И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 59 734
  • 755
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 050
Промъква ми се една мисъл за близнаци, да спестя бременност, ама бързо ми минава. Две като Звяра накуп не знам как ще ми понесат Crazy

Ели стиснати палци всичко да е наред!!

# 226
  • Мнения: 1 426
Фиффи, на мен мисълта за близнаци ми се въртеше още като започнахме с опитите...  hahaha че имаме и в родата близнаци  hahaha но честно да си призная ако бяха две накуп надали щях да се оправя без помощ както сега, а аз не съм от хората, обичащи някой да им помага.
Много искам и аз една мадама ( а за ММ да не говорим, че примира за женско и само ме навива ), но много се колебая. Като причината е не безсънните нощи, повръщаното по косата, всекидневната умора, а още по- глупаво може да ви прозвучи, но това са промените в тялото ми... изобщо не се харесвам сега, чувствам се отпусната, не мога да спортувам, имам целулит и т.н, и т.н представям си след една втора бременност на какво ще приличам, та така... ако успея да вляза във форма сега може и да се навия за втори дубъл.

Бени, радвам се да те видя. Онзи ден си мислих за теб. (Имам и свидетели, ако не ми вярваш  hahaha )

# 227
  • Мнения: 2 050
Амии то нашето в клиника помогнаха, надявам се второ да ни се получи по лесния начин Mr. Green, но ако не - ще видим за близнаците Flutter
Пък то е такова шило, пък и от пети месец беше почти 9 кила, че аз съм по-слаба от преди да забременея (по-малко дебела трябва да се каже в случая, ама нищо). А такива бицепси не съм имала от ученическите години hahaha Та не се знае какво ще се падне, другия път да ставаме нацепени батки Joy

Иначе и аз като Чъби по-щастлива не съм била. Само като го погледна и се разтапям, особено ако е и заспал Laughing

# 228
  • Мнения: 596
Е за 3- то не знам Stop
Обаче,в интерес на истината никога не съм била по -щастлива ,въпреки загубата която понесох.Забравят се лошите моменти ,и после помниш само чувството като гушнеш бебенце Heart Eyes

# 229
  • Мнения: 2 615
Аз също много искам още едничко, въпреки, че се разколебавам на моменти, особенно когато мъжа ми Въобще не ми помага ooooh!.Но живот и здраве, ако е отредено да имаме ще имаме.

# 230
  • Мнения: 2 288
Ох, аз понаспя ли се и веднага ме атакуват мисли за второ, но последно време не са ме навестявали. Искам да са две, дори ММ ми подхвърля, че мине ли морето ще започваме процедура. Ще се надъхам отново, не искам да е сама без братче или сестриче, но нямам много време, че не съм на 20+
Живи и здрави всичко ще се нареди!

# 231
  • Мнения: 1 426
Фиффи, и аз съм на килограмите, на които забременях, но чувствам мускулите си отпуснати, а за корема да не говоря. Преди спортувах и бях в супер форма, но от втория месец на бременността ми казаха само лежане и никакво движение, сега не спортувам също и Ей го на целулитът е на лице...  hahaha

Ще го боря и това животно... Ама някой друг път... по-натам... може би.  hahaha hahaha hahaha

# 232
  • Мнения: 19 687
Аз само да кажа, че  Iid изглежда толкова добре, че сигурно половината Миски биха завидяли. Ама на, да си измрънка и тя Crazy

# 233
  • Мнения: 1 426
Така си знаех, че ще кажеш, мила моя.  Hug
Само да уточня за раждала жена изглеждам ОК, ама как изглеждах преди в бански...  Crazy чак аз си се кефех, а сега пльок  hahaha

# 234
  • Мнения: 19 687
Душо, ти за модел изглеждаш добре, нИ мЪ ядосвай, че кат' тА подпукам hahaha

# 235
  • Мнения: 1 426
Ще те ядосвам аз да ме подпукаш... но със сладоледени топки  Joy
Вече знаеш от кои обичам.  hahaha

# 236
  • Мнения: 19 687
Ти изяде една, ма оууу Joy Не като мен четири Mr. Green

# 237
  • Мнения: 596
Ти изяде една, ма оууу Joy Не като мен четири Mr. Green
Така,така мискинки такива си ядете сладоледи и не викате Crazy

# 238
  • Мнения: 1 426
Кристи, две бяха, душо, двеее.  Laughing

Шо, ам какво ми се офлянкваш идвай и ти! Веднага казах!  Laughing

# 239
  • Мнения: 596
Кристи, две бяха, душо, двеее.  Laughing

Шо, ам какво ми се офлянкваш идвай и ти! Веднага казах!  Laughing
Другия път ,че трябва шофера ми да е налице Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт