The Blacklist - Тема 3

  • 70 245
  • 725
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 27 188
Хмм, надявам се, че това няма да накара Ред да направи някоя чутовна глупост и да посегне на Дембе, че ще окепазят целият сериал.  Thinking Naughty Не го вярвам де.
Иначе има логика в това. И не мога да разбера какво толкова страшно има, че Ред крие тази истина пред Лиз. Толкова ли държи тя да го мисли за истински баща или има много повече...

# 121
  • Мнения: 139
Хмм, надявам се, че това няма да накара Ред да направи някоя чутовна глупост и да посегне на Дембе, че ще окепазят целият сериал.  Thinking Naughty Не го вярвам де.
Иначе има логика в това. И не мога да разбера какво толкова страшно има, че Ред крие тази истина пред Лиз. Толкова ли държи тя да го мисли за истински баща или има много повече...
Аз предполагам, че той е крил това и от Катарина. Но по-важното е да разберем какъв и е той на Лиз, при положение, че не е истинският Редингтън. Някой преди беше споменал, че всъщност ще се окаже, че Катарина и сегашният Ред са били руски агенти и към онзи момент доста често сегашният Ред е заемал мястото на истинския. Нещо като мисия. И има логика в това, защото Кърк така и не е разбрал кой всъщност е Ред.

Понеже вече изтече някакво заглавие на епизод 9 - Ruin, предполагам, че ще бъде сменено до 3-ти. Къде е Лиз? Била някъде, където никой не знае коя е. Според мен започват подобно на началото на сезон 3, бягане, брутални битки...Странна е появата на Фамке Янсен, дано просто да е свързана с Том.

Последна редакция: ср, 13 дек 2017, 17:44 от elena_manolov

# 122
  • Мнения: 139
17.01 - епизод 100 Ейбрахъм Стърн, страхотният Нейтън Лейн в ролята му. Вероятно епизод, който ще има Conclusion с епизод 101. Лиз все още ще гони г-н Гарви, ще бъде опасно. Несъмнено ще гледаме страхотни епизоди до последните четири - пет серии, в които казват, че ще разберем достатъчно за идеята на историята. Няма да има финал в епизод 22 и 23, ще има бомбастична новина. Това означава, че сезон 6 вероятно е обсъждан и ще го има. Но, ако предположим, че ние разберем достатъчно до финалните два епизода и накрая Лиз разбере, че в куфарчето са костите на баща и...каква бомба е това. На каква база ще има сезон 6? Единственият начин е да върнат персонаж, който смятаме, че не е жив...по-скоро да го включат в сериала. Имам предвид Катарина и смятам, че това е единственият начин да има финал на сезон, какъвто не сме имали. Преди мислех, че би било грешка, но сега някак това би освежило сериала, особено ако Ред не знае, че е жива. Това би било бомба.

# 123
  • Мнения: 333
Хайде първо Катарина, после по обратния ред и всички други персонажи, които мислим, че не са живи Grinning
Шегата настрана, аз не знам кое всъщност би "освежило" БЛ- техните дългоочаквани бомби винаги са въздух под налягане, играят на дребно със събития, които ни разтърсват за сийзън финалите, но те всъщност нямат отношение към голямата картинка и не разкриват нищо. Чудя се докога ще издържи така сериалът или по-точно докога актьорският гений на Джеймс Спейдър ще го носи на раменете си.
И в този смисъл- сама по себе си евентуалната новина, че Катарина е жива е бомбастична, но самата идея, че ще запълнят евентуален цял следващ сезон с нея, означава, че отново сме в изходна позиция, без да знаем много повече от първи и втори сезон примерно.

# 124
  • Мнения: 139
Хайде първо Катарина, после по обратния ред и всички други персонажи, които мислим, че не са живи Grinning
Шегата настрана, аз не знам кое всъщност би "освежило" БЛ- техните дългоочаквани бомби винаги са въздух под налягане, играят на дребно със събития, които ни разтърсват за сийзън финалите, но те всъщност нямат отношение към голямата картинка и не разкриват нищо. Чудя се докога ще издържи така сериалът или по-точно докога актьорският гений на Джеймс Спейдър ще го носи на раменете си.
И в този смисъл- сама по себе си евентуалната новина, че Катарина е жива е бомбастична, но самата идея, че ще запълнят евентуален цял следващ сезон с нея, означава, че отново сме в изходна позиция, без да знаем много повече от първи и втори сезон примерно.
Никой не се вълнува зрителят в каква позиция е. Те дори биха жертвали героят на Спейдър, само и само да имат онзи рейтинг от 5-6 пункта, който ще ги спаси за сезон 6. Техните бомби целят точно това - продължаване на сериала в следващ сезон. Тук е различно, защото вече зрителят е гледал много, не е разбрал нищо и един лек финал от типа на "Ама ти, всъщност, не си ми баща" няма да спаси сезон 6. Логичното, което си мисля, че ще се случи, е да разкрият леко завесата около пожара, около костите и точно когато си мислим или поне предполагаме, че знаем всичко, да се появи неочакван персонаж.

