Токуда Болница София - тема 25

  • 93 676
  • 752
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 292
Всеки път плащам по 30 лв за ехограф, ходя средно веднъж месечно. Не съм по здравна каса.

# 181
  • Мнения: 112
Богданова има отпуски, конференции и семинари, които май ще продължат през юли и август. На мен ми записаха час за 14 юли при нея. Това беше единствената опция за прегледа ми след раждането.
Къде ти е прегледа в токуда или в света петка.аз утре ще звъня и ще видим за кога ще ми го назначат....

# 182
  • Мнения: 1 409
Всеки път плащам по 30 лв за ехограф, ходя средно веднъж месечно. Не съм по здравна каса.
Ходи им разбери принципите. Точно в миналата тема обсъждахме цените на прегледите и същия въпрос. От началото на бременноста ми съм там и никога не ми се е случвало да платя по-малко (и не само аз). Да вземат да сложат един ясен ценоразпис, защото разликата не е малка.

# 183
  • Мнения: 292
Не знам и аз какви са им принципите, но тъй като ме устройва, не съм ги питала. Ако ми вземаха по 53 лева, щях да ги питам. На моите касови бележки пише само ехография - 30 лева, освен тия 53 лева да са ехография плюс още нещо.

# 184
  • Мнения: 1 380
Бях поне 2 пъти в месеца на прегледи, последния месец през 3 дни и винаги плащах по 53 лв за ехограф.

# 185
  • Мнения: X
foundy, при кой лекар си?

# 186
  • Мнения: 292
При д-р Корсачки бях до тази седмица. От другата седмица - при друг. От януари ходя, все по 30 лева ми вземат.

# 187
  • Мнения: X
Интересно наистина, а какво казеаш като си записваш следващия час - за ехограф? Трай си  Laughing Иначе май наистина е 53 лв. ехографа, сега намерих на сайта

# 188
  • Мнения: 292
Ами те си ме питат по телефона всеки път дали съм за ехограф. После на регистратура пак ме питат за ехограф ли съм. Последния път на жената след мен, също бременна, поискаха пак 30 лева.

# 189
  • Мнения: 1 501
Май всичко си зависи от конкретния лекар. Аз бях при Илиев и всеки път съм плащала по 53 лв. , ако ми вземе микробиология 30 лв. Понякога и тонове примерно, пак 30 лв. Обаче гледам в темата някои момичета пишат, че техните лекари им казвали на регистратура да казват, че са за ехография, а пък те вътре как ще ги преглеждат и какво правят си е тяхна работа, и реално не ги таксуват за всичко по отделно... та затова подозирам, че си е индивидуална практика.

# 190
  • Мнения: 202
.

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 23:23 от _kate_

# 191
  • Мнения: 84
Богданова има отпуски, конференции и семинари, които май ще продължат през юли и август. На мен ми записаха час за 14 юли при нея. Това беше единствената опция за прегледа ми след раждането.
Къде ти е прегледа в токуда или в света петка.аз утре ще звъня и ще видим за кога ще ми го назначат....
В Токуда.

# 192
  • Мнения: 75
На мен не по здравна каса ми взимат 53 лв. за ехограф, за вторичния преглед - 30 лв.

Някой има ли отзиви за д-р Апостолова от Токуда, че винаги се редят доста хора за нея, а не виждам отзиви?

# 193
  • Мнения: X
Мен ми казваха да пускам тонове, а си ме гледаха на ехограф.
За първи преглед след раждането ме викнаха седмица след изписването.

# 194
  • Мнения: 250
Знаете ли дали към таксата за раждане се добавя такса за допълнителни консултации (ако се е наложило примерно с кардиолог) или обезболяващи, които сама съм поискала (не са били изписани от лекар)?

Общи условия

Активация на акаунт