Нашите second hand находки- Тема 37

  • 95 509
  • 757
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 6
Всъщнос отзивите в Ремикс може и да са реални, вчера четох в Капитал, че от извесно време предлагали някаква нова услуга  на част от клиентите си и скоро щели да я пуснат за всички, може би става на въпрос точно за тази.Имаше доста обширна статия за пожара и за други неща.


Здравейте!!!
Ако някой наистина има реален опит с изкупуването на дрешки от Ремикса нека сподели!

# 481
  • Мнения: 47 996
Дали изобщо е законно това с изкупуването на дрехи...

# 482
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Незнам дали и доколко е законно, гледам обаче че има и секция за рециклиране и във статията пишеше, че дрехи които не стават за продан ще се рециклирват, т.е. ще е подобно на H&M, където си носиш ненужните дрехи...

# 483
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
аз си поръчах въпросната remix bag. все още не съм я получила. единственото, което ме притеснява, е дали дрехите (които за мен са хубави) няма да отидат за рециклиране, само и само да не ти платят. понеже избрах тази опция. при другата трябва да си платя 12 лв, за да ги получа обратно...неодобрените.
според мен отзивите може и да са реални. те са само 2.

# 484
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
аз си поръчах въпросната remix bag. все още не съм я получила. единственото, което ме притеснява, е дали дрехите (които за мен са хубави) няма да отидат за рециклиране, само и само да не ти платят. понеже избрах тази опция. при другата трябва да си платя 12 лв, за да ги получа обратно...неодобрените.
според мен отзивите може и да са реални. те са само 2.
Брей  Crossing Arms

# 485
  • Мнения: 29 493
Хич не ми трябват неодобрените, да ги рециклират. Така или иначе щях да ги хвърлям или давам някъде /напр. кошовете за дрехи до Била/. Ако продадат нещо, добре, ако не - все ми е тая. Единствено, че трябва да се занимавам, да поръчвам чанта, да гледам марките на дрехите.

# 486
  • Мнения: 24 397
Получих съобщение, че Ремикс утре в 10 ч рестартират Grinning

# 487
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
Да. То го пише и на сайта.

# 488
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Къде пише кои марки дрехи приемат?

# 489
  • София
  • Мнения: 2 402
Къде пише кои марки дрехи приемат?

https://remixshop.com/bg/sell/brand

# 490
  • Мнения: 4 864
Случи се чудо Simple Smile
Спечелих находка! И се чудя защо нямам код и какво става. Гледам в СПАМ папката- честито, вие печелите!

това спечелих . Вече си я поръчах да ми я доставят. Стори ми се малка, но не ме бърка.

# 491
  • Мнения: 4 275
Хахах, Каролка, честито! Дано ти хареса и с кеф да си я ползваш Hug

# 492
  • Мнения: 47 996
Браво
А дано и аз някой ден спечеля

# 493
# 494
  • Мнения: 6 958
Айде сега..ама ремикса има безплатна доставка до 30август нали, пък h&m нямат такива еккстри Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт