Кървене между менструациите

  • 2 146
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Здравейте много се притеснявам. Живея в чужбина. Миналият месец пробвахме за дете закъсня ми 2 дена но си ми дойде на 20 май сега на 29 май пак почнах да кървя. Не много но си е кръв. Вече 5 дена и не спира. Бях тук на лекар но те хич не обръщат внимание. Викам да не е извън маточна бременност но не е уж защото ми пусна тест и беше отрицателен. Взе ми проби за микробиологично и хламидии и това е. Сега ще чакам седмица за резултати и ще се побъркам от притеснение. Цитонамазка каза че не може защото тук се правило на 3 години а това идва чак октомври за мен. Страх ме е да нямам рак. Много съм уморена и ми се спи постоянно. Какво може да е?

# 1
  • Мнения: 11 364
Леле здравеопазването във Великобритания взема невероятни висоти!  newsm78 Там си нали?

Няма как да стане ясно от какво е кървенето. На толкова млада жена, еднократно кървене вероятността за рак на матката е почти нищожна. Вероятно е хормонален дисбаланс.

1, Трябва да се спре кървенето - купи си препарат с калции, фосфор и витамин Ц. Първите 5 дена дневната доза на витамин Ц трябва да е 1000.

2. Ако се повтори е редно да се видят хормоните.

Познавайки системата във Великобритания ще искат да ти направят кюртеж ако пак се появи. По-добре се прибери в Бг и се изследвай.  Hug

Всичко ще е наред  Peace

# 2
  • Мнения: 3 778
Ти си второто момиче, което засичам с такъв проблем и неглижирано в Англия.

И моят съвет е да се прибереш в БГ и да посетиш гинеколог колкото може по-бързо. Може да е нищо, но може и да се окаже сериозен проблем. Трябват си изследвания и добър лекар, който да ги разчете и постави правилна диагноза.

Аз съм писала и друг път, при мен за съжаление се оказа рак на шийката на матката. Не кървях всеки месец и не по много. Забавиха ме с диагностицирането.

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
при мен се оказа хормонален проблем.

мен също се опитаха да ме неглижират, но аз просто звънях на следващия гинеколог, докато намерих един, който ме прегледа.
даде ми хорм. таблетки да ги пия месец, после ги спрях. дойде ми нормално и не съм прокървила след това. каза да ида, ако пак кървя между циклите.

# 4
  • Мнения: 1 085
Да във Великобритания съм за жалост. Пуснаха ми само мокробиологично и хламидии. Юли ще съм си в Бг и ще отида на гинеколог веднага. Тук на 3 години се прави цитонамазка и чак октомви ми предстои. Направо са луди тея. Дано е някаква бактерия или инфекция която се лекува. Чакам резултати една седмица 😤

# 5
  • Мнения: 11 364
Дано НЕ Е бактерия или инфекция! Да кървиш от това би било много странно.

Най-приемливата диагноза е - хормони.

Интересното е, че доста момичета като почнат да се опитват да имат деца и кървят ...  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 085
Еми ние точнонтози месец пробвахме за бебе

# 7
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Имах този проблем преди три години, след като спрях да кърмя. Идваше ми нормален цикъл, свършваше и след 3-4 дни прокървявах. Така по 2 или 3 пъти между циклите. На цитонамазката не се видя нищо, хормоните бяха в ред. Гинеколожката ми тук ме гледа с вагинален ултрасаунд и каза, че не е сигурна какво е. Прибрах се в Бг. и там старият ми гинеколог по "нашенски"  Embarassed ме прегледа и каза: "Полип! Трябва да се премахне с кюретаж.". Прибрах се тук - пак на лекар. Специалистката ме преглежда и казава: "Да направим хистероскопия, да вляза, да видя и да реша как да процедирам.". Събудих се след упойката и тя ми каза, че е било полип, който е отстранила с кюретаж. Вече около две години минаха, не съм имала подобно нещо, само където цикълът ми се скъси на 2-3 дни (беше по5-6), иначе съм като часовник редовна. Успех на тебе, виж какво е и действайте. И да завършите с желаното бебче!  Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 213
И аз в момента съм в подобно положение. Дойде ми на 17 май, на 26 май бях на преглед, взеха ми цито, и на 27 започнах да кървя. Не много обилно, но като при цикъл, и със малки съсиреци. Цитото излезе 2 гр. Моят доктор в Бургас лятото видя полип, на два пъти миналата година виждаше полип и прокървявах между циклите на два пъти, но беше еднократно. Много се уплаших и отидох в София на преглед. Казаха, че съм в цикъл, лигавицата на матката била много тънка, никакъв полип не видяха. Казаха, че яйчниците ми били вече с намален яйчников резерв. В понеделник съм пак на преглед. Но ми е много притеснено. И все този рак ми е в главата. Днес вече кръвна намаля, почти само при забърсване е.

# 9
  • Мнения: 1 085
Кървенето спря но аз ще чакам за резултати. Незнам дали е свързано но днес съм с разтройство. Много отпаднала не ми се яде, повръща ми се и бузите ми горят. Направо съм като отрепана и всяка кост по тялото ме боли. Гърдите са ми много чувствителни. Незнам вече какво става. Ще се побъркам.

Общи условия

Активация на акаунт