Лято в Албена 2017г. - (Тема 1)

  • 95 939
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 11 560
Честно казано, вие сте направили резервация (говоря за Парадайс) на практика без да се предлага AI - за какво ви е чаша вино или чаша вода - в смисъл, аз за същите пари предпочитам гергана, например, а защо не и калиакра.

# 76
  • Мнения: 2 056
Честно казано, вие сте направили резервация (говоря за Парадайс) на практика без да се предлага AI - за какво ви е чаша вино или чаша вода - в смисъл, аз за същите пари предпочитам гергана, например, а защо не и калиакра.
Била съм в Калиакра два пъти и ми харесва. Особено вечерните дискотеки, жонгльорите с факли и т.н. И храната е чудесна.
Решихме да разнообразим с 5* и нов хотел Simple Smile До момента бях с много положителна нагласа, но разговора с управителя днес определено ме разочарова. Той потвърди, че замисъла първоначално е бил един за напитките вечер, но последното решение е да няма и вода. Не е проблема, че ще си ги плащаме, дразнещото е, че сменят концепция и че за тези пари пестят и от вода. Предполагам, че и от други неща ще се опитат да спестят в крайна сметка..
Миналата година плащахме в Гърция по 600 лв.на вечер за двамата за HB, нищо не ме подразни, починахме добре - нищо не пестяха хората...
Някак си и тук бях решила, че като нов хотел ще е супер. Пък може и да е Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 юни 2017, 17:57 от bubkab

# 77
  • София
  • Мнения: 11 560
Ясно, разбирам. Стискам палци до датата на почивката ви всичко да е Ок с този хотел!

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 bouquet

# 79
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Моля, ако в момента има потребител/ка почиващ в Албена да сподели как върви строежа на хотел Парадайз блу? Снимки също ще бъде хубаво, ако видим. Благодаря предварително.
Привет от Албена. Снощи се разходихме до хотела, но всичко е оградено и беше тъмно. На фаза строеж са, но както разбрах пусковия срок е 1 юли. Вътре е пълно с машини и строителни материали, изглежда доста голям хотел. Загражденията стигат до тротоарите на хотел Оазис. Новите тенис кортове изглеждат добре, като цяло няма много туристи.

# 80
  • Мнения: 18
Моля, ако в момента има потребител/ка почиващ в Албена да сподели как върви строежа на хотел Парадайз блу? Снимки също ще бъде хубаво, ако видим. Благодаря предварително.
Привет от Албена. Снощи се разходихме до хотела, но всичко е оградено и беше тъмно. На фаза строеж са, но както разбрах пусковия срок е 1 юли. Вътре е пълно с машини и строителни материали, изглежда доста голям хотел. Загражденията стигат до тротоарите на хотел Оазис. Новите тенис кортове изглеждат добре, като цяло няма много туристи.
Здравейте! Успяхте ли да разгледате вече на светло? Изглежда ли завършен хотелът? Инфраструктура ли дооправят или още го строят? От 1 юли имаме резервация, да зная за какво да се подготвя.

# 81
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Моля, ако в момента има потребител/ка почиващ в Албена да сподели как върви строежа на хотел Парадайз блу? Снимки също ще бъде хубаво, ако видим. Благодаря предварително.
Привет от Албена. Снощи се разходихме до хотела, но всичко е оградено и беше тъмно. На фаза строеж са, но както разбрах пусковия срок е 1 юли. Вътре е пълно с машини и строителни материали, изглежда доста голям хотел. Загражденията стигат до тротоарите на хотел Оазис. Новите тенис кортове изглеждат добре, като цяло няма много туристи.
Здравейте! Успяхте ли да разгледате вече на светло? Изглежда ли завършен хотелът? Инфраструктура ли дооправят или още го строят? От 1 юли имаме резервация, да зная за какво да се подготвя.
Да, успяхме! Да не ви отчайвам, но изглежда доста незавършено отвън. Работници имаше върху покрива, тях видяхме от хотел Добруджа. Работи се, но дали ще бъде готово, не знам! Голям ужас е с тези бариери. Билетчето за вход, не се разпознава като баркод за излизане.Добре, че имаше хора на бариерата та ни отвориха с тяхната пластика въпреки, че бяхме платили на рецепция! Хотел Мура с нищо не ни изненада, нямаше много туристи, места на плажа и около басейните колкото искаш, хавлиите ни ги смениха на следващия ден без да сме ги оставяли на земята.

# 82
  • Мнения: 479
Мисля ако ще не завършат до 1 юли ще предложат Фламинго гранд. Той е също 5 *

# 83
  • В.Търново
  • Мнения: 6 731
Мисля ако ще не завършат до 1 юли ще предложат Фламинго гранд. Той е също 5 *
Мисля, че могат и 4* хотел.

# 84
  • Мнения: 479

Мисля, че могат и 4* хотел.
Доколкото знам в Парадайз блу предлагат само закуска и вечеря, а в 4* - All. Дори ще е по-изгодно  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 13 665

Мисля, че могат и 4* хотел.
Доколкото знам в Парадайз блу предлагат само закуска и вечеря, а в 4* - All. Дори ще е по-изгодно  Simple Smile
Аз и за 3* в Боряна съм съгласна.

# 86
  • София
  • Мнения: 274
Въпросът не стои до пренасочване към други хотели. Платени са резервации година преди това и е невъзможно да бъде предоставена услугата. Нямаше предупреждение за строеж и за нарушена инфраструктура в района на хотела.
Ще настанят платилите за х-л Парадайс в други хотели, а каква ще бъде компенсацията за останалите хотели в близост на строежа ..... шок и ужас!
Надяваме се, че до края на юли да се оправят с инфраструктурата около новия хотел.

# 87
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
О, като чета коментарите ви за х-л Парадайс, ми мина ядът, че не се възползвах от промоцията 50 % миналия август. Laughing
Предполагам, че ще се оправят горе-долу в срок със строителството, защото усилено го предлагат този хотел за резервации с 15 % отстъпка, дори на и-мейла ми пратиха съобщение.

# 88
  • Мнения: 18
Имахме уговорка да се обадя към 20-ти да проверя какво става с новия хотел, резервацията ни е от 1-ви юли. От кол центъра отговарят: Ами би трябвало да отвори. Казах им, че това "би трябвало" вече не ми върши работа, остават 10 дни, отпуска, организация. Питам и за водата, ще има ли на вечеря, ами, казва момичето, щом е петзвезден хотел, трябва да има. Обяснявам, че по думи на управителя, няма да има. Знам ли, може пък нещо да се е променило, затова попитах и нея. Щом казва управителя, допълва девойката, значи няма да има. Иначе, и тя смята, че, щом е петзвезден, трябва да има. Нищо, че го изтърва преди да кажа какво ми е казал преди дни управителят. Та, ядосах се, посочих, че съм си платила резервацията август 2016 г. и вече очаквам да се синхронизира информацията и да ми се даде адекватен отговор. Остават 10 дни, не 10 месеца.

# 89
  • Мнения: 1
Здравейте!!! Моля за мнения за хотел Мура. Имам направена резервация за края на юли и идва време да плащам.....ще ви бъда благодарен за няколко мнения преди да платя

Общи условия

Активация на акаунт