Гримиране – идеи и техники (Тема № 68)

  • 101 331
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз ще съм сама с децата и ще правим страшно парти у дома. Ще бъда някаква зла персона  Mr. Green

Иначе, продължавам с неутралните очи - много са ми удобни, като ми се носи цветно червило :

Скрит текст:




# 736
  • Мнения: 2 691
Алена, кое е червилото? Страхотно е!

# 737
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Червилото е Backtalk на Urban Decay от Vice Lipstick серията:



При мен стои малко по-убито и тъмно, и в центъра на устните съм добавила няколко точици от:

# 738
  • Мнения: 3 480
червилото и на мен много ми харесва.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 198
Алена, много секси втора снимка 😊

# 740
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
А, заради Esmee - гледах да има снимка, на която гледам надолу. Иначе самите сенки са много нежни и неутрални, без много блясък от една девятка на МАС, която съм ползвал 1-2 пъти Simple Smile

Благодаря за коментарите, момичета  Hug Червилото и на мен много ми харесва и е много комфортно за носене. Трябваше да застуди, за да му дойде реда Simple Smile

Wind, твоите идейки лисват напоследък  Rolling Eyes

# 741
  • Мнения: 7 569
И на мен много ми хореса грима на Алена.

# 742
  • Мнения: 1 746
Прекрасна си Алена! Heart Eyes
Излъчване,стил,грим-на "олимпийско ниво"

# 743
  • Мнения: 1 195
Много хубав грим, Алена! И много секси Wink

# 744
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря Ви, момичета  Hug

Хайде в новата тема - всеки да се запше със свой грим или чужд, който го вдъхновява  Heart Eyes

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Алена,с този грим си за корица на списание.Прекрасно изглеждаш.
Как правиш тази очна линия?За горния клепач бих се справила,но под окото няма как да сложа без да се размажа.Може би става с гел очна линия,или?

# 746
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
 Hug  Под окото поставям сенките, в поредност, като на горния клепач. След това спирала на долните мигли - от няколко месеца го правя. Не е натрапчива, много тънки са ми миглите и изглеждт финички на живо, а на снимки едва ли се виждат. След това ползвам гел молив, с който правя очертаването, което най се вижда Simple Smile На тази снимка е един водоустойчив на Есенс - тъмно кафяв Simple Smile  Моливът е на водната линия и малко под нея - в миглите. Там се задържа без проблем, а на водната линия остава по-блед Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 окт 2017, 21:07 от a.l.e.n.a

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Благодаря,ще опитам.При теб се е получило невероятно красиво.

# 748
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Оттренирано е  Blush

Може би тук се вижда  по-добре. Долните мигли изглеждат малко размазани и неподредени, но реално не е така.

Скрит текст:

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Много готин цвят червило. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт