Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз съм от Бургас и родих в Майчин дом на 06.04.2006. Беше секцио по спешност - тръгнах с контракции на 10 мин. екипа ме чакаше. Родих при д-р Яков. Очарована съм от условията и отношението на персонала, проблеми нямах никакви. Анестезиоложката беше много готина, приказваше ми непрекъснато и после всеки ден минаваше да ни види как сме - само че и забравих името.
За секциото платих 800 лв.

# 16
  • Мнения: 181
Здравей! Аз също родих сина си там при Д-р Капка Атанасова като влязох по спешност в 2 през нощта. Нямаше изключени телефони, закъснели лекари и т.н. Всичко беше ОК. Тя ми следи и бременността. Можеш да родиш и чрез направление по здравна каса, но държавата ти поема около 200лв, останалото го доплащаш. Секциото е 800, а нормалното 500 - това е по здравна каса. Ако не минеш през касата си приготви още по 200-300лв. Освен това - на нас ни се наложи ползването на кувьоз, хранене на бебчето със системи през първите 2 дни, престой на бебчето 10, вместо 5 дни, изследвания за кръвна съвместимост, т.к. бях отрицателен резусфактор, а таткото - положителен. Та всичко това се доплаща. Имай го предвид. Но наистина си струва. Peace

Общи условия

Активация на акаунт