Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 13

  • 75 146
  • 701
  •   3
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Давай, Norvy, с теб съм Simple Smile Парите за цигари да ги обърнеш в коктейли и да се разцепите от кеф на почивката  с другарките Simple Smile

# 496
  • Мнения: 630
Давай, Norvy, с теб съм Simple Smile Парите за цигари да ги обърнеш в коктейли и да се разцепите от кеф на почивката  с другарките Simple Smile


Дай Боже Hug

# 497
  • София
  • Мнения: 7 673
Как сте,момичета ?
Удържате ли фронта ?
Аз мисля от утре отново да опитам.
Отивам на почивка ...и мисля,че сега е момента.
С приятелки , които не пушат ще съм и се надявам този път да устискам без дим и да ми хареса...
Аз издържам.  Naughty Май 17 дни вече.
А ти беше почнала с мен, ама се отказа. Пишеш, че много пъти си опитвала. Според мен така няма да стане. Реши веднъж завинаги и действай сериозно или не се самозалъгвай. Просто няма смисъл така.
Приятно изкарване на почивката и или се отказвай сериозно или си пуши с кеф, не се мъчи.  Hug

# 498
  • Мнения: 630
Как сте,момичета ?
Удържате ли фронта ?
Аз мисля от утре отново да опитам.
Отивам на почивка ...и мисля,че сега е момента.
С приятелки , които не пушат ще съм и се надявам този път да устискам без дим и да ми хареса...
Аз издържам.  Naughty Май 17 дни вече.
А ти беше почнала с мен, ама се отказа. Пишеш, че много пъти си опитвала. Според мен така няма да стане. Реши веднъж завинаги и действай сериозно или не се самозалъгвай. Просто няма смисъл така.
Приятно изкарване на почивката и или се отказвай сериозно или си пуши с кеф, не се мъчи.  Hug


За съжаление е точно така.
Всеки път съм с нагласата,че ще е сериозно ....
А ти как си ?
Как се чувстваш на 17тия ден ?

# 499
  • София
  • Мнения: 7 673
Дебела и подута.
Най-малкият проблем при отказването на цигарите при мен се оказа самото отказване май. Което е и огромна изненада. 
Ако сега ме попиташ дали бих се върнала назад и нищо да не бях правила, не знам отговора.
Трябва ми още време, за да се изясни.

# 500
  • Мнения: 630
Дебела и подута.
Най-малкият проблем при отказването на цигарите при мен се оказа самото отказване май. Което е и огромна изненада. 
Ако сега ме попиташ дали бих се върнала назад и нищо да не бях правила, не знам отговора.
Трябва ми още време, за да се изясни.


Пуши ли ти се ?

# 501
  • София
  • Мнения: 7 673
Вече не толкова често, но да, случва се. Не знам дали някога ще спре.

# 502
  • Мнения: 267
Ирина, помни, че тези неприятни симптоми, които имаш са предизвикани не, защото си спряла цигарите, а защото изобщо си пушила. Аз също се чувствах така първия месец, може би дори и повече, напълнях с 8кг, но СИ СТРУВАШЕ! Няма да спра да го повтарям никога - това е най-хубавото нещо, което съм направила за себе си!

# 503
  • Варна
  • Мнения: 186
Sisley, колко време задържа килограмите? Отчайвам се вече, но ако пак започна да пуша, няма да мога да мина отново през това.

# 504
  • Мнения: 267
Амии.. все още съм си 8кг отгоре Simple Smile Но аз не мога да пазя каквито и да било диети и съответно не го правя. Храната придоби по-голямо значение за мен от преди, услажда ми се всичко и ми е адски вкусно.
Иначе преди бях може би твърде слаба, смятам че това сега ми е нормалното тегло или малко над него (168/60).
Но първите месеци имах чувството, че метаболизма ми се е забавил много. Някъде около 6-ия месец всичко се нареди и оттогава си поддържам тези килограми. Това са бели кахъри обаче, дори и да са повече килограмите, нямате представа колко е хубаво да не пушиш...Аз нямах, 17 години нямах идея какво е.

# 505
  • Велико Търново
  • Мнения: 12
Привет. Аз от 2-3 сутрини се каня просто да не паля с кафето, но го правя. А знам, че началото е най-трудно. Как да заменя този навик с кафето? Да спра да пия ли или веднага да се захващам с нещо друго ли? Помагайтеее! И не, не ми действат мисли, че е отрова, че е скъпо и тнт Grinning
Не променяй нищо друго в навиците си  освен цигарите.След всяко следващо повторение на кафе сутрин без цигара ще ти става по лесно и естествено.
Според мен е грешка да се влага воля, инат и др. подобни целенасочени мисли към цигарите.Нито да се броят постоянно дните..
Бях ги спряла за 5 години и на шега подцених факта,  че те подвеждат към психическа зависимост-взех да запалвам и изгорях.Сега съм на твоя етап.
Придаваме им прекалена важност.Вътрешно,  като усетиш,  че ти се иска да не се занимаваш с тях ...пий си кафето и си карай работата ...
ЗНАМ КОЛКО ХУБАВО БЕШЕ И ЩЕ НАПРАВЯ КРАЧКА СКОРО
Очаквайте ме  :Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverSmileySmileySmiley

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Аз спрях кафето за малко, после започнах да го пия в други варианти напр. кафе с мляко и канела само за да не го свързвам с цигара.След време се върнах на чисто кафе.Пробвай различни варианти докато ти се регулират нещата.В началото има период на дискомфорт наистина, докато тялото свикне, но после се оправят нещата.

# 507
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Вчера направих една година без цигари за сега не ми липсват Simple Smile
Много афти имам като бивш пушач но мисля че се преборих и с този проблем отначало качвах килограми после се уравновесих Simple Smile

# 508
  • Мнения: 630
Браво момичета !
Само така !
Аз съм без грам воля .... 😟
Не знам как ще се справя ... 😑😧

# 509
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ще се справиш когато си готова да мислиш за себе си, а не да поставяш  целия свят на преден план и да влагаш усилия първо за всичко и всички извън теб. Те дразнят и ти посягаш към цигарите....

Общи условия

Активация на акаунт