Не остана време вече, за да гушнем ЮНСКОТО човече

  • 41 181
  • 430
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 258
Дезърт, като кърмиш само по пет минути, после цедиш ли се?
Колко грамчета е наддало бебето, че го дохранваш. Питам, защото и моето, според мен, има нужда от дохранване, но правим само по 30 или 60 мл. Според пед. Няма нужда от АМ. Знам ли и аз ....

# 346
  • Мнения: 1 501
Ами започнах да давам АМ, защото като отидохме на първата консултация и не беше качила нищо от теглото, на което са я изписали. Бяха я изписали 3070 грама, и беше свалила. На консултацията беше 3060.  И от тогава казаха, не като добавка, ами направо си цялото количество за нейната възраст и отделно кърмене и по този начин на следващата консултация бепе 3260 грама. Сега преди 2-3 дни пък беше 3570. Тоест качва добре по този начин, и педито каза да не спираме този режим.
Иначе не се цедя. Рядко само от време на време като искам да оставя някаква кърма, но най-много изкарвам 50 грама общо от двете гърди. Ама аз не съм за пример в това отношение, защото не съм голям фен на кърменето и не бих казала, че съм се борила хипер много спрямо да кажем мами от моята стая в родилното, които ставаха през нощта да се цедят, дори бебета им да не са при тях.

# 347
  • Мнения: 980
Момичета, които са родили, имате ли още лохии? Родих преди месец и сега имам странно жълто течение, нещо като слуз. Sad

# 348
  • Мнения: 299
Лекарката ми каза,че до към 40 ден трябва да си тече по нещо, независимо че съм секцио. Споко.

# 349
  • Мнения: 980
Да знам, беше червено, розово, кафяво, а сега пък жълто ми е много странно.

# 350
  • Мнения: 891
Момичета, които са родили, имате ли още лохии? Родих преди месец и сега имам странно жълто течение, нещо като слуз. Sad


Точно така е...накрая става жълтеникава слуз.При мен като схря и тя...5 дена нищо и дойде и цикъла.Сега свърши и той.

Мерих температурата на моята въшка и беше 37.1....предполагам заради пустата жега.Но мялко се притеснявам.

# 351
  • Мнения: 980
Цвете, ясно, ще чакам значи да ми дойде. Обаче не знам, дали ще стане, все пак кърмя.
Аз на моя младеж вече няколко поредни дни меря температура. Все ми се струва че е топъл. Веднъж е качил до 36.9. След час е паднала до 36.6. Преди да мериш трябва да подсушиш мишницата, щото ако е мокра, ще покаже повисока температура. Ние вкъщи поддържаме 25 градуса, обаче сигурно пак се отразяват на малкия тия горещени. А и въздух от климатика е сух. Аз също се притеснявам щото забелязах че като го вдигна фонтанела хлътва, става нормално само в легнало положение. Sad Така че се опитвам да го наливам с вода. Скоро ще завали, така че ще проветрим апартамента.
Някаква съм луда майка,  все търся болести при бебето ми.... Sad

# 352
  • Мнения: 891
И аз съм така  Laughing проверявам температура....после хрипкащото носле ме притеснява....после друго.Ние държим климатика в спалнята на 25 а в хола смъква до 28....и все ме е страх да не я разболея с тоя климатик.А тя не търпи дори с тензухче да я завия като спи...веднага усеща и го рита или се ококорва.

# 353
  • Мнения: 980
Ооо, да, и нослето хърка. Все гледам да няма сополки. Simple Smile Ние в спалня климатик нямаме. Изстудяваме я с климатик който е в хола, отварямк врати, които са отсреща. Тъкмо не духа на бебето.

# 354
  • София
  • Мнения: 39 945
Ако всички бебета са налице можете да пуснете нова тема в "Родени".

# 355
  • Мнения: 980
И аз така мисля. Simple Smile

# 356
  • София
  • Мнения: 1 609
Здравейте! Не съм писала отдавна, защото компютърът ми се развали, а от телефона хич не ми беше удобно. Иначе ние проблеми нямаме, кърмим се, стига му, наддава, спи - приказка отвсякъде. Аз се възстанових учудващо бързо, за което съм много доволна. Е, имам лохии още, надявам се да спрат преди да идем на море, което ще бъде точно около 40тия ден. Цикъл мисля да нямам; с каката първия цикъл след раждането ми дойде след 11 месеца и после още година беше нередовен. Та не е задължително да дойде цикъла щом спрат лохиите, но при всяка жена е различно, дори и да кърми.

За нова тема - доброволец за пускането ѝ в Родени има ли? Аз мога да я пусна, но покрай двете деца и очертаващите ми се отпуски и пътувания не знам колко ще мога да я поддържам.

# 357
  • Мнения: 891
Cathy, с бебчето ли на море??

# 358
  • Мнения: 980
Тази година ще пропуснем. Много е малко. На слънцето не може да се държи, а и да не хване някакъв летен вирус. Сега, като започнат да слагат ваксини, трябва да е здраво бебе.

# 359
  • Мнения: 258
Ние сме на морето  Laughing Моят човек се е "заканил" бебка като стане на два месеца, да я изкъпе в морето. Не мисля да му позволя[/pre][/pre][/pre][/pre]  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт