Пътуване със самолет с 9 месе4но бебе

  • 1 283
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
Малката е на година и 10 месеца,няма да и взимаме билет с място и това ме притеснява-в нас ли трябва да я държим през целия полет newsm78А ако се разреве и не иска да стои на едно място?Има ли някакви играчки или занимателни неща в самолетите newsm78
Ако има свободни места в самолета и улучите съобраzително момиче на check-in, Ще ви остави мястото до вас свободно и така бебето Ще е на Широко, но иначе Ще е в скута ти преz цялото време. По принцип като сме летяли от Германия винаги са оставяли мястото до нас свободно, но на връЩане не се съобраzяваха с таzи "малка подробност"_бебето_ и свободните места бяха някъде другаде, но не и до нас или до някое друго семейство с бебе. ВсъЩност можеШ да помолиШ и стюардесите да ви пораzместят ако има въzможност zа по_Широко. Играчки раzдават, но те са по_скоро неЩо рекламно на компанията или zа рисуване, така че не раzчитай много на тях, а си вzемете неЩо интересно, любимо или ново с вас да се zанимавате.
Лек полет и на вас Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 880
няма място защото до 2 години нямаш право да им вземеш собствено

Раzбира се, че можеШ да му вzемеШ собствено място. Струва колкото zа дете над 2 години, но не е като да нямаШ право Wink.

# 17
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
аз си ходих до БГ когато бебо беше на 2,5 месеца с ITS, количката не ти я таксуват, може и столчето за кола да си вземеш ако ви трябва, имаш право на 20 кг багаж и за бебо и това за мен беше предостатъчно, иначе ти препоръчвам наистина да си носиш АМ за престоя от тук- там има, но не са съвсем същите и може да се получи стомашно неразположение или да откаже да го пие, също памперси поне за първите 1-2 дни- няма навсякъде по магазините и да си имаш за началото, ако яде нещо специално- също си го вземи (аз лятото мисля да си взема един пакет Schmelzflocken, защото такова нещо в БГ няма), дрехи аз много не носех, защото и от там му накупих разни нещица... в самолета наистина беше много студено, добре, че имах един шал и завих с него бебо- а аз след това подсмърках... аз пътувах сама и нищо не успях да пийна или хапна, така че не разчитай на Verpflegung в самолета, за бебо е важно да пие или да смуче биберона, за хранене на бебо ще ти е доста тясно в самолета- по-добре му дай преди това нещо, а в самолета само да пие (ще издържи- полета е 2-2,5 часа)....освен това за лятото мисля да си взема и някои лекарства от тук- за температура, за разтройство- не се знае.. и слънцезащитен крем! много дълго стана... приятно прекарване в БГ  Hug


леле виж за лекарства не се бях сетила (дано да не се налага де)и Schmelzflocken ще му взема, че много ги обича.Добре, че и татито ще е с нас, няма да съм сама.
А утре отиваме да вадим пасаван.Дано всичко мине ок.

# 18
  • Мнения: 649
няма място защото до 2 години нямаш право да им вземеш собствено

Раzбира се, че можеШ да му вzемеШ собствено място. Струва колкото zа дете над 2 години, но не е като да нямаШ право Wink.

ами аз исках да му купя за лятото, че си изпатих като беше на 2,5 месеца и сега пак сама ще си летя... но не ми разрешиха  Twisted Evil можело само за деца над 2 години, защото иначе не можеш да ги вързеш сами с колана и не било сигурно...трябва да ги държиш по време на излитане, кацане и ако има торболенции на скута! а ако има свободни места  в самолета, може да ти оставят до теб свободно и през другото време да си седи там, но ако няма- на ръце при мама  Whistling

# 19
  • Мнения: 884
Ами като искаш повече място,а не те притесняват парите вземи бизнес-класа. И внимание ще ти обърнат и нерви и притеснения ще си спестиш. Цените са нормални-поне БА бизнес е  около 2пъти икономи.Аз за това лято имам 6 полета напред-назад,като сме с тате вземаме обикновенни места,а сама с бебо-бизнес да ми е спокойно,а и място да имаме.А пък ако има до нас някой бизнесмен -той сам ще пожелае да се измести при възможност  Joy

Общи условия

Активация на акаунт