е проекта . Самият той го обяви . Засега няма инфо за сюжета но се тирарижа ,че ще е по фантастична книга .


   Зачи ще почкаме за Вътре . Есента ще излъчват Толгахан . Не е лош актьор . Гледала съм то в Лале деври  . Там се забюби със Серенай о се разделиха .  Имаше връзка  със Селен Сойдер .  Женен е  за друга до колкото знам клюто .

# 164
  • Мнения: 2 282
Здравейтеее  Hug

 Каме  Hug bouquet Заминава за Америка  . Това не е изненадващо . Всяка година ходи там да си почива от обективите и да се подготвя за роля  Peace

 Дафне  Hug Спасихме се от сестрата на Башмак Слава Богу !  Както писах   всеки път ходи до ЛА  . Не мисля , че да избяга от сестрата е там .

 ЧУ ще почва проект с Нетфликс . През 2018 ще е проекта . Самият той го обяви . Засега няма инфо за сюжета но се тирарижа ,че ще е по фантастична книга .


   Зачи ще почкаме за Вътре . Есента ще излъчват Толгахан . Не е лош актьор . Гледала съм то в Лале деври  . Там се забюби със Серенай о се разделиха .  Имаше връзка  със Селен Сойдер .  Женен е  за друга до колкото знам клюто .
Hug Беше намислила нещо за сестра й... обикновено я държи настрани от купоните...и компанията 4-5 човека, идеално за некакви по-близки контакти...виж, как лека по-лека Чагатай си сменя   амплоато...романтика, екшън, фантастика...
Каме,  Hug Кивчо те е прочел...че не го намираш за щастлив...ето ти опровержението...

Много хейт се събра, требе да се разсеят съмненията...събрали са се за снимката, определено...не ми се вярва папараците да висят пред моловете и да чакат Къванч...и толкова целувки newsm78...... възможно е ,  ако не са виждали отдавна...и не може да й се нарадва...

Общи условия

Активация на акаунт