Мъжът ми води двойнствен живот

  • 37 448
  • 173
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8 861
Прочетох цялата...тема Shocked
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже! Tired

# 106
  • Мнения: X
А аз отказвам да повярвам, че днес, в 21 век, в свят, изтъкан от информация, може все още да съществуват хора с подобно мислене.
Просто не е възможно, освен ако не живее в някое затънтено селце от мюсюлмански тип.
Ама пише в Интернет, значи не живее там....

Да ти "затварят" устата с шамар, щото си си позволила много да дрънкаш, а ти да смяташ това за в реда на нещата....  и да искаш още!    Shocked

# 107
  • Мнения: 1 540
А аз отказвам да повярвам, че днес, в 21 век, в свят, изтъкан от информация, може все още да съществуват хора с подобно мислене.
Просто не е възможно, освен ако не живее в някое затънтено селце от мюсюлмански тип.
Ама пише в Интернет, значи не живее там....

Да ти "затварят" устата с шамар, щото си си позволила много да дрънкаш, а ти да смяташ това за в реда на нещата....  и да искаш още!    Shocked
В селцата от мюсюлмаски тип също има интернет.

# 108
  • Мнения: 615
Пак казвам - различни стандарти ! Една заради един шамар си стяга куфара, друга щото е само един е готова да му роди второ !

# 109
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Силно се надявам темата да е пързалка, че иначе е малоумно направо.

# 110
  • Мнения: 758
Мисля, че ако не се разделите, след време горчиво ще съжаляваш за пропиляното време. Това, което ти се случва сега, не е живот, а агония.

# 111
  • Мнения: 19
Наистина мисля че сте прави , че рано или късно той ще ми тегли шута , а аз ще съм си изгубила времето с човек който не ме обича

# 112
  • Мнения: 30 802
Наистина мисля че сте прави , че рано или късно той ще ми тегли шута , а аз ще съм си изгубила времето с човек който не ме обича

Ако ти тегли шута, ще ти направи услуга. Ти гледай само да не дръпне спусъка.

# 113
  • София
  • Мнения: 23 130
Изчетох темата и отивам да се гръмна.  Whistling

# 114
  • Мнения: 615
Ами тя Сирената и на мен така ми подейства...то май успя само нас да ни сплаши с това гърмене...а бебе някое си майка му още цикли с ще ме остави, няма да ме остави...

# 115
  • София
  • Мнения: 23 130
О, аз не заради приказките на Сирената ще се гърмя. Заради такива женици като авторката ми иде да завия от шок и ужас. Цъфнала и вързала нашата, ама циганката й е проблем.

# 116
  • Мнения: 25 898
Наистина мисля че сте прави , че рано или късно той ще ми тегли шута , а аз ще съм си изгубила времето с човек който не ме обича
Дано ти тегли шута, ама надали, такива будали като тебе не се намират лесно. Ще те държи, и бой ще си ядеш, кво да правиш, съдба... Stop Stop Stop

# 117
  • Мнения: 615
Пиленце, няма да ти тегли шута...ти само си стой кротко и раждай деца...но и се моли боят да е само 7,8 шамара в годината ! Най-много в месеца, не повече !!!

# 118
  • Мнения: 8 861
Не е за гърмене тук работата, ами е за социалните, че това създание родило две деца отгоре на всичко. Какво има да преживеят тия нещастни души, какво възпитание и мироглед ще добият, просто не ми се мисли....Такива граждани ще се множат като гледам темите в този раздел и все ще се чудим откъде накъде се случват непрекъснато брутални изпълнения навсякъде ooooh!

# 119
  • София
  • Мнения: 17 596

Мили Боже Господи...
Тонка*, завещай ми пушката, моля!


Общи условия

Активация на акаунт