Промоции на книги - Тема 4

  • 115 472
  • 781
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 855
И аз се отказах от намалението в "Ера". Харесах си само една книга, а с доставката щеше да ми излезе по - евтино да си я купя на стандартна цена.
Да похваля Пергамент Прес и Хермес, от първите поръчката ми идва днес, а от Хермес - в понеделник. Бях се приготвила за голямо чакане както при Сиела.

# 316
  • София
  • Мнения: 22 984
Моята доставка от ентусиаст излезе 3 и нещо.

# 317
  • Мнения: 5 405
Извън София е скъпа доставката при Ера...
И аз поръчах 3 книги от Хермес. Пишеше, че доставката е безплатна. Simple Smile

# 318
  • Мнения: 2 111
Поръчах от Ера, Ентусиаст и Пергамент Прес. Не живеем в София, но сме близо, така че и с доставката пак съм на плюс. Simple Smile

# 319
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Здравейте! bouquet

Благодаря за темата! И аз да се включа, за да следя промоции. Изтървах черния петък, но все ще има нови
 предложения. Hug

# 320
  • Мнения: 162
Вклпчвам се да следя.

# 321
  • Мнения: 1 557
Здравейте!
Има ли някой, на който още да не са изпратили поръчката от Хермес?

# 322
  • Мнения: 2 111
Не знам за "Хермес", но аз досега съм си получила само поръчката от "Ера". "Ентусиаст" и "Пергамент Прес" никакви ги няма.

# 323
  • София
  • Мнения: 22 984
И аз чакам от Ентусиаст все още.

# 324
  • Мнения: 5 405
Хермес на 1ви ще пристигнат, имам смс. Simple Smile

# 325
  • София
  • Мнения: 22 984
Дойдоха днес Ентусиаст.

# 326
  • Мнения: 2 111
Получих от "Пергамент Прес", от "Ентусиаст" няма ни вест, ни кост.

# 327
  • Мнения: 3 049
идва коледния панаир, какво сте харесали?

# 328
  • София
  • Мнения: 44 133
Аз май както винаги повече неща за детето искам - Леденият Дракон на Мартин, Скандинавската митология на Геймън (най-накрая, явно няма да я пуснат да си я купя електронно), преди панаира още като излезе ще вземем 4-тата от Магистериум, силно се надявам за панаира да пуснат и  втората на Дневниците на един Д`Явол(имаше инфо, че я подготвят и че скоро ще е на пазара). Тая и надежди (вероятно празни) за Коледа ЕМАС да изненадат мъниците с коледната книжка на Несбьо за д-р Проктор Simple Smile

Аз това, което чаках с желание за Коледа, явно няма да го дочакам, т.е. няма да бъде издадено. Сега от изненадите за панаира ме вдъхнови В дома на червеят на Мартин, която Сиела каза, че ще пуснат. Чудя се на Майсторът на играчки от Краков и Говори, Творци на съвпадения и Всички наши грешни дни (тази ако я взимам ще е електронно, не от панаира).

Май това е... все нещо ще си харуесам от панаира явно и за мен, при все дребничко.

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 13:50 от Angel_Dust

# 329
  • Мнения: 2 111
Има ли още някой, който като мен да чака доставка от "Ентусиаст"?

Общи условия

Активация на акаунт