Спирала за мигли – тема 15

  • 91 061
  • 744
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2
Тази спирала може ли да се намери в Бг ?
Скрит текст:

Да, това фактически си е новата на L'Oreal - Paradise Extatic, която излезе наскоро, просто извън Европа се предлага под името Lash Paradise. Simple Smile

# 421
  • Мнения: 1 467
Тази спирала може ли да се намери в Бг ?
Скрит текст:
в лили я има 25 лв, а в ремедиум е намаелна на 16-17

# 422
  • Мнения: 2 122
Аз се сдобих с една спирала на Малинка.





Не е лоша. Удължаваща е, макар че нямам нужда от удължаване, но нищо Simple Smile Пак става. Не се размазва и това е голям плюс. Досега не съм ползвала спирала на марката.

# 423
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Тази спирала може ли да се намери в Бг ?
Скрит текст:

Да, това фактически си е новата на L'Oreal - Paradise Extatic, която излезе наскоро, просто извън Европа се предлага под името Lash Paradise. Simple Smile

А аз си мислех,че са две различни спирали. ooooh!
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 18:57 от *Л-и-я*

# 424
  • София
  • Мнения: 22 798
Искам да споделя нещо за спиралата Push up Angel на Maybelline. Кактто казах в предише коментар - страхотна е! Но ако решите нещо да дооправите на миглите, натрупва туш, миглите стават "тежки", с доста туш по тях. Иначе миглите са бетон с тази спирала.

# 425
  • Мнения: 23
Използвам една и само една, защото останалите по някаква причина карат очите ми да ме сърбят, или почервеняват.
Спирала е на M.A.C Zoomflash Black Lash. Simple Smile

# 426
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Miss Hippie е ужасна спирала - слепва, натрупва и прави паяшки крачета. Слагам я сигурно за 4ти път и вече е изсъхнала, опаковката ненужно обемна, е супер неудобна за съхранение. Никога вече.



Чудя се на Мосю Биг (що за име), но консултантката ми каза, че не е моята спирала, защото много натрупва.

Тайга, коя да взема? Lash Sensational или Lash Paradise?

# 427
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Втората е по-добра при мен, аз в Lash Sensational така и не успях да е влюбя истински. Прави миглите ми хубави, но някак мокро-тънки, освен това ако не са в добро състояние - растат в момента и има косъмчета с нееднаква дължина, не прикрива недостатъците, а ги подчертава.
Тази на Лореал няма нужда от чакане - от отварянето е перфектно гъста, перфектно черна и добре разделя миглите. Четката ми е удобна, не натрупва прекалено, на един пласт всичко е прекрасно. Не знам само как ще се представя във времето, по принцип спиралите на Лореал се сгъстяват много бързо и скоро искат подмяна, още съм на втората седмица и не мога да преценя.
Иначе е най-добрата, която имам в момента (от четири) и сред най-добрите, които съм ползвала. Откакто я имам пренебрегвам другите. Днес например реших да сложа High Impact и ми е доста посредствена.

Абе, пробвай я, смятам, че ще ти хареса. От Le Volume насам не съм харесвала спирала толкова. При последните две купувания обаче Le Volume беше много различна, ефектът нямаше нищо общо с първоначалната еуфория - натрупани мигли, тежки и грозни, та се оглеждах за нова любов.
Между другото, пробвах Big Shot на Мейбълин и не е никак лоша, повече ми харесва от Lash Sensational.

# 428
  • Плевен
  • Мнения: 584
Между другото, пробвах Big Shot на Мейбълин и не е никак лоша
А четката не е ли много твърда или на мен само така ми изглежда?

# 429
  • Мнения: 1 140
Напълно съм съгласна с казаното от Тайга за LS на Мейбълин и въпреки това ми беше фаворит, докато не пробвах Lash Paradise. Карам само с нея 3 седмици. На втората вече се усещаше по- гъста и няма качи ли същия УАУ ефект. А пък е и само 6 мл на цена 26 лева, което си е доста. Но сега тя ми е топ спирала, по- добра определено не съм пробвала. Ще видим как ще е и по- нататък.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 00:30 от Mery*-

# 430
  • SF
  • Мнения: 21 243
Това си е известен маркетингов трик. Спират стари утвърдили се продукти, за да пуснат продукти на иновационните технологии от бъдещето на "подобрена" цена. Икономиката трябва да върви напред.
А ние да тестваме.
Lash Sensational на мене ми правеше подредени миглите, но нямаше никакво удължаване. Извива, уплътнява, разресва... всички тези екстри, но моите мигли се нуждаят от дължинка, ако ще и прави да останат.
Ето така ми спряха любимката за удължаване от Сефора, за да пуснат някакви нови и уникални за обем и още нещо беше. В Сефора имаше и миниатюри, с които си пробвах по-скъпичките спирали, но и тях ги махнаха (дано да не са ги спрели съвсем). Ами не е икономически изгодно да си купувам скъпа спирала за 20 лева и точно когато й е време да почне да се сгъстява, тя да свърши.

# 431
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ама как така е само 6 мл Lash Paradise на Лореал?То наистина след месец няма да има никой вътре.
Мис Хипи на мен ми стигна за няколко месеца,но редувах и други спирали.Най-много като че ли ми издържат тези на Мейбълин.На Лореал бързо свършват,на Есенс и Голдън Роуз пък ми изсъхват много бързо.
Ще си карам с Мейбълин,мис Хипи и Бейби Рол на Лореал.

# 432
  • Мнения: 1 140
6,4 мл грешка 😁 Много се разочаровах като се прибрах вкъщи с нея и видях тези цифрички, ама пък не съжалявам, по- добре, че не ги мярнах 😂
Ами сега ще я видим за колко ще свърши, ама е страхотна спиралата.

# 433
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ще чакам отзиви кога ще свърши.
Може пък да издържи и повече от месец,не се знае.
Май всички казват,че е страхотна.Ще я изчакам още малко,може пък и на промоция да я пуснат в Лили/ДМ по-нататък.

# 434
  • Мнения: 1 483
Аз никога не съм успявала да свърша спирала, винаги ми изсъхват преди това. Така че реално няма значение дали ще е 6, 8 или 10мл.
Искате ли да ви покажа снимка на мигли и да коментирате?

Общи условия

Активация на акаунт