Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 82 495
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 904
Не е като да не ми е минавало през главата:) Според мен ще има, не знам кога.

# 691
  • Мнения: 6
Нова клиника ще има от октомври потвърдиха, временно са в репробиомед.

# 692
  • Мнения: 19 733
Аха, ок. Благодаря bouquet

# 693
  • Мнения: 631
Днес дъжд от новини, къде по-добри,къде не; за пресата винаги се има едно наум как разкрасяват и интерпретират.

# 694
  • Мнения: 470
Ураааа, най-накрая някакво развитие вече 3 цикъл чакам и се надявам и се нервя.....

# 695
  • Мнения: 6 063
Ох, гледам дъжд от коментари в темата и си викам "какво ли е разбунило духовете така?" Пък то добрата новина за завръщането на любимия ни екип. Освен да пожелая на всички Репробиомед да ни е на късмет като за начало. А новата клиника да доведе до пръкването на безброй малки бебочета.  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 20 юли 2017, 11:19 от Boby_pl

# 696
  • Мнения: 882
Ливче, аз ли съм изпуснала нещо? И ти ли си била пак в болница? Нали бяха преминали неразположенията след почивката ви? Пожелавам ти и аз следващото посещение там да е за раждането.
Боби, полежах си една седмица в болница, но вече всичко е наред и се надявам така да си остане и да няма повече неприятни изненади.  Praynig

Много хубави новини за любимите ни доктори!  Heart Eyes Хайде да започват с процедурите вече и чакаме новини на кой какво му предстои, за да стискаме силно палчета за още много бебета!  Praynig

# 697
  • Мнения: 481
Успех на всички, които ще действат лятото в Репробиомед !  Hug
Успех и на екипа  Grinning

# 698
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Много се зарадвах! Хайде да им е на късмет това лято и всичко да тръгне стремглаво напред и нагоре!

# 699
  • София
  • Мнения: 692
Здравейте и от мен. Тежки две седмици изкарах, но за щастие днес любимият ни доктор ме поуспокои.

Първо да ви кажа, че съм ужасно разочарована от болницата, в която ви писах че бях, особено втория път. Толкова много ми изкараха акъла, че нямам думи с които да ви опиша какво преживях... Лежах 3 дни, изписаха ме и след 2 дни постъпих отново, като лежах още 5 дни. Информация почти нулева, колкото и който и да питах. Важното беше пътеките да вървят... пълен абсурд... Казаха ми, че съм с огромно отлепяне на плодния сак и хематом и едва ли не всичко е загубено, а по пътека ме водят с бъбречна криза....Както и да е. Мога много да се оплаквам от тях, ама няма смисъл...

Та да си дойдем на думата. Днес бях при док. Доста си поговорихме, прегледа ме и каза, че всичко е наред. Изобщо не е това, което ми казваха в болницата. Да, има леко отлепяне, но не било толкова страшно. Бебо си отговаря на седмиците (8с.6д.) и се развива много добре. Каза, че най-вероятно ще съм с предна плацента. Измери го, огледа и шийката и всичко и остана доволен, съответно и аз. Еми това е за сега от мен, отдъхнах си една идея.

Пожелавам на целия екип много успехи и само напред да вървят нещата!

# 700
  • Мнения: 19 733
А коя е болницата?

# 701
  • Мнения: 3 126
Радвам се, че сте добре Ренка. Вече да нямаш стресове.

# 702
  • София
  • Мнения: 692
Шейново, Кристи

# 703
  • Мнения: 19 733
Да не ходя там!

# 704
  • София
  • Мнения: 692
Ами аз лично останах доста разочарована, въпреки че доста добри отзиви прочетох за там. Явно на мен не ми е било писано. Не искам да влизам в повече подробности,  но в крайна сметка всичко е за пари, за съжаление.... Не че не бих ги дала,  но защо трябва да е по този начин? За 5 дни нищо и при изписването - "ами срещу еди колко си пари ще идвате всеки ден, за да ви следим и ако се наложи ще включваме системи и лекарства и така да закрепим положението...."  Shocked Shocked Shocked

Общи условия

Активация на акаунт