И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 61 414
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Преди Кръщенето има ритуал Въвеждане в църквата. Прави се след 40-ия ден на детето.
Ужасна жега, отиваме в Балкана.

# 721
  • Мнения: 1 426
Пош, е права - майката представя детето пред Господ. Весело прекарване в Балкана.

Ние оставаме да се пържим в София.  Laughing

Нощно време го обличам с боди-потник и е завит с чаршаф за около десет минути.  Joy Пускам климатика, но то като заспим и няма кой да го рестартира се самоизключва и ставам към два да го пускам пак иначе не се диша. Като го оправят го нагласям на едни градуси и изобщо нямам намерение да го спирам.

Кристи, на разходка ли сте или по работа нещо?
Хубав уикенд на всички.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Пфууу жега бе
Нямаме кола и неможем да избягаме никъде и си се пържим тука
Моята щерка спи по памперс и въпреки това снощи се събужда 1645 пъти и милата все търси да суче,жадничка.
Вчера яде диня с хляб  Simple Smile
А задължително ли е да е четена чистата молитва на 40ден за да се кръсти детето?Ние ще я кръстим на именния й ден,27.07.

# 723
  • Мнения: 19 687
Лид, на сватба сме.

# 724
  • Мнения: 1 118
И ние ходихме на 40 ден да ни четат молитва за приобщаване към църквата. Редовно го водя на църква, не мисля, че е проблем, че още не е кръстен. Ние сме вярващи и живот и здраве догодина и кръщене ще направим. Аз не се ръководят строго по канона, вярвам си по мой си начин и правя нещата както аз ги усещам и разбирам.
Жегата е страшна и тук в Гърция. Спим на климатик, няма друг вариант, иначе не се живее. На плаж ходим само сутрин, максимум до 12ч. После се крием на сянка на верандата или в студиото на климатик. И вечер не става за плаж, то е мор до 20-21ч, че и след това, не потрепва, няма грам ветрец на острова.

# 725
  • Мнения: 1 242
Ауууууу бе,Крис ще тръска кълки Mr. Green
В стаята с Гери климатика бичи на 26 на хладно,увелича ли го или отворя,почва се поти дзверо. Спим по чувал с боди по къс ръкав. Стойте си у вас днес поне до 18 че мамата си трака Outta Joint

# 726
  • Мнения: 19 687
Ще тръскам бебе на рамо, Поли  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 1 366
Ааами! Къде до 18,то баш тогава е пика на жегата. Днес не се излиза. Не знам как е при вас, но в Пловдив, преди един час колата отчете, че е 42.5 градуса. Въздуха пари!
Крис, бохем човек си ти, ей! Па и прическа и нокти с гарги сигурно имаш!

# 728
  • Мнения: 19 687
Имам  Mr. Green Ама са орхидеи, щото ми се връзват с роклАта  Flutter

# 729
  • Мнения: 1 242
Тук сега термометъра отчита 38С . Как съм раждала Али септември на 55С идея си нямам newsm78

# 730
  • Мнения: 19 687
На троен климатик  Laughing

# 731
  • Мнения: 1 242
Баш,като нямаше ток,един час има,пет няма. Затуй си донесохме и малария от там Close

# 732
  • Мнения: 1 117
Мойта седи по боди.Да ви питам по коклко вода пият бебета ви ? Мойта вчера 330 днес изпи 150 на екс ,но мо се струва ,че пишка малко много са и сухи памперсите

# 733
  • София
  • Мнения: 1 309
Жестоко е днес навън, жестоко!  Crazy

Ходих на защита в университета. Добре, че по темата, която бях избрала, бяхме общо 5 момичета. По другите теми имаше по 30 човека сигурно. И първа минах.  Party

После имах и задача да напазарувам. ММ се гледаха с младежа в нас. Минах през магазина, изхарчих един куп пари, ама се уредих с кафе и прах за пране на промоция  Mr. Green

На връщане климатика ми отказа да духа студено  Crazy Хора, чувствах се като печено пиле - в колата, убийствена жега и духа горещ въздух  Crazy По средата на пътя се включи и слава богу. То бях разтворила прозорци, ама като има и вятър бая се чудих дали може да отлетя, буквално  Crazy

Ох, да са живи и здрави тези измислили климатиците!  Mr. Green

Днес е почивен ден и на басейна при нас е леко казано претъпкано. Скипваме... Опънала съм басейна на малкия на терасата, там ще е купона  Mr. Green Вчера го сложих, един час си игра, даже замръзна накрая  Mr. Green

За течности - пропи детето, за днес вече е изпил 370 мл...

cristi Весело изкарване! Да изиграеш поне един Танц на пингвина  Mr. Green



# 734
  • Мнения: 2 288
Балкан ли, тук в подножието му си е жеееега. Ние нямаме климатици и го карам на течение, отварям врати и прозорци от страната на която не грее слънце.
Свекървата дойде на гости и донесе един куп с манджа, а аз се бях приготвила да готвя. Та сега се чудя, размръзено пиле и после сварено, мога ли да го обезкостя и отново да замръзя?!
Крис, весело.
Много жега в двора, но после и  аз ще разпъвам басейна за малчо.
През нощта спи по боди с къс ръкав и чувалче, закопчано само на кръста, че кълките да са голи.
От вчера мерките са  1200 гр, 74 см, една позната майка вчера ми обясняваше, че била много дебела, лошо съм я била подкарала с АМ-то, много големи бутчета имала, а-у, направо ме ядоса. Що не си гледа нейното бебе?
По колко АМ пият вашите бебоци? Аз от два-три дни започнах с попара преди обяд и е на мляко сутрин   180мл (вода) и вечер (210мл). С какво редувате попарата?
Сега, като няма 180мл мляко в менюто се чудя как да я карам да пие повече вода, че си е намаляне на течностите. Не иска със сламка, от шише се дави, от чаша също, от преходни и т.н. отново, от лъжичка дори се дави  newsm78 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт