НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ * ADINI SEN KOY * С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ ПО TRT1 - ТЕМА 1

  • 168 320
  • 734
  •   2
Отговори
# 645
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Лати  Hug чакаме... ей го септември наближава  Simple Smile

Вили  Hug дали от Дилек или някой друг я изпревари, но... започнаха сетовите кадри  Wink
Днес са малко пижамени, ама... това са снимали  Peace



Еркан малко почернял ми се вижда, но Хазал е сладка  Peace

Надявам се скоро да ги видим и по-хубави де  Simple Smile като тези или още повече  Wink

# 646
  • Мнения: 367
Добър ден,запленени АСК! Днешната събота е гореща,а дали е така и на снимачната площадка ни предстои да разберем!? Желая на всички ни да сме на прохлада и с горещи новини за нашите любимци! Yum Gift Heart

Последна редакция: сб, 19 авг 2017, 11:45 от Lati-g

# 647
  • Мнения: 82
Хубав съботен ден на всички АСК-и!  bouquet


98 серия е готова. Пускам ви я.



# 648
  • Мнения: 1 151
Добър да е денят на всички.

# 649
  • Мнения: 15
Преводачите-да са живи и здрави!

# 650
  • Мнения: 5 728
 Привет АСК-и  Hug Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.
Галя HugС благодарности за поредния преведен епизод. newsm51 newsm51

                     
Цитат
„Никога не пропускай шанса да видиш нещо, което е красиво, защото красотата е ръкопис на Бога – достъпно тайнство. Приветствай я във всяко хубаво лице, във всяко хубаво небе, във всяко хубаво цвете!“ – Ралф Уолдо Емерсън



Красивото си е красиво и не бива да се пропуща.

                                 

Приятен релакс,мили дами bouquet bouquet




# 651
  • Мнения: 367
"Човек се отличава от всички други създания със способността си да се смее..."
Джоузеф Адисън
Добро утро, Прекрасни АСК!

# 652
  • Мнения: 1 732
Здравейте,момичета.. Hug
Нова снимка от Еркан..

# 653
  • Мнения: 5 728
Здравейте АСК-И Hug

                                       

                       

         
Цитат
Подтверждение от продюсера!👌🎬

Да, новый сезон 25 сентября, но время⏰ показа📺 еще не решено!

                           

Приятен следобед,дами bouquet

# 654
  • Мнения: 1 732
Ох,как не искам да е от 13.00 часа..Тогава кой ще може да го гледа?А рейтингът зависи от онлайн гледанията. Rolling Eyes.Дано го изменят..
Нови снимки от сета..зад кадър..


Сякаш са в дома на Зехра.. newsm78


# 655
  • София
  • Мнения: 5 131
Момичета, забелязвате ли, че на последните снимки бащата на Зехра е с калцуни, а обикновено с такива калцуни се влиза в болница. Стана ми интересно.. Simple Smile

# 656
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Мили АСК- приятелки липсвахте ми вие и темата ни два дни, ама...  Wink пък имах прекрасни реални мигове и... сега се радвам, че тук ни се намират и някои нови нещица  Simple Smile
Момичета, благодаря ви, че сте заредили новини за нашият сериал!  bouquet



Ганис  Hug за наша радост по сетовете калцуните също се ползват, не за болници, а когато снимат в къща, например. Ето и тези от техническият екип ги използват, виждала съм ги и в задкадри на други сериали.



Вичи  Hug не ми хареса много новата дата, ама... какво да се прави  Peace
А за часът на излъчване, който са написали изобщо не мисля, че са способни да го направят - СТАР да закупят един успешен с висок рейтинг дневен сериал и да го забият в 13ч.... Нима не ги интересува рейтинга? В такъв час едва ли ще го постигнат... Затова аз си мисля, че това не е вярно и че Стар ще направят дори разместване в схемата си, премествайки някой от другите си дневни сериали, за да освободи на АСК същият час, в който публиката му си го очаква.  Peace

Вили  Hug



Гале  Hug имаме вече и 98 серия готова с бг превод  Simple Smile  bouquet

Хубав ден на всички!  Peace

# 657
  • Мнения: 347
Здравейте  и от мен, АСК  момичета!:hugs:HugHug
Благодаря Ви за всички снимки, новини, коментари, както и за превода на поредната серия , за всичко благодаря!!!
Успешна нова седмица! АСК седмица!:heart:HeartHeart

# 658
  • Мнения: 1 732
Момичета, Hug
-Нова снимка на познатото ни и обичано семейство..



Последна редакция: пн, 21 авг 2017, 16:35 от Виолета Цветанова_563417

# 659
  • Мнения: 5 728
Здравейте АСК-И Hug
Мили дами HugБлагодаря ви за всичко споделено,снимки,коментарии.



Цитат
#ezzgibaran
#Adinisenkoy#Тыназови
#new
Эзги Баран (роль Алев) выложила в свой инстаграм это видео и написала: пришло время попрощаться с Вами. Я говорю Вам, до свидания. Но каждое прощание - это начало чего-то нового. Увидимся в других проектах. Я очень ценю Вас, мои дорогие поклонники, спасибо Вам за вашу поддержку, хорошо, что Вы есть, я люблю Вас...Дорогие мои коллеги, друзья по сериалу "Ты назови", я желаю Вам ясной открытой дороги и крепко целую💋

https://vk.com/video-138005767_456239706
Прощава се  Алев, но трябваше да я разберът какви ги е вършила. #2gunfire #2gunfire



Приятен ден,дами bouquet

Общи условия

Активация на акаунт