Промоции на книги - Тема 4

  • 115 597
  • 781
  •   1
Отговори
# 570
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 842
Аууу,  цели 30%, не е за вярване как са се отпуснали този път. Simple Smile

# 571
  • Мнения: 315
Здравейте ,
Предварително се извинямам , ако питането ми не е за тази тема . Искам да се възползвам от промоцията на Сиела и да  си поръчам заглавие , което все още не е налично , а предстои да бъде издадено .... става дума за Гоблин на Малерман . Все още не мога да разбера  кога ще е  налична тази книга и , ако сега я поръчам , по късно на редовна цена ли ще ми бъде доставена . Обръщам се към Вас , тъй като предполагам , че все някои е бил в такава ситуация.

# 572
  • Мнения: 9 921
Ще я получите на цената, на която сте я поръчали.

# 573
  • Мнения: 5 405
Гоблин пише, че вече е налична. Но мен лично много ме съмнява да я пуснат на промоция утре и в други ден. Но ще видим. Simple Smile

# 574
  • Мнения: 1 650
Гоблин пише, че вече е налична. Но мен лично много ме съмнява да я пуснат на промоция утре и в други ден. Но ще видим. Simple Smile

Хр.Блажев обеща,че ще я има в промоцията Simple Smile

# 575
  • Мнения: 5 493
Ще се поръчва значи. Заедно с нея мисля да метна в количката още "Метро 2034", "Метро 2035" и "Здрач" на Глуховски, както и новата на Лукяненко.

# 576
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз сложих Малерман в кошницата, най-накрая се прежалих и за Бьорнстад и продължението му.

# 577
  • София
  • Мнения: 6 003
В store.bg също има намаление на книги. Съвсем случайно го хванах. Не можах да разбера обаче на какъв принцип е. Просто търсех нещо и видях книги с 24 % намаление. Обаче на кои издателства, кои книги не е ясно. Аз търся определени заглавия и така разбирам дали има намаление на съответната книга. Не видях и отделна секция за намалението, с една дума леко хаотично е. До 27.05. е.
В тоя сайт намалението на книги е цяло чудо. От години пазарувам, за първи път виждам такова. Thinking

# 578
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 102
Не успявам да открия трайно намалените книги на Сиела.

# 579
  • София
  • Мнения: 6 003
Намерих къде пише на сайта, но пак няма линк към всички намалени книги.

По случай 24-ти май 24 000 книги, от български и чужди автори, са с 24% отстъпка!


24 000 книги са повече от половината предлагани заглавия в сектор книжарница на store.bg!


24 000 книги са значително повече и от предлаганите от обикновените книжарници заглавия и всички те сега са с 24% отстъпка!


Избирай измежду хитови бестселъри, бизнес и научна литература, учебници, детски книжки и много други!


Поръчай тази седмица и получаваш 24% отстъпка. Не до 24%, а за всяка книга, отбелязана със знак за намаление , получаваш наистина 24% отстъпка!


Можеш да поръчаш неограничен брой заглавия и за всички отбелязани със знак за намаление  ще получиш 24% отстъпка!


Приятно пазаруване!

# 580
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 102
Сайтът го затвориха временно.

# 581
  • Мнения: 855
Много ми се искаше да взема нещо от промоцията на Сиела, но Малерман ме разочарова с уж интересни сюжети, а на практика нищо.

Все още ли важи намалението на Озон с карти на Виза и става ли за преордърите?

# 582
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 842


Все още ли важи намалението на Озон с карти на Виза и става ли за преордърите?
При мен е ставало, да. Но не знам дали важи в момента.

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 41 057
Май намалението в Сторе е добро... newsm78

# 584
  • София
  • Мнения: 9 977


Все още ли важи намалението на Озон с карти на Виза и става ли за преордърите?
При мен е ставало, да. Но не знам дали важи в момента.
няма ли да пуснат и те нещо?

Общи условия

Активация на акаунт