цветя и новородено в една стая?!

  • 4 686
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Моите цветя всички бяха в детската,защото преди да забременея я ползвахме като хол,но откакто сме се прибрали от родилното няма нито едно цвете-всичко се разпредели в другите стаи.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 771
Имах цветя. Педиатърката само ми каза, ако има цъфтящи да ги махна. Те повечето не бяха цъфтящи така, че нямах проблеми.

Проблемите настъпиха когато Дияна порасна, почна да лази и да се разхожда в проходилка - имаше една палма, която я дърпаше за листата и сваляше на земята по 5-6 пъти на ден.

# 17
  • Мнения: 379
По добре да ги преместиш в друга стая, поне в началото. И аз машнах цветята от стаята

# 18
  • Мнения: 83
В стаята на бебето не трябва да има цветя и животни!

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И ние имаме доста цветя, просто не ги държим в стаята на детето. И аз знам че където спи бебето не трябва да има никакви растения.

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Абе понякога най-силния алерген са тревите - пък те видимо не цъфтят  newsm78
Моя съвет е където спи бебо и прекарва по-голямата част от времето да се махнат всякакви цветя и дървета  Mr. Green - наистина не коства нищо пък и това само в началото, а и иде лято изкарай ги навън  Peace

Тревите цъфтят видимо и то сега им е сезонът! Именно от полена на тревите се предизвеква и дразни сенната хрема.

# 21
  • Мнения: 2 494
В стаята , в която спи е задължително да няма цветя. В другите стаи....  newsm78 абе да ти кажа ние имаме няколко, преди бяха повече, но свеки ги взе, защото аз много се притеснявах от алергии.
Цъфтящите по-често предизвикват проблеми, така че поне тях махни от стаите, където ще е бебо!

# 22
  • Мнения: 522
И аз знам,че не трябва да има и затова ги изнесох,но честно казано едничка саксийка си оставих Embarassed.

# 23
  • Мнения: 695
ние преместихме цветята в другите стаи и така при малката нямаше цветя Peace

# 24
  • Мнения: 221
ако цветята са нецъвтящи и им се бърше праха,не виждам проблеми,леко бременеене  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт