Модни тенденции в прическите и всичко за косата-Тема 14, Лятно-цветна!

  • 64 922
  • 744
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 18 587
Идвам да ви помрънкам,че кърмата ми май ще спира.От два дни събирам едвам по 150 мл за цял ден.Даже и сутрин имах само 40 мл.Днеска от 8 до сега само 70.
Уж си казвах,че колкото толкова,но сега ми е много криво и много ме е яд.
Пак добре го докарах до 3 м.ама все после исках още поне един.

Ти кърмиш ли я или я храниш с изцедена кърма? Слагай я често на гърда, нещата не са загубени. Ако имате консултант се свържи , може и на телефона на ЛЛЛ. Ако не - колкото толкова , нищо не е на всяка цена  Hug



Офххх,момичета извинявам се,обърках темите 😂😄

# 466
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Тотално съм ви изпуснала. Не видях никоя от косите, които сте показали  Crossing Arms
Аз си сътворих ето този цвят https://www.dropbox.com/s/7r7pu6n4c7lzqns/20170615_080850.jpg?dl=0, https://www.dropbox.com/s/3wr2g7jqamilpqn/20170615_080919.jpg?dl=0 И естествено ме захапа лудата муха и сега се чудя дали да не се върна към този цвят https://www.dropbox.com/s/rvatp0vuwbi5uyq/20160216_192537.jpg?dl=0, https://goo.gl/photos/4sf4kz9aJriEo4icA
Вие за кой сте?  Mr. Green
P.S. съжалявам, че са линкове, но нещо не мога да си влезна във photobucket-a

# 467
  • Мнения: 5 060
На мен с новия повече ми харесваш.

# 468
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Старият е по-лъскав и искрящ, сякаш косата е в по-добро състояние. Затова там ми харесва повече.

Тази Диа била полутрайна... С моето лилаво съвсем бързо ще падне сигурно?

Принцеса, бих погледнала какво имаш за размяна, но съм наумила да взема само тези на Роланд и да приключа с трупането...  Tired

# 469
  • Варна
  • Мнения: 7 731
 Одинче не настоявам  Laughing само ако прецениш да се разделиш с нея,но преди това все пак опитай отново. Маската наистина е добра и е от малкото полезни и за скалпа не само за косата.

  На Роланд имам само един глос,който не бих определила точно като грижа,но пък на хубава коса дава уникален блясък и мирише божествено.

# 470
  • Мнения: X
Направо съм изненадана, че маската не ти харесва.Всички сме с различни коси и и ясно ,че няма как да допадне на всеки.И аз ще те по съветвам да я пробваш отново и да и дадеш шанс.
Моята коса на трето поредно миене се чувства отлично с нея. И направо съм възхитена в маската си.
Мисче, по въпроса с кърменето съм ти писала на ЛС преди време.Няма да се притесняваш.
Ястребче в пъти по ми харесва новия ти цвят.Най-вероятно и той е лъскав и блестящ ,но не се вижда от снимката.Косата ти много е пораснала.

# 471
  • Мнения: 18 587
Ястреб,аз съм за червеното😉

# 472
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Наистина напоследък косата ми е странна, след като ползвах къна и индиго е без особено много блясък. Като я хидратирам придобива страхотен блясък, но тотално губи обем. Като я напротеинча придобива обем, но губи блясъка, въпреки че след протеин винаги слагам силно хидратираща маска. Надявам се, че с редуване ще се оправи постепенно.
Хич не ми помогнахте за цвета Laughing 50/50
Мисче, ти успя ли да постигнеш махагоновия цвят, който искаше?

# 473
  • Мнения: X
На мен и двата цвята много ми харесват, една идейка повече новият цвят, но аз си имам слабост към тъмната гама  Grinning
И наистина много ти е пораснала косата ! Браво  Hug
Аз на Роланд съм ползвала един противокосопаден шампоан, който естествено нямаше абсолютно никакъв ефект и един фиксатор за къдрици, глейз ли беше, какво беше... Blush, също отвратителен  Laughing
Моята коса стана много дълга, съответно доста натежа и започна да губи обем. Чудя се да я подстрижа ли малко...ама толкова да ми харесва така дълга, че хич не ми се ще да я режа.
Ще я оставя сега, пък след няколко месеца като ме хване косопада ща не ща ще я скъсявам. Crazy

# 474
  • Мнения: 18 587
Ястребче,дааа.Аз нали го показвах.Много си го харесвам.

# 475
  • Мнения: 427
Мис, тези къдриците и на мен много ми харесват. Възможно е косата да е естествено къдрава и мацката да ги оформя по някакъв начин на масури. Другия вариант от който се получават такива къдрици са ония ролки "Меджик"  или нещо подобно се казваха, но това е за по- рядка коса, ако е гъста става голям обем.

# 476
  • Мнения: 18 587
Аз сега това търся,дали са естествени.По-скоро е къдрава мацката,ни ги дооформя с нещо.

# 477
  • Мнения: X
Ястребче, цвета сега ми харесва повече, но наистина като че ли малко и липсва блясък. Дано не те засегна  bouquet

Жана, какъв косопад очакваш?  Blush Сезонен или хормонален?! bouquet

Аз се чудя преди или след морето да се боядисам. Хем знам че е по добре, по рационално след морето, хем ми се иска да тръгна хубава  Joy

# 478
  • Мнения: X
Мамче, комбиниран  Mr. Green
Есенен, следродилен и хормонален - 3 в 1  Laughing
А ти наистина след морето се боядисай, сега си достатъчно хубава, за да тръгнеш така  Hug

# 479
  • Мнения: 5 060
Според мен не са естествени, защото са много различни. Едното къдраво така, другото по друг начин.
Иначе биха се постигнали с тънка маша със спираловидно навиване. Мисля, че е супер просто.

Общи условия

Активация на акаунт