# 125
  • Мнения: 333
Те дори биха жертвали героят на Спейдър, само и само да имат онзи рейтинг от 5-6 пункта, който ще ги спаси за сезон 6.
Тук вече не мога да се съглася,че чак толкова може да не им пука за зрителското мнение. Ще настане революция по форумите, ако нещо стане с Ред  Laughing
На мен наистина ми е много интересно какво ще стане и дали ще получат зелена светлина за 6ти сезон. Това кой месец ставаше ясно, че нямам спомен  newsm78.
 За мен сериалът загуби очарованието си  и се чудя не е ли по-добре да му сложат един достоен край, който да ни обясни всичко и да останем с уважение към продуценти и сценаристи, отколкото да го влачат измъчено. Сега се говори,че завръщащите се Досиета Х от 3.01 в същия ден от седмицата по една от конкурентните телевизии, са поредното предизвикателство пред рейтинга. Ще следим с интерес развитието   Peace

# 126
  • Мнения: 139
Те дори биха жертвали героят на Спейдър, само и само да имат онзи рейтинг от 5-6 пункта, който ще ги спаси за сезон 6.
Тук вече не мога да се съглася,че чак толкова може да не им пука за зрителското мнение. Ще настане революция по форумите, ако нещо стане с Ред  Laughing
На мен наистина ми е много интересно какво ще стане и дали ще получат зелена светлина за 6ти сезон. Това кой месец ставаше ясно, че нямам спомен  newsm78.
 За мен сериалът загуби очарованието си  и се чудя не е ли по-добре да му сложат един достоен край, който да ни обясни всичко и да останем с уважение към продуценти и сценаристи, отколкото да го влачат измъчено. Сега се говори,че завръщащите се Досиета Х от 3.01 в същия ден от седмицата по една от конкурентните телевизии, са поредното предизвикателство пред рейтинга. Ще следим с интерес развитието   Peace
Началото на май 2018 трябва да се знае какво е положението със сезон 6. Ние не трябва да забравяме, че тези хора се хранят от сериалите, които продуцират. В този смисъл...не винаги честността към зрителя е водеща, има я като такава, но не е на първо място. "Достоен край" беше въпросът към Айзендрат, един от изпълнителните продуценти, а като отговор получихме уверението, че не мислят за достоен край на сезон 5 и историята като цяло. Мислят и са уверени, че са сътворили един страхотен финал, какъвто не сме виждали. Не са го снимали, но вероятно са го измислили. И същият този финал ще накарал зрителя да гледа сезон 6.
Реално в диапазона 8ч.-9ч. - сряда Черният списък е конкурентен, освен това е много важен за Сони. Говори се, че след олимпиадата, NBC ще смени слотът на Черният списък, както и няма да се излъчва в сряда. Вероятно ще го преместят в четвъртък в 10ч., което е сигурен знак, че сезон 6 е на хоризонта. От всички предавания, единствено Survivor по CBS, The voice по NBC и Seal team по CBS имат пункт над The blacklist, да не говорим, че са и в по-добри часови слотове. Когато сезон 5 беше мираж, NBC казаха, че рейтингът не е всичко и за Сони този сериал е изключително важен, защото произвежда и друг тип приходи - онлайн гледаемост и др. На фона на това Скай 1 получи от Sony Pictures правата за сезон 5 във Великобритания преди броени дни. Отиваме към сезон 6 и остава да видим какво са ни подготвили сценаристи и продуценти.

P.s. James Spader: I have to be fairly oblique regarding spoilers. But there is character that has appeared in a recent episode who somehow becomes involved in the story in a way that i never imagined.

Дали говори за Гарви?

Последна редакция: сб, 30 дек 2017, 19:00 от elena_manolov

# 127
  • Мнения: 333
Най-вероятно за него, имайки предвид, че куфарчето е в него и знае истината за костите- това го прави инволвнат с основната история, нищо чудно "новата" и бясна Лиз да го намери и да го поизмъчва, току виж й признае нещо.
 Ох, а пък Спейдър като започне с тези завоалирани изрази и внимателен подбор на думи, понякога е голяма мъка да се гледа/слуша/чете.
За рейтингите и прочие- да, сериалът познава много по-лоши времена- миналата година нали беше аха на кантар да не дадат зелена светлина за пети сезон.
Аз четох коментари, че щом е имало парти за стотния епизод и щом като цяло има стотен епизод, това само по себе си означавало, че шести сезон бил в кърпа вързан.

# 128
  • София
  • Мнения: 12 421
Утре се завръща сериала. Heart Eyes Трейлърът е малко плашещ, но очаквам интересна серия.

# 129
  • Мнения: 2 757
Чакам с нетърпение.

# 130
  • Мнения: 2 757
Много ми хареса епизода, струваше си чакането.

# 131
  • София
  • Мнения: 12 421
Ще разкажеш ли малко?

# 132
  • Мнения: 2 757
Разбира се  Mr. Green

Скрит текст:
След рехабилитацията и напускането на болницата Лиз реши да се усамоти в една барака (хижа) в планината. Остави Агнес на майката на Том и накара Ред да й обещае да не я следва. Та в тази барака е съвсем сама с едно куче, откъсната от света. Задава се снежна буря и точно тогава кучето на Лиз откри тежко ранен мъж в безсъзнание в близост до бараката. Лиз го прибра вътре, обработи му раната и тръгна да търси помощ. Не успя да намери шерифа (или какъвто е там местен служител по сигурността) и му остави бележка да я потърси, понеже е възникнал спешен случай. Като се върна в къщата откри 4 мъже вътре, които уж били приятели на ранения и претърпели катастрофа с малък самолет на 10 мили от бараката й. Естествено се оказа, че въпросните мъже преследват ранения мъж и искат да убият и него и нея. Междувременно мъжете убиха шерифа и кучето. Лиз си състави план и ги елиминира всичките. След това напусна бараката и се върна при Ред готова да отмъщава за убийството на Том.
Епизодът беше много динамичен, искаше ми се да не свършва.

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 09:30 от Invierno

# 133
  • София
  • Мнения: 12 421
Благодаря! Звучи интересно.

# 134
  • Мнения: 139
Скрит текст:
Такива епизоди може да направят сезона не 22, а 52 серии. Не е като за зимен премиерен епизод.

Общи условия

Активация на акаунт