Лято в Албена 2017г. - (Тема 1)

  • 95 861
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 478
stefaniika, благодаря! Simple Smile

# 646
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Някой , ако може, да ми припомни сроковете за плащане през сайта на Албена- аванс, доплащане  ?

stefaniika , страхотни снимки  bouquet

# 647
  • Мнения: 6 730
При резервация през сайта се плаща цялата сума до 20 дни след като се направи резервацията.  Peace

# 648
  • Варна
  • Мнения: 3 360
При резервация през сайта се плаща цялата сума до 20 дни след като се направи резервацията.  Peace

Fortuna , благодаря  bouquet

# 649
  • София
  • Мнения: 1 235
Да питам и аз , че не разбрах. Паркинг 10 лева за целия прстой без да излизаш от курорта, и преди бариерите на хотелите  или 10 лева на ден? Миналата година платихме общо 10 лева за 7 дни и бяхме спряли до хотела, но преди бариерата на самия хотел.

# 650
  • Мнения: 508
Точно така, 10 лв за целия престой ако се спира  преди бариерите. Освен ако тази година нещо не променят.

# 651
  • Мнения: 13 553
10 лева вход и се паркира където намериш място. Всяко излизане се таксува 2 лв.. По 10 лв на ден е паркирането на платен паркинг.

# 652
  • София
  • Мнения: 1 235
Благодаря ви.

# 653
  • София
  • Мнения: 11 475
 По информация от края на декември миналата година - от телефона, публикуван в сайта на Albena.bg, за тази година се мисли разширяване на бариерите и платеното паркиране. Специално за хотелите първа линия - да обхване всички, а не както беше досега - само от Мура до Гергана. Т.е. - почти сигурно е, че ще е по десятка на ден Simple Smile

# 654
  • Мнения: 351
По информация от края на декември миналата година - от телефона, публикуван в сайта на Albena.bg, за тази година се мисли разширяване на бариерите и платеното паркиране. Специално за хотелите първа линия - да обхване всички, а не както беше досега - само от Мура до Гергана. Т.е. - почти сигурно е, че ще е по десятка на ден Simple Smile
  Аз също имам информация, че бариерата ще обхване повече хотели. Това научих по тел., когато правих резервация средата на януари. Обсъждали се в момента цени за паркинг, като още не е взето окончателно решение, но почти сигурно е , че ще е по - скъпо от до сега. Целта била да се ограничи присъствието на автомобили в комплекса. Най- евтин вариант - на паркинга на автогарата, като имате право на 30 мин. престой в Албена да си оставите багажа в хотела.После оставяте колата на този паркинг, но дали се охранява, нямам идея. От там щяло да има безплатен транспорт до хотелите.

# 655
  • София
  • Мнения: 274
По информация от края на декември миналата година - от телефона, публикуван в сайта на Albena.bg, за тази година се мисли разширяване на бариерите и платеното паркиране. Специално за хотелите първа линия - да обхване всички, а не както беше досега - само от Мура до Гергана. Т.е. - почти сигурно е, че ще е по десятка на ден Simple Smile
  Аз също имам информация, че бариерата ще обхване повече хотели. Това научих по тел., когато правих резервация средата на януари. Обсъждали се в момента цени за паркинг, като още не е взето окончателно решение, но почти сигурно е , че ще е по - скъпо от до сега. Целта била да се ограничи присъствието на автомобили в комплекса. Най- евтин вариант - на паркинга на автогарата, като имате право на 30 мин. престой в Албена да си оставите багажа в хотела.После оставяте колата на този паркинг, но дали се охранява, нямам идея. От там щяло да има безплатен транспорт до хотелите.

С паркинга проблема стои от години. Дано да се въведе ред, който да не ни затрудни повече. Ще следим развитието.

# 656
  • Перник
  • Мнения: 73
Здравейте, ние предпочитаме горските хотели, но не сме ходили няколко години. Прочетох,че вече има ескалатор, което е голям плюс. Опитах да направя резервация за Вита Парк ,но не успях, спрени са резервациите за юли и август. Чудех се и видях ,че тази година са планували реновиране на Ком. Пуснах запитване, ако има места ще рискуваме с него. Цената е доста ниска с отстъпката, има вход за аквапарка, хранене на плажа .

Имам питане ,таксата за паркинг къде се заплаща, на входа на комплекса, има си хора по платените зони или на рецепцията на хотела?

Някой знае ли кой е хотел Грийн Форест? Там е обяда - на плажа?


Здравейте,

Грийн Форест е ресторант и входа му е до първата спирка на автобуса, която е срещу хотел Боряна.

# 657
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 082
Привет! Не сме ходили на Северното черноморие до сега и тази година сме се ориентирали натам. Гледах снимки на хотелите, но не се ориентирам много-много. За това моля за помощ! Търсим хотел на първа линия, с добър Ол инклузив и задължително някакъв вид водни пързалки за децата. Може ли да ми предложите?

# 658
  • Мнения: 2 046
Привет! Не сме ходили на Северното черноморие до сега и тази година сме се ориентирали натам. Гледах снимки на хотелите, но не се ориентирам много-много. За това моля за помощ! Търсим хотел на първа линия, с добър Ол инклузив и задължително някакъв вид водни пързалки за децата. Може ли да ми предложите?
Препоръчвам ти Парадайс Блу. Храната е фантастична! Ние бяхме със закуска и вечеря, обяд си плащахме допълнително. Готвача нито веднъж не повтори ястие от обяд на вечеря.
Има голям и хубав басейн и отделно детски с пързалки, както и чудесен детски кът.
На 1ва линия е, плажът пред него е чудесен, шезлонгите са нови и на голямо разстояние един от друг.
Но ако държите на питиета и храна по всяко време, може да видите Калиакра, Гергана, Боряна. Калиакра е с много хубава храна, големи стаи, вечер добра анимация. В Гергана има ново крило с хубави големи стаи, в старото са доста малки. Добър ОИ.
Боряна е 3*, но персонала дава всичко от себе си и сме имали чудесна почивка с детето.

# 659
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 082
Благодаря! Да, държим на пиене и ядене постоянно Simple Smile Калиакра, Гергана, Боряна имат водни забавления, така ли?

Общи условия

Активация на акаунт