Спирала за мигли – тема 15

  • 91 189
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 648
След като Л'ореал volume million lashes excess се оказа огромно разочарование си взех на bourjois 1 seconde mascara https://img.makeupalley.com/4/7/4/5/2645270.JPG  Странна четка има, с някакви топченца на нея. Още не съм я пробвала, а вие?

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Момичета много бърЗо само влизам. В БГ съм и вчера си взех Мис хипи, обаче има и някаква Манга. Да вЗема ли и нея.  Каква е разликата? Много пари бе. Какви са тия 19лв за спирала в БГ.
Аз нямам идея каква е разликата,но мис Манга ми правеше миглите ужасни,докато  мис Хипи е най-любимата ми спирала в момента, изключително много ми харесва.

# 92
  • Мнения: 2 809
В момента с Lash Domination Bare Minerals и Go chaotic! Maybelline.

И от двете съм крайно разочарована. Особено от Lash Domination Bare Minerals - е  не мога да я премахна от миглите и очите си, мия, трия и на сутринта пак с чернилка под очите. Такова чудо със спирала съм нямала никога! Ужасно се размазва, слепва, цапа. Ужас! От мен голям минус за нея.
Тази спирала беше много препоръчвана в темата, от тук съм си я записала за покупка  Grinning

И втората по препоръка от тук съм я купила. И тя не струва. Слагам на миглите, след един час туша е под очите.

Толкова спирали да съм използвала през живота си, една да нямам любима и да ми е в топ листа. Телескопик на Лореал може би, една стара на Буржоа, която я развалиха и някои на Ести.

И за мен - лично мнение, скъпите спирали повечето по-нищо, ама по-нищо не се различават от дрогерийните. Да не кажа колко от дрогерийните са в пъти по-добри. Аз вече маса пари за скъпа спирала няма да дам, освен ако не е чудо чудо на чудесата  Sunglasses

Не съм ползвала на Клиник спирали. Или по-вероятно е да нямам спомени Simple Smile Та следващите ми ще са Хипи на Лореал и някоя на Клиник. Препоръка за спирала на Клиник?

Последна редакция: нд, 09 юли 2017, 23:54 от Самсара

# 93
  • Мнения: 7 519
Димс, чудесна както винаги! Simple Smile
Гледам имаш промяна във веждите  Peace
Също така да не си си отрязала косата?

Самсара, защо не опиташ някоя от спиралите на Ланком? Много пъти съм го казвала но съм много доволна от тази.
http://www.feelunique.com/p/Lancome-Hypnose-Volume-Porter-6-5g?g … &gclsrc=aw.ds
Ако имаш нормални мигли и не много тънки, ги прави чудесни.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Тази спирала е разкош.

# 95
  • Мнения: 2 809
Самсара, защо не опиташ някоя от спиралите на Ланком? Много пъти съм го казвала но съм много доволна от тази.
http://www.feelunique.com/p/Lancome-Hypnose-Volume-Porter-6-5g?g … &gclsrc=aw.ds
Ако имаш нормални мигли и не много тънки, ги прави чудесни.

Ползвала съм я Simple Smile Почти всички на Ланком, нямам спомени обаче да са ме впечатлили Simple Smile

Шанелската Ле волюм, още ли е сред най-хвалените спирали? Така и не я купих. Нещо отвътре ме спира  Crazy ..не е съвест. Друго ще да е.

# 96
  • Мнения: 7 519
Ако не ти харесва как седи на миглите ти, значи проблема е в миглите ти. Ако са много къси и тънки няма спирала, която да може да ги направи дълги и обемни.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 2 506
Още един глас за спиралата на Ланком  Peace Имаше еквивалент в лицето на една от спиралите на Лореал и разбира се спряха да я внасят в БГ Sad

Аз сега съм с една на Мис Спорти - уникално добра четка и туш, не се размазва, черна-черна е, изобщо, много съм доволна. Струва 5-6 лв  Whistling

# 98
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
Препоръка за спирала на Клиник?
Тази харесвам аз:

# 99
  • Мнения: 2 809
Ако не ти харесва как седи на миглите ти, значи проблема е в миглите ти. Ако са много къси и тънки няма спирала, която да може да ги направи дълги и обемни.

Не са къси, дълги са Simple Smile Но не са особено гъсти.
Пак ще я пробвам Ланкомската, може би е била хубава, аз да не помня Simple Smile

Лита, благодаря  bouquet

За Мис Спорти четох много добри отзиви и аз. Ще си я купя задължително.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Препоръка за спирала на Клиник?
Тази харесвам аз:


Още един глас за нея. Даже и в момента съм с тази спирала.

# 101
  • Мнения: 10 354
Момичета много бърЗо само влизам. В БГ съм и вчера си взех Мис хипи, обаче има и някаква Манга. Да вЗема ли и нея.  Каква е разликата? Много пари бе. Какви са тия 19лв за спирала в БГ.
Аз нямам идея каква е разликата,но мис Манга ми правеше миглите ужасни,докато  мис Хипи е най-любимата ми спирала в момента, изключително много ми харесва.

Благодаря ти. Значи правилно мис хипи съм взела. Няма да вземам Мангата.

# 102
  • Мнения: 14
Mesauda- Mega Lash panoramic mascara

Ползвам я откакто е на българският пазар. Прави миглите ми дълги, плътни и обемни. Ползвала съм може би, всички марки и модели, но по- добра за мен няма. Маниачка съм на тема мигли.

Би ли споделила откъде я купуваш тази спирала, непозната ми е като марка. Гугъл не я откри в български магазини Simple Smile

От магазини "Мориа". Имат два магазина в София, ето и адресите им:
- ул. Гр. Игнатиев 7а
-бул. Витоша 37

# 103
  • Мнения: 31 414
И в Парадайз имат магазин.

# 104
  • Мнения: 2 124
И аз много бях доволна като взех Мис Хипи, и много я хвалех тук, но напоследък се разочаровам от нея. Дали толкова бързо остаря, но започна да ми се размазва грозно под очите, докато в началото това беше изключено да се случи и много й се радвах.

Общи условия

Активация на акаунт