Отговори
# 45
  • Мнения: 19 592
Благодаря. Аз варя в тенджера с чиния отгоре. Ще пробвам повечко да ги задуша, вече намерих и рецепта в нета. Кой да предположи, че в тази тема и рецепти ще разменяме?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Сурова смес за кекс... Даже когато аз започнах да правя си оставях солидно количество за да си похапна  Joy
О, това ми беше любимо, особено ако има какао. Все врънкахме майка да не изсипва всичко в тавата, а да остави повечко за облизване.
В малко по-късна възраст ядях сурови миди.

# 47
  • Мнения: 615
Down under, наясно си с темата за торовете, но то детето колко ли вода си е пийвало от чинийката под саксията ?! Пък и майка му колко ли тор е слагала... Май ти прекаляваш със сравненията и е тъпо, че започна да се защитаваш без някой да е искал да те напада !

Чела си за торовете, но не си чела за гълъбите, така че...

Да не спамим повече темата, защото си се засегнала, а пък аз нямам какво да правя и ти отговарям на щуротиите !

# 48
  • Мнения: 22 036
Down under, наясно си с темата за торовете, но то детето колко ли вода си е пийвало от чинийката под саксията ?! Пък и майка му колко ли тор е слагала... Май ти прекаляваш със сравненията и е тъпо, че започна да се защитаваш без някой да е искал да те напада !

Чела си за торовете, но не си чела за гълъбите, така че...

Да не спамим повече темата, защото си се засегнала, а пък аз нямам какво да правя и ти отговарям на щуротиите !


Явно за доста повече неща съм чела от теб. Ти как прецени колко съм пила и колко детето от саксията? Не ме дразни какво казваш за мен, а неадекватното ти включване в множество теми.

# 49
  • Мнения: 612
Дърдонки от агнета.................

# 50
  • UK
  • Мнения: 3 959
Кактус. От саксията на майка ми, с бодлите и всичко.

Иначе сега много обичам да ям сместа за пълнените чушки, когато каймата е готова, но ориза е леко недосварен и хруска. Изобщо не ми трябват чушки.

# 51
  • Мнения: 2 910
Иначе сега много обичам да ям сместа за пълнените чушки, когато каймата е готова, но ориза е леко недосварен и хруска. Изобщо не ми трябват чушки.
Мислех, че съм само аз.  Joy

# 52
  • UK
  • Мнения: 3 959
По вкусно е даже, но трябва да се внимава с количеството, защото оризът се подува в стомаха, а аз хич не мога да внимавам. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 615
Кактус. От саксията на майка ми, с бодлите и всичко.

Иначе сега много обичам да ям сместа за пълнените чушки, когато каймата е готова, но ориза е леко недосварен и хруска. Изобщо не ми трябват чушки.

Няма страшно... От вид кактус се прави текила... 

Та като каза, си спомних как ядяхме индрише от саксията на една съседка, която си го отглеждаше на общата площадка  bowuu

А тя все ни се караше... Така и не разбрах като не е за общо ползване защо просто не си го прибра ?!  Sick

# 54
  • Мнения: 2 910
По вкусно е даже, но трябва да се внимава с количеството, защото оризът се подува в стомаха, а аз хич не мога да внимавам. Simple Smile
И смескта на кекса обичам, една сладка, ммм и донякъде сурово тесто  Joy Все още някой път ги ям.

# 55
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз и други неща обичам полусурови, например прясно зеле, като се сложи на котлона да се готви, най вкусно ми е почти веднага след като се е затоплило, преди да тръгне да се вари. Иначе любимо ми е филия със сурова кайма и парчета лук, но това съм го яла само преди години с кайма от прасета, отгледани от баба ми и дядо ми, не бих яла сурова купешка кайма. Брр.

# 56
  • Мнения: 1 078
Съвсем като малка съм "яла" стъкла. Не си спомням, но майка ми е разказвала, че по градинките и улиците съм събирала счупени стъкла. Имало е случаи да ми извади от устата по 5-6 такива стъкла.
Като по-голяма вече си спомням, че си похапвах паста за зъби - даже си я криех и майка постоянно ми се караше и настояваше да я извадя от скривалището ми.
Друго лакомство бяха плодчетата на един храст, който растеше по оградите - жив плет - бяха червени.
Също така детелини, семките от ябълка и от диня, Фарингосепт, суровата смес за кекс и крем карамел. Simple Smile

# 57
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 554
 Газ за горене.Някой казал на майка ми,че помагал при грип и тя ми даде една супена лъжица.Отврат.
Другото странно нещо бяха луковиците за лалета-пак от майка ми.Твърдеше,че е пресен лук и ме накара да го хапна.А после-въх,къде са ми кичестите лалета от стринка Йовка.

# 58
  • Мнения: 1 049
Ярма (смлян, зърнен фураж за животни) Simple Smile

# 59
  • Мнения: X
Зюмбюл  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт