Няколко въпроси от една бременна жена ...

  • 1 584
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 297
1. От самото раждане сме с Мустела. Много съм доволна, никакви алергични реакции!
2. Помпата ми беше Авент, много е добра.
3 Шишета също на Авент, тъй като са съвместими и с помпата.
4. Бих добавила и стерилизатор за малки МВ -Чико, евтин и събира шишета и помпа на Авент.
Леко раждане на приятелката ти   bouquet!

# 16
  • Мнения: 903
Това бяха и мойте въпроси от преди няколко дни и това което се получи е:
  1 . козметиката на Чико
  2 . помпата на Авент
  3. шишета на Авент
  Поздрави и пожелания за леко раждане на твойта кумица.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 298
1. Ползваме Мустела, медицинска козметика, една от най-добрите. Но от 5-ти месец инцидентно крема за слънце за морето, и едва от 10-ти месец постоянно - шампоани, пяни, масажен крем, крем за лице - доста продукти. За новородено, по мое убеждение и по съвет на нашия педиатър - само преварен зехтин.
2. Имах помпа на Авент, препоръчаха ми я като най-добрата в магазина. Ползвах я малко, но нямам база за сравнение с други марки.
3. Шишетата всичките са ни на Авент, и бибероните. Взимахме и д-р Браун - уж за колики - вятър работа, само дето се мият трудно. педиатърката в болницата ме предупреди да не се поддавам на реклами за шишета против колики, ама кой ти слуша, трябваше сама да се убедя ...

С пожелания за леко раждане на кумицата ти!

# 18
  • София
  • Мнения: 596
1. За козметиката - аз ползвах Бюбхен и я препоръчвам горещо Peace Мустела - марка като марка, но рекламата й е прекалена, и педиатрите я препоръчват горещо, а има къде къде по-качествени мазила.

2. Помпа  за кърма - ползвах известно време помпата на Авент, ами то си е удоволствие да работиш с нея  Hug

3. Шишета - с шишета Авент и аз започнах, а после и Д-р Браун, и Чико,  и т.н. много изпробвахме  Crazy, всяко дете е различно, още повече ако не кърми ще й трябват няколко и на брой и на големина  Laughing

# 19
  • София/Център
  • Мнения: 136
1.Козметика съм ползвала на Бюбхен и Мустела, и от двете съм много доволна, повече от втората( тя е на по-висока цена)
2. Помпа съм пробвала една на Чико(обикновена, ръчна, но не спринцовка)и Нук (спринцовка)-и двете бяха ужас, голямо истезание. После си взех Аvent Isis (на 1/2 цена втора ръка-неползвана)-с нея е доста по лесно и не така неприятно, но винаги ми е било трудно да се цедя , пък се налагаше.Съвета ми е да не бърза да си купува друга само ако и се наложи.
3.Шишета съм ползвала Браун за колики (мисля че има наистина разлика в изгълтания въздух сравнено с Авент примерно)и Авент( много им е твърд биберона)хубави са ползвам ги, но с биберо на Нук
 Да добавя и за залагалките моя опит- в началото бяхме с Авент(имах няколко подарени)при тях най-хубавото е че са единствените на които пластмасата отпред е права и не се забива в бузките на бебо и никога не се сабира слюнка и влага около устичката. Сега имаме зъби и му взех на Нук със специалната форма, но пък при тях го има момента с бузките и вечно мокра муцунка
Леко раждане и дано съм била полезна   bouquet

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
1. В този сайт си потърси козметика, ако четеш от английски :

http://www.ewg.org/reports/skindeep2/search.php?main_cat=SKIN+CARE

Аз лично никога не съм ползвала козметика, мазала съм само със масла, натурални студенопревсовани, с естествени витамини  в тях



2. Ако можеш се цеди на ръка.......Няма да ти трябва помпа ако кърмиш на поискване.....

3. Шишетата гледай да са от PP, PE, PS или стъкло
PC е доста вреден материал...............................................Но вода не се дава на бебетата на кърма, поне до 6 ти месец.......

# 21
  • Мнения: 583
всичко, което е избрала приятелката ти съм ползвала и е хубаво, с изключение на помпата на чико-аз така и не успях да се справя с нея, заради което не съм доволна! Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 393
1. От самото раждане сме с Мустела. Много съм доволна, никакви алергични реакции!От време на време и Бюбхен
2. Помпата ми е Авент, много е добра, но си я купих от форума на половин цена
3 Шишета също на Авент, тъй като са съвместими  с помпата и бяха комплект с нея. Купих си и на Чико против колики , но не успях нито веднъж да го сглобя без да протече.
4. Бих добавила и стерилизатор за  МВ -Чико, евтин и събира шишета и помпа на Авент.
Успех

# 23
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
1. Мустела ползвам и съм доволна.
2. Помпа на Авент.
3. Шишета на Авент.

# 24
  • Мнения: 35 968
1. козметиката ни е Чико и Клоран
2. Авентската помпа е най-добра, но е скъпа
3. шишета - ако кърми - не й трябват; иначе бибероните на НУК са най-добри за зъбките, т.е. не изкривяват захапката

# 25
  • Мнения: 4 978
Козметика: Себамед и Мустела
Помпа и шишета: Авент
Залъгалки: Нук (много по-добри са от тези на Авент)

# 26
  • Мнения: 2 936
За шишета, на Авент сме от самото раждане Simple Smile

За козметика не знам. Ние сме на Бюбхен. За Мустела съм чувала добри отзиви Simple Smile

newsm10 шишетата на Авент са страхотни(на д-р Браун трудно се почистват).аз отначало бях на Бюбхен,но от 6 месеца съм на Мустела(явно много хора не и харесват цената) и двете са хубави

# 27
Kozmetika izpolzvah Chicco i Bubhen. Vtorata e po-dobta.
Shisheta v nachaloto izpolzvah na Chicco i Stefi gi predpochitashe pred Avent, po-kasno ostanahme na Avent. Biberonite sa po-zdravi. Spetsialno za kolikite mislia, che ne zavisi mnogo ot shisheto, no az polzvah krivoto shishe na Chicco i koliki niamahme. Uspeh:)

# 28
  • Мнения: 2 040
Страхотни сте, тенкс на всички които ми отговориха, ей сега ще й се обадя да й кажа кои са предпочитаните от вас марки  Peace
Много ви благодаря и целувки от мен  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт