The Blacklist - Тема 3

  • 70 228
  • 725
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 59
Мен ме изненада, когато в 7 епизод Дембе каза на Елизабет, че му напомня за майка й. Той откъде познава Катерина?
Иначе се подразних, че излъга Ред, но това се очакваше. Друг е въпросът как Ред не се сети, че жената е Дженифър. Елизабет, никога не съм крила, че ми е антипатична. Сега поне имам още по - обективни причини.

# 301
  • София
  • Мнения: 27 181
Новите серии с превод или без превод ги гледа и ако с превод къде?

8 и 9 епизод още не съм гледал.

# 302
  • Мнения: 278
Аз и 7- ми не го намирам със субтитри, много ми е досадно това бавене, а и сега две седмици няма да има нищо. 7-ми със субтитри ли го гледа?

# 303
  • София
  • Мнения: 27 181
Има го с машинен превод, но то всичко си се разбира/подразбира.
не се сещам откъде го видях, май в Зелка. виж в коментарите и трябва да има линк.
после избираш България и сваляш.
Нещо такова беше.

# 304
  • Мнения: 278
Да, предполагам. Благодаря ти, но както ясно си личи вече от темата аз съм много голям фен на Ред и искам да разбера всичко в детайли и затова предпочитам да си изчакам бг субтитрите. А и доколкото знам серията е интересна, а не толкова скучна както предните две.

# 305
  • Мнения: 278
Лиз на 100% ще помогне на Ред по някакъв начин на по-късен етап. Това да са врагове или поне от нейна страна към него не е Ок и продуцентите много добре го знаят. Нарочно го правят това, да сменят малко плочата и да направят нещо неочаквано като развитие и после нещата ще си дойдат на местата и отново ще са екип. Не мога да повярвам в ''омразата'' на Лиз към Ред и това че иска да го съсипе. Това никога не може да мине пред феновете и просто го правят за 10 епизода (примерно) и после нещата се връщат в нормалното им русло. В много сериали го използват този похват.

Нещата да се върнат към нормалното им русло не мисля, че ще се случи. Лиз няма да се примири докато не разбере кой всъщност е Ред, а това най-вероятно ще стане в края на сезона.  Може би по-рано Ред вече ще е наясно, че е разкрит, че Лиз знае, че той не е истинския Ред, но това кой е в действителност ще го влачат докрая. Интересно ми е какво точно ще гледаме, когато Ред излезе от затвора. Много прогнози и рейтингите сочат, че това ще е края на сериала и друг сезон няма да има, въпреки че те се надяват на още един сезон. Но ако това е края, не ми се мисли...според много от феновете в края на сериала  Ред ще умре и сигурно са прави. Този сериал не е такъв, че да завърши с хепи енд. И мисля, че те са го замислили това отдавна. Най- ясното доказателство според мен е, когато Ред даде онази кутия на Дембе и му каза да я отвори, когато реши да си тръгне. Той със сигурност никога няма да остави Ред и затова варианта остава да я отвори, когато Ред умре. Едва ли даването на тази кутия са го направили без мисъл и като нещо което повече няма да има значение. Може би едва тогава Лиз ще разбере какво е бил за нея Ред.

# 306
  • София
  • Мнения: 27 181
В никакъв случай не бива да умира  ooooh! #Cussing out

# 307
  • Мнения: 278
Бъди сигурен, че аз много повече от теб не искам да умира, защото скоро не съм харесвала толкова много телевизионен герой. Направо под кожата ми е влязъл. Но по никакъв начин не си представям хепи енд. Варианта да не умре е да не успеят да довършат сериала. Да си мислят, че ще има 7-ми сезон, а да няма. Феновете искат да има анкета за това какъв да е финала, но според мен те отдавна са го решили.

# 308
  • Мнения: 278
Най-накрая дочаках и субтитрите на епизод 7. Тъжно ми стана за Ред, изглеждаше отчаян. Яд ме е, че Глен няма да участва в журито, щеше да бъде забавно. Дембе е приятел- мечта, но има защо. Все пак Ред е единственият човек, който му е помогнал и го е измъкнал от блатото. Нямам търпение да изгледам и другите два епизода. Само знам, че Ред чува записа и предпочитам да не знам друго преди да ги изгледам за това се опитах да не чета коментара на Вили.  Моля не коментирайте засега тези 2 епизода Wink Как искам да започнат по-бързо да превеждат.

# 309
  • Мнения: 278
Здравейте, понеже датите на последователността на събитията ми се губят, някой спомня ли си държавната измяна, за която съдят Ред сега преди или след пожара става, т.е от мъртвия Ред ли е извършена или от сегашния. Доколкото си спомням тези неща се  случват някакво време( но не знам точно колко) след като той не се прибира вкъщи за Коледа при семейството си, но така или иначе е жив. Та въпроса ми е мъртвия Ред ли е извършил това заради което сега съдят сегашния Ред?
Ако може да ми отговорите без за издавате събития от 8ми и 9ти епизод, тъй като все още не съм ги гледала, а доколкото знам там говори за миналото си.

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 17:32 от Isssy

# 310
  • Мнения: 59
За държавната измяна се разбира в епизод 9.
Реймънд Рединктън не се прибира за Коледа, защото умира в пожара, нали?! Моля поправете ме ако греша!

# 311
  • Мнения: 278
Най-вероятно аз греша. Мислех си, че напуска семейството си и отива при Катарина. Не мислех, че има едновременно две семейства.

# 312
  • Мнения: 278
Всъщност и сега не мога да си го обясня, как ще има едновременно семейство с Катарина и с първата си жена. Аз си мислех, че създава семейство с Катарина след като напуска първата си жена. Съвсем се  обърках.

# 313
  • Мнения: 59
Не мисля, че създава семейство с Катерина. Та си е имала съпруг - Константин Ростов/ Александър Кърк. Тогава той е смятал Маша за свое дете. Редингтън й е бил мисия и съответно - любовник. Когато Елизабет четеше дневника й спомена на Ред, че там пише как той  я е карал да напусне мъжа си.

# 314
  • Мнения: 278
А Маша как знае, че Редингтън и е баща, все пак тя си спомня, че стреля по баща си и това не е Кърк. Останала съм с впечатление, че Катерина все пак напуска мъжа си, но не си спомням много добре тези моменти така че твърде вероятно греша. Но ако се върнем към този момент и приемем за истина това което Ред каза на Кърк, че Лиз му е дъщеря, а той нямаше никаква полза да лъже, защото това не би му  осигурило спасение, а единственото такова беше да признае, че той не е Редингтън. Но от това което той каза всичко е много просто Ред е или бащата или майката на Лиз. И всякакви други сложни теории, които напоследък ми се въртят из главата са безпочвени. Но както и да е, скоро ще разберем.

Общи условия

Активация на акаунт