Добро измиващо средство за смесена кожа?

  • 2 275
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
Аз ползвам Ideal Controle и съм много доволна!
Не съм я виждала тази серия досега. Каква цена са продуктите и къде се предлага?

http://www.carita.com/

Това е сайта,френска е ..но не знам продава ли се в България.  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 342
Розовата пяна на Vichy ли имаш предвид -  Anti-dull skin foaming cleanser  от серията Оligo 25 newsm12?

Да newsm10

# 17
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
опитай с пшенични трици, не от кестен-40ст...

# 18
  • Мнения: 1 629
Изключително благотворно ми действа почистващият гел-тоник с чаено дърво и грейпфрут от серията Naturales на Ейвън. Със смесена, към мазна кожа съм. Взела съм си от същата серия и почистващия гел праскова и бадем и ги менкам. Много, много доволна съм.

# 19
  • Мнения: 18 542
Аз си взех на Ла Рош  Peace
Започвам да ставам фен на марката.

# 20
  • Мнения: 238
не съм чела мненията по нагоре,може и да се повторя...
Аз също съм със смесена кожа и много добре ми действа Ретроактивната почистваща гел-пяна на AVON ,Anew

# 21
  • Мнения: 334
Аз използвам измиващия гел NORMADERM на  VICHY и съм много доволна.

# 22
  • Мнения: 101
Не разбрах само soap-free формулата за каква кожа е подходяща?Май пои-скоро за суха... newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 983
Не разбрах само soap-free формулата за каква кожа е подходяща?Май пои-скоро за суха... newsm78
По принцип я препоръчват предимно за суха, чувствителна или атопична кожа. Аз съм със смесена, но чувствителна и ми се отразява много добре. От две години ползвам само такава формула за измиване на лицето си, тъй като от повечето от другите (макар и доста реномирани марки) ставах на червени петна и ме сърбеше ужасно  Sad

# 24
  • Мнения: 3 760
Почистващ гел с алое на Орифлейм.

# 25
  • БГ
  • Мнения: 735
аз ползвах сапун на DOVE ама и той изсушава, сега съм с крем и пяна за измиване на AVON. Peace

Последна редакция: нд, 07 май 2006, 11:56 от tevolere

# 26
  • Мнения: 834
Цитат
пяна за изпиване на AVON. Peace

Това да не е женската Виагара? Rolling Eyes Joy

А сега и аз да се изкажа. Ползвам от 3г. измиващия гел от зелената серия на Ейван (преди беше в тубичка), а сега вече е гел- пяна. И не само почиства кожата ми нормално, но и аромата му ми действа релаксиращо. Колкото и уморителен да ми е бил деня, като си измия лицето с него ми олеква.
И когато преди месец ми свърши, а имаше 3 дни до доставката, се чудех с какво да се мия. Накрая (да не ме помислите за луда,ей) реших да пробвам интимния си гел, пак на Ейван. Embarassed Така де, нали е РН неутрален Thinking Свърши същата работа.

# 27
  • Мнения: 13 512
аз ползвах сапун на DOVE ама и той изсушава, сега съм с крем и пяна за изпиване на AVON. Peace


Колко често я пиеш тази пяна за изпиване??? Май си била жадна като си писала тоя пост Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 601
Аз съм изключително доволна от
Омекотява кожата и почиства страхотно Т - зоната. Успех в избора  Peace!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 797
И аз съм на същата вълна, т.е. търся си измиващ продукт, само че съм свела избора до 3 неща - новата пяна на L'oreal,на Vichy някой измиващ гел и  този на Clinians.Кой от тези ще ми препоръчате?Кожата ми е от нормална към смесена newsm03

Общи условия

Активация на акаунт