Отговори
# 135
  • Мнения: 32 311
Зачудих се какъв е този трилистник от който те е боляло, а прасето е полудяло  Mr. Green

# 136
  • Мнения: X
Ето това е. Саксийно цвете с УБИЙСТВЕН вкус.

# 137
  • Мнения: 32 311
Сещам се. Ама корема ли те болеше от него?  newsm78 Или просто е гадно на вкус?

# 138
  • Мнения: X
То няма, как да се погълне понеже ти поразява цялата устна кухина. Само го сдъвках. Чувството е много болезнено - изтръпване и сякаш те убождат хиляди игли.

# 139
# 140
  • Мнения: 5 548
Мравки,трева и фасове.  ooooh! За фасовете не помня,мама ми е разказвала.Ама тревата и мравките ясно си ги спомням.

# 141
  • Мнения: 32 311
Като казахте фасове се сетих нещо.
Като пушим на терасата тръскаме в пластмасови чаши за кафе. Та преди години една сутрин майка ми седи и си пуши и пие кафе. Обаче още несъбудена, вместо от чашата за кафе, отпива от чашата с цигарената утайка  Joy Не и хареса.
Спомням си, че май брат ми ядеше цигари, но бързо го оттучиха.

# 142
  • UK
  • Мнения: 3 959
Моя приятел така слага разни хартийки, боклучета, всякакви гадости в кенчета от Кола, които обаче после не изхвърля веднага, а държи на масата. После отваря още едно кенче Кола и го слага до другото и си пие от него. Аз вечно протестирам, понеже го прави и с полупълни кенчета от предишната вечер, примерно, и не искам някой ден да надигна да пия от боклуците му. Той твърди, че няма как да се случи, нищо нямало да стане, той знаел кое е боклука... Докато онзи ден не отпи голяма глътка от въпросния боклук.

# 143
  • Мнения: 615
Това е много гадно... Трябва да го отучиш!

# 144
  • Мнения: 89
След като пуснах темата и четейки всички отговори се замислям   че поне 50% от нещата са били и в моето меню  просто явно не ми се сториха страни в началото , за да ги опиша.
Но преди седмица хапнах нещо не толкова странно колкото гадно /гадно като изненада  когато разбрах какво е/
Живея в чужбина и говорих по телефона с моя приятелка в България за това , че тук можеш да си поръчаш всичко по телефона и пристига до един час /хранителни продукти/ и по специално за шоколади си говорехме и за едни шоколадови донъти  които обожавам. След известно време на вратата се почука и ми връчиха едно пликче с нещо в салфетка. Още докато се качвах по стълбите , разгънах едното крайче на салфетата и пред мен се открива мечтания донът. Толкова се зарадвах  че го захапах с такова настървение почти на мига. Трябваше ми една сеунда  за да разбера  че кафяви цвят не е шоолад , но продължих да дъвча  за да разбера на какво има вкус , дъвченето продължи до кухнята където го изплюх. Оказа се black pudding , а моята приятелка не знаела какво е и искала мнението ми дали е вкусно. Black pudding е нещо като английска кървавица , или поне на такова имаше вкус

# 145
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, само че е с повечко кръв. Аз не съм я опитвала, гадно ми звучи, но тук много си я харесват, а и приятелките ми българки, които са я опитвали, казват, че им харесва.
Това е много гадно... Трябва да го отучиш!
Той май сам се отучи, плю хартийки и тютюн един час след грешката и не съм го виждала да го прави след това. Ама ще видим кога ще забрави. Simple Smile

# 146
  • Мнения: 89
Поръчах няколко след това , търсих рецепти , пекох , пържих , но не разбрах какво толкова й харесват , на много места пишат и хвалят как това е едва ли не светая светих на месните продукти тук , аз се насилих да изям едно парче и то само защото цената си му я биваше

# 147
  • Мнения: 6 703
Обичах да ям тебешир, харесваше ми как хруска.Явно съм имала недистиг на калций.
Другото беше-парчета от въглища.За него нямам обяснение. Laughing

Сетих се, че обичах да ям и масло-направо като си гризкам от пакета.Сега ако го направя, ще ми стане лошо от толкова мазнотия. Филиите с масло и захар ми бяха любими.
Майка ми имаше едни червила-много хубаво миришеха, не като сегашните.Е, не успях да ги опитам, за сметка на това дъщеря ми, когато беше малка ми докопа несесера и отгризна моето червило.

Последна редакция: чт, 08 юни 2017, 15:08 от #Frozen#

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 1 164
И аз от  хапвах пясък Mr. Green Наказаха ме  да не излизам и да нямам достъп до"материала".В знак на протест облизах всички обувки -отдолу ,тогава бях на село и е имало доста за хапване...
Цветовете на момина сълза,бях болна ,сама у дома и ми беше скучно.Дали ми е било зле от цветовете или болестта нямам спомен ooooh!

# 149
  • Русе
  • Мнения: 38
Похапвала съм си въглища. Малко след това махнали "чудото " и по-вече никога не сме имали печка на твърдо гориво. Joy

Последна редакция: пн, 12 юни 2017, 21:17 от deti72

Общи условия

Активация на акаунт