Да сравним цените на солариумите

  • 2 446
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 258
40мин-35лв
Ерголайн,турбо,хоризонтален
на Патриарха ли?

# 16
  • София
  • Мнения: 6 798
5 минути- 5лв, 10 минути- 10 лв. картата 50минути е 36лв с бонус мляко за след солариум. Wink

# 17
  • Мнения: 299
Лейди Лил, студиото където ходя е във Възраждане1.Откриха го миналото лято.Има фризьор, козметик,масажи, маникюр, педикюр и солариума.Лично аз съм много доволна от мацките там.

# 18
Явно цените много варират от студио до студио...казвайте моля ви и как се казва студиото и къде е че ако тръгнем от соларно студио на соларно студио да търсим най-ниските цени ще хванем естествен тен от разходки  Grinning
Миналата пролет ходих на вертикален солариум - 2.50 лв. за 5 минути. Студиото е на Ломско шосе до халите. Но изобщо не бях очарована да ви кажа...нещо обслужването им куцаше Confused
и по тоя повод - един въпрос към по-ниските мами : не ви ли е много неудобен вертикалния? казаха ми да се държа горе и към края на 5те минути вече бях ужасно изморена, даже свят ми се виеше (последното може и от друго да е било). Хоризонталният май е по-добър избор? Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 6 798
И аз мразя вертикалните, повече от 5 минути не мога да стоя права на тази жега, прилошава ми много  Rolling Eyes . На хоризонтания ми е супер!!! Легам си, слушам си музичка, изобщо кеф от всякъде!

# 20
  • Мнения: 521
Солариума на който ходя е 50 лв- 110 мин. плюс всеки път допълнително една минута за лице. От две ходения по 10 мин. ставам като шоколадче:) Намира се на ул. Нишава. Който иска да му кажа тел. и точен адрес да ми пише на ЛС.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
40мин-35лв
Ерголайн,турбо,хоризонтален
на Патриарха ли?
Да.Ама не само там.Те са цяла верига.Навсякъде са еднакви цените и солариумите.

# 22
  • Мнения: 238
Klemy Simple Smile с теб май на едно място ходим,но прИмоцията с лосиона свърши вече
Младост в КОНДОР-а ,нали ?

# 23
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
В Борово солариума е вертикален - турбо
за 5 мин. - 4 лв.
утре ще разпитам за картите

# 24
  • Мнения: 258
Солариума на който ходя е 50 лв- 110 мин. плюс всеки път допълнително една минута за лице. От две ходения по 10 мин. ставам като шоколадче:) Намира се на ул. Нишава. Който иска да му кажа тел. и точен адрес да ми пише на ЛС.
къде е този солариум? Party

# 25
  • Мнения: 8 505
К'ви са тия цени бе,хора Shocked
В студ.град масово са 30мин-15лв,60мин-25лв,90мин-35лв-това са картите,а на минутите не зная цените.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
К'ви са тия цени бе,хора Shocked
В студ.град масово са 30мин-15лв,60мин-25лв,90мин-35лв-това са картите,а на минутите не зная цените.
то зависи от солариумите,колко са нови,турбо или не и др.екстри

# 27
  • Мнения: 379
Солариума на който ходя е 50 лв- 110 мин. плюс всеки път допълнително една минута за лице. От две ходения по 10 мин. ставам като шоколадче:) Намира се на ул. Нишава. Който иска да му кажа тел. и точен адрес да ми пише на ЛС.

Това да не е солариум Шаколад( на Нишава от страната на  Стрелбище), и аз го видях, но още не съм го посетила

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Солариума на който ходя е 50 лв- 110 мин. плюс всеки път допълнително една минута за лице. От две ходения по 10 мин. ставам като шоколадче:) Намира се на ул. Нишава. Който иска да му кажа тел. и точен адрес да ми пише на ЛС.

Това да не е солариум Шаколад( на Нишава от страната на  Стрелбище), и аз го видях, но още не съм го посетила
Той е!Аз вече се осведомих и мисля да го посетя тези дни

# 29
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Момичета може ли да кажете за солариумите ...с колко мин. се почва/се препоръчва/...аз ли си преценям...на какъв интервал от време се ходи....моята кожа е средна работа...ни мн.светла ни много тъмна....
от един път  колко е разликата....или треба няколко пъти.....за нормален тен....
аз съм гола и боса в областа....ама много ми се иска де......но ме е срам да влезна некои салон и там да вземе да ми се падне некоя отворена кака...дето неще да даде съвет newsm78 ....та помагаите  с акъл  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт