Психолози, психотерапевти, психиатри

  • 138 950
  • 1 081
  •   3
Отговори
# 150
  • Мнения: 18
Ами,мога да кажа , че още си практикува. Води и еднични терапии и семейни. Продължава да НЕ издава касови бележки, ама то и като НПО не би следвало да извършва търговска дейност въобще..Мога да потвърдя, че наистина има навика да изказва много крайни и непремерени "съвети" , които водят до нови проблеми, а не до решаване на старите..
Моля ви пишете ми. Има и други пострадали от нея. Вие сте съумели да поправите нещата, но моя и живота на детето ми бяха тотално объркани и безвъзвратно. Тази жена не трябва да практикува.
sp_nikolova@abv.bg

# 151
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам има ли друг начин да се свържа с проф. Ваня Матанова освен по имейл?

# 152
  • Мнения: 4
Здравейте,

Имам проблем от вече над година и не иска да избяга от мен.. Регистрирах се тук с идеята да видя някой добър специалист в София, който да помогне, но засега не успявам да намеря!
Ще разкажа за проблема ми, та надявам се Вие да ме посъветвате, къде да отида.

Откакто заживях с приятелката ми започна една тревожност в мен. Все мисля, че нещо не е наред. Душата ми е така, сякаш някой я е оковал във вериги. Все едно не се чувствам себе си. Напоследък вечер, като легна да заспивам и сърцето ми започва да бие силно , усещам бодежи и не мога да заспя до 2,3 часа през ноща. Случвало ми се е и през деня понякога да не мога да си поема въздух. Мисълта, че не се чувствам щастлив ме кара да излизам от релси и често мисля, че мога да си направя някакъв по - сериозен проблем, като инфаркт/инсулт и тн, което още повече ме кара да се притеснявам , защото не взимам мерки повече от година. Наскоро си правих изследвания на сърцето - всичко излезна перфектно ( Спортувам от 4 до 7 дни в седмицата ).
Та наитина не знам какъв е проблема и най-лошото е, че това е по-силно от мен самия.
На работа към момента колегите ми са големи злобари и интриганти и това също ми носеше доста отрицателна енергия последната година и половина - но тук намерих решение, защото сменям работата след по-малко от месец.

Моля да споделите някой, който е добър за моя проблем.

Благодаря предварително!

# 153
  • Мнения: 3
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми психиатър в Пловдив, тъй като не знам проблемът, който имам, предмет на дейност за кой от всичките, изброени в началото на темата е. /Без д-р Хаджийска!/
От доста време имам фобия, свързана с определено заболявяне, но не става дума за хипохондрия, а за истинска болест, която имам. Мисля, че нещата излизат от контрол и все по-трудно вече успявам аз сама да се справям психически. Дотолкова съм изпуснала нещата, че вече влияе на нормалния ми живот, затова ще съм благодарна за бързи препоръки.
Благодаря ви!
Д-р Люба Илиева Пловдив , работи към известна психиатрична практика в Пловдив, не мога точно да дам координати, но е известна.

# 154
  • Мнения: 343
Здравейте! Някои има ли информация за Цветан Бранков от Пловдив, работи ли със здравна каса? Ако не, колко взима на сеанс? Става въпрос за тревожност примесена с депресия, като отивам главно за да настоявам за лечение с медикаменти, тей като психотерапията не ми помогна задълго.

# 155
  • Мнения: 54
Здравейте, в процес на търсене на психолог съм. Прочетох добри отзиви за др Тодор Първанов, работел и в София, но никъде не успях да открия контакти...
Моля ако някой знае къде приема или има лични впечатления да пише. Благодаря!

# 156
  • Мнения: 5 459
Аз му звъних преди една година и ме отряза. Каза, че повече нямало да приема нови клиенти. Той не е психолог, а психиатър и психотерапевт и действително има много добри отзиви за него.

# 157
  • Мнения: 110
Ученици на Т.Първанов са Георги Балджиев и Лина Коцева-свържи се с някой от тях.

# 158
  • Мнения: 5 459
А те само в София ли практикуват?

# 159
  • Мнения: 110
Не знам , може и другаде

# 160
  • Мнения: 320
Здравейте. Какво ще кажете за психолог Надежда Пантелеева от Бургас? Благодаря предварително

# 161
  • гр.София
  • Мнения: 93
Здравейте! Можете ли да ме насочите към психолог със справяне на ситуация, относно членуване в секта на близък човек? За София..

# 162
  • Мнения: 11
Здравейте, препоръчайте ми психотерапевт в София, който има опит с нарцистично личностно разстройство?

# 163
  • Мнения: 110
Орлин Баев-навярно единственият способен в личностните разстройства.

# 164
  • Мнения: 11
Мерси... не мисля, че ще мога да работя с мъж... Жена-терапевт някой може ли да ми препоръча?

Общи условия

Активация на акаунт