Ясновидци/врачки - тема 33

  • 172 398
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 305
Здравейте !Може ли да помоля за координати на Адем ходжа ,моя позната го  е посещавала и желае отново да се свърже с него, но е загубила координатите му .Благодаря предварително от нейно име!

# 16
  • Мнения: 8
Някой ходил ли е при Илиана Смилянова, има сайт  www.tarotbg.com

# 17
  • на село
  • Мнения: 52
Здравейте,

Преди време питах и сега пак ще пробвам (може пък някой нещо да се сети):

Искам да попитам някой дали има информация за една ясновидка Мира, работила преди десетина години в Канал3 Пентаграм. Била е със зелени очи, приемала е в Красно село (сега център Изида).

Благодаря Smile

# 18
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 253
Доволни ли сте от Божидара  тази , на която се писа имейла в темата?Гледа на Таро или отговор на въпрос.Моля, дайте някакъв отзив, чудя се да се обърна ли към нея.
 

# 19
  • Мнения: 360
И аз се чудя за Божидара-но май отговаря на няколко въпроса и карти таро за 30 лв.

# 20
  • Мнения: 6
Аз съм доволна от Божидара. Ще видим във времето кое как ще се случи.

# 21
  • Мнения: 359
Здравейте, девойки! Simple Smile)))
Чета темите от известно време малко консуматорски и без да вземам участие - извинявам се за което! Simple Smile))

И най-накрая ще се престраша да споделя за единствения човек, от когото наистина съм доволна и мога да кажа от дистанция на времето, че да, позна всичко. Не я рекламирам /наистина, честна дума, пък който не вярва - здраве да е Simple Smile))/. Ходила съм при нея само веднъж и тя всъщност не е ясновидка, астролог е. Вероятно сте я коментирали в по-старите теми, но не съм изчела всичко. Мира Кунева.
Отидох по личен проблем и силно скептична. Това, с което мигновено ме спечели беше, че директно ми каза "Аз не съм врачка. Мога да кажа кога периодът е благоприятен и кога не, кога да действаш и кога да изчакаш, но всичко зависи от теб. И гаранции за успех не давам".
Виждах я за първи път, влязох, казах "добър ден" и рожденната си дата и тази на човека, заради когото бях отишла и оттам нататък тя говори 1 час без да млъкне и без аз да си отворя устата повече:)))))) Даде ми обяснение за събитията в живота ми, който от известно време беше буквално взривен, каза ми няколко дати /плюс минус 10тина дни/, когато да действам, ако искам нещата да се случат и да, случиха се /разбира се, можех да не предприема нищо, тогава и нищо нямаше да се случи и да се вайкам как не познава Simple Smile)/. Посочи ми точната дата, когато ще срещна определен човек и естеството на връзката. Повтарям, ТОЧНАТА дата. Simple Smile)) И други неща, ама да не ставам прекалено многословна. Simple Smile)))
Разбира се, това малко се разминава с темата, защото астрологията не е ясновидство в смисъла, който търсим тук. Няма готови рецепти. Но ти дава ориентир кога да пробваш и кога да се бориш. Ако искаш разбира се. Всичко опира до собствената ти воля и желание.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 793
Здравейте и от мен Simple Smile, искам да ви попитам за някой, който може да помогне с насоки за болест. И ще си позволя да направя едно предложение направете един пост или по някакъв друг начин, ако се сещате да направите разграничение за двете Емилии, защото предполагам не само при мен се получи страшно мазало, коя коя е.

# 23
  • Мнения: 1
Някой знае ли как да се свържа с Теменужка от Пловдив?
Телефонът и не отговаря.

# 24
  • Мнения: 360
Аз съм доволна от Божидара. Ще видим във времето кое как ще се случи.
Да разбирам ли, че си доволна от положителните й отговори, за неща които още не са се случили и всъщност не можеш да потвърдиш, че е познала, защото не е минало времето, което ти е казала...Позволете ми да изразя съмнение все пак...контакт само по e-mail. А личен контакт има ли начин? Или и тя е като елвира?
 Относно Мира Кунева-таксата й не беше ли 80 лв?

# 25
  • Мнения: 6
Аз съм доволна от Божидара. Ще видим във времето кое как ще се случи.
Да разбирам ли, че си доволна от положителните й отговори, за неща които още не са се случили и всъщност не можеш да потвърдиш, че е познала, защото не е минало времето, което ти е казала...Позволете ми да изразя съмнение все пак...контакт само по e-mail. А личен контакт има ли начин? Или и тя е като елвира?
 Относно Мира Кунева-таксата й не беше ли 80 лв?

Доволна съм като усещане към нея.Писала съм и за други при които съм била. Част от нещата към настоящия момент, които ми каза са точни. Тези за бъдещето- далеч не всичко е положително.(отговорът на въпрос) За тарото не мога да кажа- то е от този момент нататък. Доколкото знам само по e-mail,име и дата и място на раждане ползва.

# 26
  • Мнения: 10 679
Аз пак ще попитам за някой от Варна, който наистина да има дарба да гледа и да разваля негативи ?
 

# 27
  • Мнения: X
От познати дочух, че в Пловдив до Тримонциума имало някаква, която много познавала. Гледала на карти. Но нито ми казаха как се казва, нито къде се намира - и те не знаели, били чули от техни близки. Била на средна възраст. Сетих се за Теменужка, тя нали беше до Тримонциума?

Друга позната ми каза, че ходила преди много време при някаква жена в Кичука, всичко й познала. Но не може да се сети коя е и къде точно се намира  Laughing Гледала на кафе. Пак ще я разпитам, пък дано се сети!


# 28
  • Мнения: 6
Някой може ли да даде повече информация за Мира Кунева?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт