Бели ботуши, обувки, сандали, чехли от естествена кожа?

  • 15 034
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 249
Една позната слагаше на очуканото място бяла паста за зъби и като изсъхне май изронваше излишното. newsm78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Днес купих тази боя, турска е, струва 1 левче, но върши страхотна работа!  Peace

# 17
  • Мнения: 1 035
chokolina,каде в Бургас я има тази боя? от кой магазин я взе?

# 18
  • София
  • Мнения: 39 764
Мама ми прати бели ботуши. Не ги бях носила. Носих ги малко, за сега са ок от към цвят.
Братовчед ми преди си боядисваше маратонките с разредена блажна боя.  Joy

# 19
  • Мнения: 490
Една позната слагаше на очуканото място бяла паста за зъби и като изсъхне май изронваше излишното. newsm78

Имам бели летни чехли , на които се обелиха върховете , но им хванах цаката като ги мажа със коректор за хартия , нищо не си личи от него! Peace
А инъче ботушите си ги пера във пералнята на 0 градуса и нищо им няма!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
chokolina,каде в Бургас я има тази боя? от кой магазин я взе?

Има един магазин за обувки, май "Венера" се казва, отстрани на х-л "България", до офиса на "Алианц".

# 21
  • Мнения: 1 035
chokolina,каде в Бургас я има тази боя? от кой магазин я взе?

Има един магазин за обувки, май "Венера" се казва, отстрани на х-л "България", до офиса на "Алианц".

мерси,още утре ще отида да си купя. Simple Smile

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Тези дни нямам път към центъра, но другата седмица с сигурност ще отида да си купя боята, за която Чоколина спомена (още повече, че е изпробвана).

Чоколина, това не е ли магазин за бг обувки, качваш се 2-3 стълбички нагоре?

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 13:34 от Миленика

# 23
  • Мнения: 3 211
Преди ползвах бяла боя на ERDAL, но  не съм виждала скоро.  A баща ми за маратонки ползва ето тази , има я в бяло, българска е.
И аз купих такава за маратонките на Габи, но не покрива особено добре, не мисля, че някоя боя ще покрие добре, защото отдолу е естествена кожа и като се обели е по-тъмно

# 24
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
За белите обувки е ясно - има бяла боя. А за тези в цвят слонова кост?!  newsm78 Голям проблем ми е това...

# 25
  • Мнения: 1 102
В Пловдив в магазина на Salamander има разнообразие на бои,аз от там си купувам.Сигурно и в Бургас има,провери ако искаш.

# 26
  • Мнения: 7 111
Понеже Миленика ме насочи към тази тема, да си кажа какви ги свърших днес  Mr. Green
Намазах си панткофките с боичка № 5 Мат - останали са ни разни боички от едно корабче и аз се възползвах от домашното хоби.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Намазах си панткофките с боичка № 5 Мат - останали са ни разни боички от едно корабче и аз се възползвах от домашното хоби.

Какви са тези боички №5 Мат?
Какъв беше резултата?

# 28
Боичката е от серията на Ревел – немска фирма за производство на корабчета за сглобяване. И съответно трябват боички, за да се направи красиво.
Има лек нюанс, защото обувките са носени точно веднъж и са ужасно бели по принцип. С изключение на наританото място. Маскирах само охлузеното място и  изглеждат прилично.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Днес купих тази боя, турска е, струва 1 левче, но върши страхотна работа!  Peace

Наистина върши много добра работа, за домашни условия. Вчера си я купих от същия магазин. Моя обущар ми взе 4лв. за боядисване на белите ми спортни обувки и не съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт