И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 59 770
  • 755
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 366
Лесни сте вие, моми столичанки! Пък ние от Прованс... Кучета ни яли!  Joy
Абе, правих кашата за утре и ме сърбяха ръцете да сложа малко ГХИ. То нали и мушмулка е със запек, та викам да получи отпек. Ма то отврат тва масло беее! Опитах го - ужас. Бучнах в кашата, мислейки, че там ще е по - приятно... Сега и кашата отврат! Такова ли си е отвратително, или аз нещо съм се прецакала в биомагазина? Аз дето умирам за масълце...направо още ми е гадно в устата.

# 241
  • Мнения: 2 050
Ся като казахте сладолед и се сетих, че моя дето го взех за из път на връщане от яслата, си отлежава още в торбата Tired

Шоши аз гхи обичам, някак по-рафинирано и по-..мазно Mr. Green ми стои от масло. Чак пък гадно?

Я да питам и аз - вечеря давате ли вече и по кое време? Моето яде на яслата плодове в 9, обяд в 11. Взимам го в 13 и го кърмя, после все не мога да нагодя по кое време следобедно, той вземе, че заспи и стане в 5 и не знам какво да правя.

# 242
  • Мнения: 1 366
За мазното, мазно е, ама вкуса му един такъв...лоен...никаква прилика с маслата по принцип. Или поне с купешките де.

# 243
  • София
  • Мнения: 1 309
От 2 дни и аз ням сладолед. Много ми се дояде и нападнах един в Лидл. Даже освен кутията за вкъщи, си вземам един и за паркинга.  Mr. Green

Sho_82 Кажи на шофера, че трябва сладолед.  Flutter

Я да питам и аз - вечеря давате ли вече и по кое време? Моето яде на яслата плодове в 9, обяд в 11. Взимам го в 13 и го кърмя, после все не мога да нагодя по кое време следобедно, той вземе, че заспи и стане в 5 и не знам какво да правя.

Ние сме на 4 хранения - СЗ около 17:00 и вечеря - АМ около 21:00. После сън.

Днес свършихме много задачи и даже остана време за кафе. С приятелка седнахме в едно заведение. На съседната маса една мацка, и тя на 8 месеца и половина. Ама закача мойто, пък му се усмихва. А той... ах, той! Трябва сериозно да се заема с възпитанието. Грам внимание не й обърна.  ooooh! Хвана шишето с вода и си игра, толкова съсредоточен.

Също така пълни памперсите по време на ядене. Звучно. Това трябва да го променим.  Crossing Arms

lid Перфектционистка  Hug Споко, скоро ще проходи младежа. Ей тогава ще стегнеш фигурата Simple Smile До 3-4 месеца. Simple Smile По-малко от една бременност  Mr. Green

Аз толкова се радвам, че ми стават дрехите от преди да забременея. Е, вярно, опънатички са, ама поне не ги гладя.  Mr. Green

# 244
  • Мнения: 505
Ооооо ядете сладоледи и не викате...добре добреееее, мноу хубаво... Crossing Arms

Мисис, и на мойта май и трябва превъзпитание. Grinning Като и се радва някой непознат гледа като борсук, а веднъж и показахме бъдещия и мъж (той 4 месеца по-малък) и тя ревна!  Joy

Почнах млечните- сега масло, после сирене и накрая сметана в пюрета и млечна каша. Киселото мляко като се върна от поредното тангарикане. Grinning

Ели, какво става? Как са нещата?  Hug

# 245
  • Мнения: 1 117
Ели пиши как е бебето ? Ние се прибира ме малката разбира се стана и не си изпива млякото и докато се качихме във влака урева света .Оня ден все едно беше урочасана няма такъв рев ,захласване гледаха я всякакви баби....на мен ми е приятно приятелки били на бабата.... Взехте ли биби с 4 дупки  newsm78 аз днес ще и купувам храна Биби и едни рингове да се учи да ги нанизва на пръчка. bouquet

# 246
  • Мнения: 1 366
Какво масло давате на малчовцител, освен тая гнусотия Гхи, дето вече е в контейнера?

# 247
  • Мнения: 505
Аз давам немско, от Лидъл мисля, че е. Simple Smile

# 248
  • Мнения: 1 426
Ани, аз взех дори някакви биби за твърда храна, но са с огромна дупка и не мисля, че са подходящи. Иначе съм сложила сега от тези биби с 4 дупки, но антирефлуксното мляко е много гъсто.

# 249
  • Мнения: 19 687
Аз изобщо не знам какви са тези с 4 дупки newsm78 Ама така или иначе моят вече има само 1 или 2 хранения на ден с чисто мляко от шише, така че мисля да си карам с каквото имам.

За сладоледа е лесно - свирим сбор и който иска, идва Simple Smile

# 250
  • Мнения: 596
Немско масло и аз давам.Принципно трябва масло на и над 82 % да е ок.

# 251
  • Мнения: 19 687
Аз днес вкарвам пилешко дробче и после подпуквам млечните.

# 252
  • Мнения: 2 288
Ах, сладоледче, а?! Не съм се сещала скоро да си купувам, но мисля, че е и по-добре. Последно преди месец е било, някакъв лимонов от лидл, много вкусен. Аз също имам много целулит, грозна гледка е. Сега, на морето ще правя масажи в пясъка и съм се надъхала да тичам на плажа, да хапвам риба и салатки. Ама .... да видим, по-скоро ще си отспя с бабите наоколо  Mr. Green
Втора нощ Патето спи с чувалче и вече ми се е настроила психиката, че е завита и спя спокойно. Преди се събуждах при всяко въртене, за да я видя отвита или завита е, а сега само при нужда. Събудих се и беше свита на кравайче в частта на леглото под повивалника, голямо въртене е било.
Аз масло давам от доста време, гхи не съм пробвала, немско с краварката в не нам си кой ъгъл. Давала съм по малко кизе сирене и от две седмици по малко кашкавал. Давам малки парченца да си мляска, докато се храним, че иначе се сърди. На масата е и иска от всичко да опита. Давам й по трохичка и е много щастлива.

# 253
  • Мнения: 19 687
Моят успява да излезе от чувала, като Худини е, мама му стара  Crazy

# 254
  • Мнения: 1 744
И аз мислих да купувам чувал, но се отказах. То си е шило, все си се отвива въпреки, че я завивам с огромен чаршаф.
Тази нощ след реването в 23 ч и дадох Бочко гел на бибата и успяхме да спим до 6,30 сутринта.
Ура.
За вечеря давам мляко, след банята, обикновено към 20 ч.
ГХИ не съм давала, като започнем млечните направо ще си и дам масло.
Някой вече изкара ли целия глутен? Колко време го давахте, месец?
Целулита изчезва като не пиете кафе и не ядете сол. Ся пак да си кажа, но като трябваше да пазя поста заради жлъчката, не трябваше да ям сол, нито да пия кафе. Интересното беше, че и тогава ме будеше нощем / имахме още нощтни хранения/, но си изкарвах деня без кафе. А и шоколад.
Та значи това е - без сол, шоколад и кафе и няма целулит. Моя изчезна така.
Сладолед ще ям в Пловдив на Алфредото, само такъв обичам, този в Джимис и разбира се този в Италия.  Mr. Green
Ели как сте?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт