Къванч Татлъту в Cesur ve Güzel-Дръзки и красиви /минали проекти и партньори/-65

  • 82 851
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 18 626
Али Heart Eyes, такива са и моите усещания bouquet
и беше най-вече нестандартен и непридвидим!!!

само малко Сю с бебето/ в кома/ ми дойдеее в повече Joy Joy Joy

А Киво, знае кога да си пусне снимката, вече без брада Heart Eyes Party Crazy

10 минути-20 000 харесвания Peace

 Simple Smile Simple Smile



и какво е написала Лили Hug Hug

Цитат
Момичета, дойде време да се сбогуваме с най-хубавата и хармоничн екранна двойка за този сезон..

 newsm10

Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 00:22 от Airra

# 556
  • Мнения: 5 591





Айре  Hug Heart Eyes снимката на Туба и малкия  Heart Eyes е много хубава и няма да я трия  Peace




# 557
  • Мнения: 18 557
Ново от Инстаграма! Само така!  Party Party Party Киво се върна на годините си  Grinning




Мире права си ,аз пък очаквах от пламъците да излезе Ръза  newsm78 Joy

Добре, че няма втори сезон. Щеше да възкръсне, като феникс  hahaha
newsm81 newsm81 newsm81 Убиец е!  Heart Eyes
И на мен много ми хареса серийката, супер финал, доволна съм!

Лекинка!  Hug

# 558
# 559
  • Мнения: 18 626
Киво в гръб Wink




колко народ гледат заедно, супер!!! Party
утре дано има още снимки!!




лекинка и от мен, благодаря че бяхме заедно love001

# 560
  • AMS
  • Мнения: 6 425






   Благодаря на всички ви, дружки!!!

# 561
  • Мнения: 18 557
Добро утро, дружки!  Hug Hug Hug






Е, всичко хубаво все някога свършва ... На някои не им е харесал финала, не мога да ги мисля  Mr. Green Трябваше да им убият Сюхан сигурно, за да им хареса  newsm78 Джес бил пълен егоист, че предпочел бебето пред майката  hahaha А гаранция, че ако бяха махнали бебето, майката щеше да се оправи йок  hahaha И, че ако не беше раждането, едва ли щеше да излезе от комата  hahaha Това бил най-бозавия финал, щото в КПА беше по-малко бозав  hahahaСигурно щяха да са щастливи да гръмнат Джес на края, за да си изкупи греховете  Joy Joy Joy Joy Бозав, не бозав, на мен ми хареса и съм доволна, че завърши щастливо! Кога започваме повторението ?  Joy Joy Joy А останалите теми преставам да чета  Laughing
Невероятните ни ГГ  Heart Eyes


Този в дъното Джем ли е  newsm78

Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 09:16 от queen_fenka

# 562
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Добро утро  Hug Hug Hug








Благодаря на всички за споделеното  bouquet


След всеки край има ново начало.
В този смисъл днешният ден е прекрасен-за всички,харесващи историята на Сю и Джес,тя стигна до своя щастлив края,за всички не харесващи я,предстои новото начало.

Под емоциите от последните сцени ми се ще да си остана известно време,затова не бързам да изгледам серията с превод,а има значение  Peace

Много послания бяха заложили сц. и какъв по-добър шанс от този,да ги отправят чрез любимите и обичани Къванч,Туба,Еркан,Тамер и т.н.

За мен е важно,че не заложиха на измишльотини в името на динамиката,а доведоха историята до завършеност,кръгът се затвори.
Четири деца,от чиято нещастна съдба започна всичко,допуснаха грешки,за които плащаха техните деца,но в крайна сметка изкупиха вината си и платиха с животите си.

Краят беше шанс за осмисляне,за равносметка,за промяна,за вглеждане в себе си,за осъзнаване,че трябва да минеш през мрака,за да се родиш.

Фенче  Heart Eyes  Hug

нищо не съм чела,прекалено добре се чувствам и не изпитвам потребност от друг поглед на нещата Peace Wink
Единственото,което ще изкоментирам засега-изборът на Джес.
За мен той не направи такъв между Сю и бебето.Той не избра детето,защото вярва в някакво чудо,той избра любовта им,избра общото им бъдеще,избра да имат шанс да изживеят живота,за който мечтаеха.
Риск имаше  Peace
Ако нещо се беше случило с бебето им,докато Сюхан беше отвлечена или по друга причина,не че нямаше да останат заедно.Не би я изоставил нито той,нито тя него.
Но не можеше да отнеме правото на живот на плода на любовта им умишлено и осъзнато.
Нямаше да може да погледне Сюхан в очите след това с мисълта,че не се е борил.
Нямаше да има и ден,в който безмълвно да не се обвиняват,а какво би станало,ако.....
И това щеше със сигурност да убие любовта им.

Много ще си говорим и бавно ще се насладим на финала,въпреки тежките моменти от началото,а веднага след това ни предстои-началотооо  Laughing Laughing Laughing

Хубав ден и още снимки от партито пожелавам  Hug Hug Hug

# 563
  • Мнения: 18 626
Добрутроо Hug



Фенче Heart Eyes Joy Joy
Скрит текст:
хаха голяма грешка, че и аз четох други теми, нямам думии smile3505
Е вече нищо не ни свързва с Тубините фенки Mr. Green
да си харесват там Пленителката и КПА, за мен едни от най-тъпите турски сериали Peace
ама това тенденциозно и на инат писане от тяхна страна ми дойде в повече Sick  Sick

ДК свърши щастливо, Киво направи поредната си страхотна и успешна роля!!! Сега продължава своя звезден път, тази година и зад Океана!!
Имахме късмет, че и Туба игра добре, по-добре от колкото в предишните си роли според мен  Peace
Харесах и заобичах нейната Сюхан!

Излязли са снимки от партито снощи, надявам се на още Peace
И аз мисля, че тоя е Джем Peace
за повторението, чакай да изгледаме и се насладим на финалната серия!! Wink

в Учанкуш има нещо за Киво

http://ucankus.com/detay/302124/biri-kivanc-tatlitug-u-durdursun

и с руски субки, снощната серия

https://vk.com/kivanctuba?z=video-86336891_456239584%2F9bd308ff1 … _-86336891_260981



Али Heart Eyes, сега ще те прочета Wink
....хареса ми това, което си споделила за избора на Джес....да не  махат  бебето
въпреки, че по тоя въпрос може да се спори....и винаги има една думичка ако Peace Wink
Със сигурност серията с бг. превод ще е още по-смислена и логична, въпреки, че си имаше и измишльотини, ама то е нормално за жанра Peace

Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 10:10 от Airra

# 564
  • Мнения: 18 557
Али  Heart Eyes Айре  Heart Eyes гюнайдъъън!  Hug
Е, повече няма да правя тази грешка, не, че ме изненадаха такива мнения  Mr. Green Не им харесваше сериала до последно, но сега е поредния успешен на Туба  hahaha Да, тя сама си игра в него  Laughing Другите актьори с нищо не допринесоха за успеха му. Ама наистина много права беше Марги едно време  Joy Joy Joy Нейсе, не ме интересуват  Naughty
Айре  Heart Eyes  newsm10 smile3521 И Туба и Киво играха великолепно! Прекрасни Сюхан и Джесур пресъздадоха  Heart Eyes
Надявам се на още снимки от снощното парти и съвместното гледане на екипа.

А Киво е толкова хубав на тази снимка Heart Eyes

Сега остава да си чакаме новини от него след Америка - поне така обещава в тази статия Айре  Heart Eyes Доколкото ми я преведе гугулето , де  hahaha
А това действително бил Джем  Peace
Али  Heart Eyes абсолютно съм съгласна с теб за решението на Джес - Сю нямаше да му прости, ако беше се съгласил да убият бебето им, ако въобще се беше събудила  Naughty То беше тяхното чудо, олицетворение на любовта им. Много сладко бебче и особено детенце бяха избрали, същи малък Джесурчо  Heart Eyes



Невероятен Киво  Peace

И най-хубавата двойка този сезон и не само в този ...

Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 10:24 от queen_fenka

# 565
  • Мнения: 18 626
Фенче Heart Eyes много внимание им отделихме  Whistling Mr. Green
Скрит текст:
не случайно аз не съм фенка на Туба, защото не харесвам нейните сериали Peace
всичко е въпрос на вкус Peace
а си харесвам най-много Берен, не само като уникална актриса, но и нейните роли са ми любими Heart Eyes

понеже Гуги знае по-добре английски Wink-Киво говори със сигурност за още един филм в Турция , след Америка, а дали няма да е Мадоната newsm78 Whistling

даже и в БГ сайт пишат за него Wink

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6296594

Али Heart Eyes
как разбираш първото изречение?

Скрит текст:
I would like to continue with the mid-season series project after taking the second film in Istanbul, but there is nothing definite for shan, "said the handsome player who expressed that he would shoot a film in Turkey after the film in America

Чудя се, дали да не гледам финалната серия, направо с бг субки newsm78
и мен не ме тегли да я гледам на руски Wink

напред към нови хоризонти и успехи!!! Heart Eyes

# 566
  • Мнения: 18 557
Айре  Heart Eyes а, дано!  Praynig
Много на време решиха да приключат сериала, рейтинга е  ooooh! Предполагам, защото е лято и хората не гледат много тв, а пък може да им е дошъл в повече Ръза ефенди  hahaha

И Чобана вече не е с такъв рейтинг, както в началото в тотала, та сигурно е от сезона ...




Както и да е, свърши и вече няма да се притесняваме за рейтинга  Joy Joy Joy Joy
Изгледах само най- интересните ми сцени със субки, ще си го чакам на български  и аз Peace
Е, сега да видим на Йойкю как ще се приеме сериала, дано има успех  Peace Но, много ме съмнява, че някой ще го превежда на български newsm78 Май само ние тук си я харесваме  LaughingНа мен не ми пречи, рускините със сигурност ще го превеждат, ама ми е дерт за вас  Thinking Но, онлайн няма да гледам, със сигурност  Laughing
Хубав ден, милички! До довечера! Hug

# 567
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Фенче Heart Eyes,Айре  Heart Eyes

Излишно да казвам колко съм съгласна,успешен проект по всеки критерий,за което заслуги има абсолютно целият екип,поредна страхотна роля за Къванч.

Айре Heart Eyes
Според мен казва,че би искал да участва в сериал на полусезона,след снимките на филма в Америка  Party Party Party и този в Турция  Party Party Party ,но все още няма нищо определено  Peace

# 568
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Здравейте,
Много хубав финал сме имали, прекрасни Туба и Къванч.
 bouquet

# 569
  • Мнения: 18 626
Али Heart Eyes, и аз така го рабрах Whistling Party Praynig

прекрасен Heart Eyes




и видеото

https://twitter.com/11Pranchesco/status/878167247138598912

предполагам, че рускините ще го преведат

и малкия Корхан Wink





Фенче Heart Eyes, за сериала на Ойкю, да го видим как ще тръгне, от първите серии ще се разбере - поне историята дали я бива Peace

..............
Хъши  Hug, много се радвам да те видя тук bouquet
малко сме тия, които харесахме финала, радвам се, че с теб сме на едно мнение Peace Wink
заповядай пак в темата ни за коментари Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт